Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Septītās dienas adventisti, pēdējā no Baznīcas reformatoru sedz ievērojamu brīdinājums pasaulē

Zīme reizes, otro atnākšanu Jēzus Kristus

454_adventiste.jpg

Septītās dienas adventisti, pēdējā no Baznīcas reformatoru sedz ievērojamu brīdinājums pasaulē

Pievienots: 29.07.2011
Lasījumi: 222409x
Tēmas: Zīme reizes, otro atnākšanu Jēzus Kristus
PrintTisk

Adventistu Baznīcas, saka daudzi melus un puspatiesības, īpaši Christian interneta portāliem. Varbūt tāpēc, ka mēs atsaucamies uz pamata doktrīnu norāda, ka Jēzus Kristus mācīja apustuļiem un pirmais un arī tāpēc, ka mēs esam tikai dalībnieki protestantu baznīcas, kas nebija iekļāvušies ekumēnisko kustību. Ekumēniskais noliedz visu, ko reformatori vērā viņu dzīvi un to, kas ir tik grūti atgriezties pie Bībeles mācības. Mūsu mācīšana ir balstīta uz Bībeles studijām un dzīvi Jēzus Kristus un pirmais apustuļiem. Bībele kā mēs saprotam Dieva vārdu - augstākā iestāde. Tāpēc mēs lasām Bībeli, un ļaujiet mums dzīvot tā, kā Jēzus Kristus dzīvoja! Kurš vēlas būt otrās atnākšanas pestīšanas, ir jāatceļ, un piedzimuši no jauna sirds par savu dzīvi, lai līdzināties Jēzum Kristum.

Jēzus Kristus un apustuļi izveidoja pirmo apustulisko baznīcu, kas sāka izplatīties visā pasaulē. Viduslaiku baznīca, bet ar Jēzus mācībām apvienot pagānu muitas kopīgo brīdī, no kura radās, piemēram, pielūgt tēlu un statuete, lūgšanas svētajiem, godbijība no Marijas, pāreja no sestdienas uz svētdienu kā diena, tad revered dievs Saule Vēlāk viņš pievienojās teorijas, filozofijas, sākts ar Plato par dvēseles nemirstību, afterlife, šķīstītavu.

Līdz tam, ebreju mācīšanās un mācīšanas Jēzus Kristus nebija atzīties, kaut kā tā. Tas ir acīmredzams gan no Bībeles un grāmatas Josifs - vēsturnieks laiks.

Dievnama samazināšanās dēļ daudzi godīgi cilvēki, lai mēģinātu reformēt baznīcu un atgriezties pie sākotnējā mācībām. Baznīca, tomēr atteicās fundamentāla reforma. No šiem reformatoru centienus Wycliffe, Jans Huss, Lutