Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Sātana galīgā maldināšanu, kas imitē ierašanos Jēzus Kristus

Bībeles Fakti

423_napodobeni_prichodu_jezise_krista.jpg

Sātana galīgā maldināšanu, kas imitē ierašanos Jēzus Kristus

Pievienots: 06.05.2011
Lasījumi: 325893x
Tēmas: Bībeles Fakti
PrintTisk

Visas Bībeles pravietojums piepildās, un liecina, ka mūsu pasaule ir beigās viņu vēsturi. Pašreizējā pasaules notikumus liecina, ka mēs esam pēdējās dienās šajā pasaulē un mūsu uzdevums ir sagatavoties mūsu sastapšanās ar Dievu. Tādēļ rūpīgi izpētīt Dieva Vārdu, lai saprastu, kas drīzumā notiks šajā pasaulē.

Bībele brīdina mūs pret imitāciju Jēzus Kristus atnākšana?

Bībele brīdina mūs, ka pirms Jēzus Kristus nāk atkal šajā pasaulē, Sātans cenšas padarīt savu galīgo scam. Mēģinājumi muļķis visu ticīgo un neticīgo, imitējot Kristus atnākšanai. Sātans nāks lielā godībā no šīs pasaules, mēs iedomājams. Tas ir kaut kas cilvēka acij nav redzams. Cilvēki zvana atpakaļ uz Kristu un krist pie viņa kājām. Sātans veidā Kristus citēt viņa uzstāšanos, brīnumus un dziedēt cilvēkus. Tas atklāj vietu skaitu šajā pasaulē un maldināt daudz.

2,3-12 Tesaloniķiešiem - Neļaujiet nevienam maldināt jebkādā veidā. Līdz pienāks diena, kad, ir nepieciešama novērsās no Dieva. Tām ir atklāt nelabs un nopelt, kas iebilst pret un exalteth pats galvenais, ka to, ko tā saka un ko Dievs ir pielūdza. Apmesties pat Dieva templis un izdos Dievs! Vai jūs neatceraties, kā es tev teicu, kad es vēl bija ar tevi? Jūs zināt, ko liedz viņam vēl - faktiski var būt līdz tam laikam. Šī ļaunuma noslēpumu, bet tā darbojas, tikai gaida, kad tie pazūd šķērsli.

Ja izrādās, ka nelabs, Jēzus iznīcinās viņu elpa muti, iznīcinot savu spožumu tā nāk. No ļaunā Advent kļūs sātana darbību, tad visas viltus pilnvaras, brīnumus un brīnumi. Ar visām neprāts ir maldināt tos, kuri dodas uz katastrofu, jo viņš nemīl patiesību, kas varētu glābt. Tādēļ vairāk nekā uz Dievu maldiem izsniegt ticēt meliem. Tāpēc viņi notiesāja visiem tiem, kas tic patiesību, bet bija prieks kauns.

Tas veicinās pāvesta svētdiena atpūtas dienu īstajā vietā Bībeles sabatu. Pārtraukumi lielas grūtības un ticīgo, kuri paliek uzticīgi Dievam, un tas saglabās savu tiesību vajāšanas.

Atklāsmes 12,17 - Tad pūķis sadusmojās uz savu sievu un gāja karot ar pārējiem viņas sēklu, kas tur Dieva baušļus un ir liecība par Jēzu.

Daniel 7,25 - Vai runas pret Visaugstākais, svētie būs nepareizi un mēģināt mainīt laiku un noteikumiem. Svētie būs viņa rokās uz laiku un laiku, un pusi laika.

Kāds runā par drīzu pasaules gala, Kristus atnākšanu?

Lieki rakstīt par mistisko 2012, kas ir burtiski cieši saistītas ar dažādiem pareģojumiem par pasaules gala, pāreju uz garīga būtne, pārveidot cilvēci uz labo pusi, pārveidojot vecums Ūdensvīrs. Tas viss kopā ar apokaliptiskā notikumi. Vai tas tiešām to, ko mēs runājam un rakstīšana. Pat valsts TV, mums tiek pasniegti dokumenti par NLO, Crop Circles, kas attiecas uz Maiju civilizācijas, 2012, atgriešanos Dieva.

ASV un kristiešiem, kuri ceļo pa sauszemi ar kravas automašīnu un vēsta sākumā ierašanās Pastardiena grupā. Pat tie ir tik precīzas, ka tās ir izvēlējušās dienas Pastardiena maijs 21, 2011. Es varu iedomāties, ka pēc neveiksmes, cilvēki būs vīlušies un zaudēt interesi par reālo Jēzus Kristus atnākšana. Skatīt. Dailymail.co.uk vai Familyradio.org

Ts Maitreja-Kristus, kurš saskaņā ar pārstāvim Benjamin Krēmveida New Age drīz atklāt pasauli. Tas būtu skolotājs tautas, kapteiņa meistari. Tas palīdzētu nodrošināt mieru un harmoniju mūsu pasaulē. Cilvēki iet caur tā saukto pārejas un tā vietā dzīvot garīgi materiālistiskā. Viņi saka, tagad Maitreja dod intervijas televīzijā visā pasaulē. Gaida tikai tā saucamo deklarācijas pasludināšanas dienu, kad Maitreja nāk oficiāli pasaulē, lai palīdzētu nodrošināt mieru un mīlestību.

Draugi stundu darba dienu, vai nāk no mūsu Kunga Jēzus Kristus, neviens nezina, kas Bībelē mēs šo faktu skaidri norādīja,.

Atzīmēt 13,32-33 - dienu un stundu neviens nezina - pat ne eņģeļi debesīs, ne Dēls, bet Tēvs. Esiet uzmanīgi, uzmanīgas. Mēs nezinām, kad šis laiks.

Visi šie mistiskie dienas no pasaules, datumus Jēzus Kristus ierašanās sātana maldināšanu, lai mums mad, sajaukt un maldināts. Tas sagatavo jums par to, kā savu pēdējo maldināšanu, kas imitē ierašanos Jēzus Kristus.

Bībelē mums ir dots faktus, bet kas notiks Kunga Jēzus Kristus atgriezīsies viņa uzticīgs. Tātad mēs zinām, ka, tieši pirms Kunga Jēzus Kristus parādīšanās, notiks imitē. Sātans centīsies nojaukt visas viņa pusē, par galīgo maldināšanu pret Dievu un Viņa likumiem. Uzskata, ka šī kļūda ir ātri tuvojas, sātans ir sagatavojusi visu perfekti. Tas ir atkarīgs no Dieva, kad sātans ļaus pilnībā atklājas, nāca kā gaismas eņģelis un piekrāpt visu pasauli. Pētījums skriptu tagad, ļaujiet mums nožēlot un meklēt ar visu savu sirdi Dievam. Get gatava, ļaujiet mums nav fooled.

Kas izskatās labi nāk Jēzus Kristus?

Atcerieties, ka Bībele skaidri aprakstīts, kā tas izskatās labi nāk no mūsu Kungu Jēzu Kristu. Vai to visu, kādā brīdī. Būs jādara jebkurā televīzijas un citu masu informācijas līdzekļus, mēs redzējām viņu. Jēzus otrā atnāk pie mums nav nokāpt uz zemes, bet uzticīgs būs nokļuvuši lai apmierinātu Kungu. Mirušo pieaugs no kapa un to fascinējoši ar ticīgo dzīvo mākoņos, lai apmierinātu Kungu.

Matthew 24,27 - Advent Cilvēka Dēls nāks kā zibens - iedegas debesīm no austrumiem uz rietumiem.

Luke 17,24 - it kā zibens iedegas valsti no viena gala no debesīm uz citu, tā būs Cilvēka Dēls savā dienā.

Atklāsmes 1,7 - Redzi, tas nāk ar mākoņiem un katru acs redzēt viņu, pat tie, kas perforētas viņu. Visas zemes viņam ciltis raudāt. Jā, patiesi.

1 Tesaloniķiešiem 4,16-18 - Jūs dzirdēsiet iedvesmojošs komandu, tad Archangel balss un Dieva trumpis, pats Kungs nāks no debesīm, un pirmo reizi miruši Kristū palielinās. Mēs dzīvojam kopā ar viņiem nozvejotas mākoņiem, lai apmierinātu Kungu, tad mēs būsim kopā ar To Kungu visiem laikiem. Atbalsta cita citu ar šiem vārdiem.

Dievs mūs brīdināja Ellen Gould White's ierašanās imitācijas Jēzus Kristus?

Sātans uzdoties Kristus - I

Luke 21,8 - "Esiet uzmanīgi, lai vadītu apmaldīties," viņš teica. "Daudzi nāks manā vārdā, sacīdami:" Es esmu Mesija! " Ir pienācis laiks! "Vai nav iet pēc tiem. (Bible21)

Šajā vecumā, antikrists parādās kā patiesi Kristum, un tad Dieva likumiem, kas no pasaules pilnīgi likvidēt valstīm. Sacelšanās pret Dieva svēts likums ir pilnībā nobrieduši. Bet taisnība līderis visa šī sacelšanās sātans, kas nomaskēti par gaismas eņģelis. Cilvēki būs maldināts un cildens viņu Dieva vietā un paziņo viņam par dievu. Tomēr šo hits un atkritēju baznīcas, kas apvieno paaugstināšanas sātana, spriedumu visspēcību: "Tieši tāpēc kādu dienu ierodas viņa brūces, nāve, un raudāšana ar badu, un jāsadedzina ar uguni: spēcīgai ir Kungs, kas ir tas, kas nosoda. " (TM 62)

Slēpts kā gaismas eņģelis, tas (sātans) staigāt zemes, kā par brīnumu darba ņēmēju. Skaistā valoda būs noble ideja. Runās laipnajiem vārdiem un veikt labus darbus. Tā maskēties kā Kristus, bet kādā brīdī būs atsevišķa starpība. Sātans turpinās cilvēkus no Dieva likumiem. (FE 471472)

Tas norāda, ka sabats tika mainīts no septītās uz pirmo nedēļas dienu, un kā galvenā pirmajā nedēļas dienā iepazīstinās ar sestdien viltus tests lojalitāti viņam. (MS 153, 1902)

Nav iespējams sniegt priekšstatu par pieredzi Dieva tautas, kas dzīvo uz zemes, kas sajauc debesu godībā un atjaunota vajāšanu, kā mēs zinām no pagātnes. Viņi iet, ņemot vērā pieaugošās no Dieva troņa. Ar starp debesīm un zemi pastāvīgais pieslēgums eņģeļiem. Un sātanu, kas būs apkārt ļauno eņģeļu un būs apgalvo, ka ir Dievs, brīnumi visu veidu pavest, ja būtu iespējams, pat ievēlēt. Dieva cilvēki nevar atrast savu pārliecību darbībā brīnumiem, jo ​​Sātans imitē brīnumus, kas tiks veikts. Dievs pārbaudīja un mēģināja cilvēkiem atrast savu spēku liecina par to, kur teikts 31,12-18 Exodus. Viņi ieņem savu nostāju par dzīves vārds "tiek rakstīts." Tas ir vienīgais pamats, uz kura viņi var kļūt par drošu. (9T 16)

Sātans uzdoties Kristu - II.

2. Korintiešiem 11,14 - Un nav brīnums, jo Sātans pats tiek pārveidots par gaismas eņģelis! (Bible21)

Sātans ir sagatavotu krāpšana, lai tās pēdējā kara kampaņu pret Dieva ļaudīm nav identificētas viņiem. "Un nav brīnums, jo Sātans pats. Pārvēršas gaismas eņģelis". ... Sātans darīs visu, kas viņa spēkos, lai Dieva cilvēkiem krīzes apstākļos, centās un cīnījās.

Tie, kas uzdrošinājās nostāties pret mūsu Kungu, un kārdināt un kaitināt viņu, kas bija tiesības ņemt to par to ieroču un dod virsotnes templi un ir ļoti augstu kalnu, viena būs savādi izmantot savas tiesības veikt pašreizējās paaudzes, tas ir, attiecībā uz gudrību, daudz zemāka nekā Kungu, un tas ir gandrīz pilnīgi nepārzin sātana viltīgs un izturību.

Jautā, kā ieskaidrot tiem, kas ir dabiski tiecas darīt savu cenu. (MYP 51,52)

Viņš nāks slēpts kā Kristus, un darīs vareno brīnumus. Un cilvēki kritīs uz leju, un pielūdz viņu kā Jēzus Kristus.

Mēs būsim stāsta mums pielūgt radību, ka pasaule tiks svinēta kā Kristus. Ko mums vajadzētu darīt? Pastāstiet viņiem, ka Kristus brīdina mūs pret tieši šādu pretinieku, kurš ir sliktākais ienaidnieks cilvēks, bet apgalvo, ka ir Dievs. Un, kad Kristus ir atklāts, tas būs ar spēku un lielu godību, kopā ar eņģeļiem skaita simti tūkstoši tūkstošu un desmit simti tūkstoši, un, ja runa ir, mēs zinām, Viņa balsi. (6BC 1105,1106)

Tur nāk laiks, kad sātans darīt brīnumus tiesības pirms jūsu acīm, apgalvo, ka ir Kristus. Un, ja jūsu kājām nav stingri Izveidots ar Dieva patiesību, tad jūs vadīs apmaldīties no viņu bāzes. (7BC 911)

Sātans ir apņēmies turpināt cīņu līdz gada beigām. Nāk kā gaismas eņģelis, un apgalvo, ka ir Kristus, RIP pasaulē. Bet viņa triumfs būs īss. Neviena vētra vai negaiss nevar pārvietoties tie, kuru pēdas ir stingri balstīts uz mūžīgo patiesību principiem. Tie spēj konkurēt tajā laikā gandrīz universāli atkrišanu. (6BC 1106)

Sātanisks rodas jautājums - I

Matthew 24,24 - rodas viltus messiahs un viltus pravieši, un darīs lielas zīmes un brīnumus, lai maldināt (ja iespējams) pat izredzētajiem. (Bible21)

Ienaidnieks ir gatava maldināt visu pasauli ar savu maģiskais spēks. Tas būs izlikties par gaismas eņģelis, tiks izsniegta Jēzu Kristu. (2SM 96)

Ciktāl viņš paplašina savas pilnvaras, lai veiktu reālu brīnumus. Rakstos saka: "un pavedina tiem, kas dzīvo uz zemes, tām brīnumi, kas radīja viņai darīt," (Atklāsmes 13,14), ti, ne tikai tās brīnumus, kas izliekas darīt. Šajā fragments ir ieviests kaut kas vairāk nekā tikai krāpšana. Tomēr noteiktā robežlieluma, kad sātans nevar iet, un tur izmanto, lai tās atbalsta krāpšanu un faking darbu, kas nav viņa spēkos faktiski īstenot. Pēdējo dienu laikā, liecina veids, kā iegūt cilvēkiem ticēt, ka Kristus ir otrā reize přišlým pasaulē. Patiešām, viņš ir pārveidots gaismas eņģelis. (5T 698)

Viņš nāks slēpts kā Kristus, būs varens brīnumus. Un cilvēki kritīs uz leju, un pielūdz viņu kā Jēzus Kristus. Mēs būsim stāsta mums pielūgt radību, ka pasaule tiks svinēta kā Kristus. (RH 18 Dec 1888) Tieši pirms mums ir "no kārdinājuma stundā, kas nāks pār visu pasauli, kas mēģināja pēc zemes iedzīvotājiem." (Atklāsmes 3:10) Visi tie, kuru ticība ir ļoti apstiprina Dieva vārdu, būs jānolaiž, un overwhelmed. Sātana darbu "ar visa veida krāpšanas netaisnību," lai panāktu kontroli pār cilvēka dēlu, un viņa maldiem turpinās pieaugt.

Tomēr to mērķus var sasniegt tikai tad, ja cilvēki labprātīgi nepieļaujot to kārdinājumam. Tie, kas patiesi meklē patiesību un visu spēku cenšas attīrīt savas dvēseles caur paklausību reputāciju, tādējādi darot to, ko viņi var, lai sagatavotos cīņai, atrast patvērumu Dieva patiesību. "Tu esi tur vārdu manu pacietības, es arī regulāri tevi" (verse 10) Glābēja solījumu. Drīzāk, visi eņģeļi sūta no debesīm, lai aizsargātu savu tautu, nevis atstājot vienu dvēseli, kas cer uz Viņu, lai novērstu sātans. (GC 560)

Sātanisks brīnumus -. II

Atklāsmes 13,13 - viņš lieliski brīnumus, un nav pat vīriešu redzes nākusi uguns no debesīm uz zemi. (Bible21)

Tā kā cilvēki Dieva tuvāk briesmām pēdējo dienu laikā, konsultējieties ar sātanu un viņa eņģeļiem tiešām sekmīgā plānā, lai iznīcinātu savu ticību. Viņš redz, ka tautas baznīcas jau lulled savu zemūdens varu gulēt. Beguiling viltus mācībām un viltus brīnumiem joprojām var saglabāt saskaņā ar kontroli. Tāpēc, rīkojumi viņa eņģeļi likt lietā savas cilpas, jo īpaši tiem, kas gaida Otrās Atnākšanas Kristus, un cenšas saglabāt visu Dieva baušļus. (TM 472)

Mēs esam brīdināti, pēdējā laikā darbosies brīnumus un atrodas brīnumus. Un mēs turpināsim šos brīnumus, kamēr testa pabeigšanas (ti, atvieglojumu periods), lai tie varētu norādīt uz kā pierādījums, ka viņš ir gaismas eņģelis, ne tumsas. (RH 17 Nov 1885)

Sātans nāk maldināt, ja būtu iespējams, pat ievēlēt. Viņš apliecina, ka Kristus nāk, un, izliekoties par lielisku medicīnas misionārs. Būs uguns krita no debesīm acīs cilvēkiem, lai pierādītu, ka viņš ir Dievs. (87,88 mm)

Tās ir velna viltus brīnumus, kas throws pasauli gūstā. Sātans radīs ugunsgrēku nākusi no debesīm acīs cilvēkiem. Tas darbosies brīnumus, un šī brīnumaino pilnvaras darba brīnumus aprīt visu pasauli. (2SM 51)

Daži būs kārdinājums pieņemams, jo brīnumi no Dieva. Viņi dziedināja slimos priekšā mums. Mūsu acu priekšā darīs brīnumus. Mēs esam gatavi, lai pārbaudītu, ko mēs sagaidām, lai guļ brīnumus sātana spēlēt pats ārā? Nav daudz dvēseles Ieslodzījuma lamatas un notverti? Notīrīt novirze no statūtiem un Dieva baušļus un simpātijas daudzu fabulas prātos ir gatavi pieņemt šos viltus brīnumus. Tagad mums ir viss darbs, kas bruņoti kaujas, kas ir drīzumā apmeklēt. Ticība Dieva vārdu, lūgšanu pētīta un praksē, būs mūsu vairogs, no sātana varas un dod mums caur asinīm Kristus, lai uzvarētu. (1T 302)

Dieva cilvēki pārbaudītas

Mateja 7,22, -23 - Daudzi no jums teiks, jo šajā dienā, "Kungs, Kungs, mēs ne pravietots tavs vārds? Mēs ne izdzīt dēmonus Jūsu vārds? Mēs neesam ar savu vārdu daudz brīnumu? "Un tad viņi skaidri saka:" Es nekad zināja, jums Izbraukšana no manis, jūs, kas izdara ļaunu!. "(Bible21)

Neļaujiet sevi apmānīt. Viņš drīz veicis brīnišķīgs ainas, kas būs cieši saistīta ar sātanu. Dieva Vārds paziņo, ka Sātans darīs brīnumus. Liek cilvēkiem slimi, un tad pēkšņi izņemtu tos no ļauna varas. Pēc tam viņi uzskata par sadzijusi. Šie izriet izārstēt aktu pakļauti Septītās dienas adventistu testu. Daudzi ir saņēmuši lielu gaismas, nav staigāt Ņemot vērā šo, kļūst par vienu ar Kristu. (2SM 53)

Es redzēju mūsu cilvēku ciešanas, raudāja un lūgšanas, atsaucoties Dieva apsolījumu ticamu, bet ļaunais bija visur ap mums, dzeltenais mums un draud iznīcināt mums. Viņi jautri mūsu vājās vietas, grinning, ka mēs esam maz un taunting mums nolūku sāp dziļi. Viņi apsūdzēja mūs, ka pret visu pārējo pasauli stāvēt neatkarīgu atzinumu. Nogrieztas mūsu resursus, lai mēs nevar nopirkt vai pārdot, un norādīja uz mūsu dziļā nabadzībā un sliktā stāvoklī. Viņi nevarēja saprast, kā mēs varētu dzīvot bez pasaulē.

Mēs bijām atkarīgi no pasaules, un mums ir jāļauj muitas, praksi un tiesību aktiem, vai jāvada tālāk no tā. Ja mēs tikai cilvēki visā pasaulē, kuru Tas Kungs ir piešķīrusi atbalstu, bet kādēļ viss tik acīmredzami pret mums? Apgalvojot, ka viņiem ir taisnība, jautā, kas bija starp tiem, debesu ar tiem eņģeļiem un bija runāja ar sabiedrību. Tas atspoguļojas viņu vidū lielu jaudu, brīnumus un brīnumus, un ka tas ir agri tūkstošgades, viņi ir tik ilgi gaidīts. Ka pasaule ir mainījusies saskaņā ar likumu svētdien, un mazās, vāja cilvēki ir pret, neskatoties uz valsts tiesību aktiem un Dieva un apgalvo, likumi būtu tikai uzticīgs cilvēki uz zemes. (Letter 6, 1884)

Dieva cilvēkiem atrast savu drošību darbā brīnumiem, jo ​​Sātans, lai atdarinātu jebkuru brīnumu, ko varētu darīt. ... Viņiem jāpaļaujas uz dzīves vārdu - "tas ir rakstīts." (2SM 55)

Dieva tauta uzvarēt

Dieva cilvēki dzird skaidri, patīkama balss: "! Look" Ja paskatās uz debesīm, viņi redz varavīksni solījumu. Melna, draudošs mākoņi slēpj debesīm un dala Dieva cilvēki meklēs uzstāt uz debesīm, kā tas bija kādreiz Stephen, un viņi redz Dieva godību un Cilvēka Dēlu sēž tronī Dieva. Par savu ķermeni, paziņojums pazīmes par viņa nelaimi, kā arī eņģeļi uzklausīt lūgumrakstu izraudzīto Tēvs: "Tēvs, Es gribu arī, lai tiem, kurus Tu Man esi devis, ir kopā ar mani, kur es esmu." (Jāņa 17,24) Atkal skan garšīgi un triumfu balsī: "Viņi nāk Coming svēto dienu, nevainīgu un pieļauta tur manu vārdu, un cieta, jo viņi dzīvo vidū eņģeļi!!.." Bāla un trīce lūpas no cilvēkiem, kas esam pieturējušies pie savas ticības, jūs dzirdēsiet izsaukuma un triumfs.


Kur tālāk? - Saistībā ar šo tēmu

Katastrofu nāk, kad Dievs būs sakrata zemes!

405_blizi_se_katastrofa_kdy_buh_zatrese_zemi.jpg Bībele skaidri brīdina, ka viens no pēdējiem pazīmes pirms Jēzus Kristus nāk, ka Dievs ir kratot mūsu valstī. Mūsdienās visvairāk otro atnākšanu jau ir aizpildīta, vai aizpildījumu. Noziedzības un sacelšanos kurss ...
Atjaunināts: 18.02.2013
Pievienots: 02.04.2011
Lasījumi: 277560x

Līdzīgi raksti no kategorijas - Bībeles Fakti

Reliģija - rašanos dažādos virzienos

509_babylon.jpg Vai jums kādreiz prātoju, kas tas ir un kur reliģija ir radies? Kas ir vecākā? Kāpēc ir tik daudz veidu reliģiju? Un kurš virziens ir pareizais? Kāpēc cilvēki tic Dievam? Šie ...
Pievienots: 02.11.2011
Lasījumi: 222790x

Otrās Atnākšanas Jēzus Kristus

323_druhy_prichod_jezise_krista.jpg Kristus nāks personīgi un redzamā vietā debesīs. Nāk kā Tas Kungs un kungiem karaļi King. Bībele nāk kā pa kreisi un visi redzēs Viņu.Ikvienam ir skaidri saprot, ka viņš ir Radītājs ...
Pievienots: 25.01.2011
Lasījumi: 181643x

Lūgšana kā saruna ar Dievu

418_modlitba_rozhovor_s_bohem.jpg Luke 11,1 - "Kungs, māci mums lūgt, piemēram, ka Jānis mācīja saviem mācekļiem."Luke 18,1 - Viņš stāstīja tiem arī līdzību, jo vēl joprojām ir nepieciešams lūgties un nepadoties:Kas ir lūgšana?Ir garīgās ...
Pievienots: 03.05.2011
Lasījumi: 246112x

Kāda Pāvils, kad viņš saka nevienam nav tiesības nosodīt jums sabatā?

361_obet_poukazujici_na_krista.jpg Mums ir jāatzīst svarīga lieta. Ebreju neraudzēta maize sauc svētki, brīvdienas trompetes, Izpirkšanu svētku dienām un citām brīvdienām, kas ir prefigured atnākšanu sestdien Mesija!Kolosiešiem 2, 13 - 17 - Jā, pat ...
Pievienots: 18.02.2011
Lasījumi: 125519x

Bībeles Prophecy - Daniel 2 - Pasaules vēsture

182_socha_bible_daniel.jpg Bībeles Prophecy - statuja Daniel, pārskats par pasaules vēsturēDievs Tas Kungs ir mūsu planētas vēsturē stingri savās rokās, mūsu valstī ir lieli plāni. Visiem bija pieredze ar diviem pravietiskā grāmatas par ...
Pievienots: 18.10.2010
Lasījumi: 271943x

Lv.AmazingHope.net - Sātana galīgā maldināšanu, kas imitē ierašanos Jēzus Kristus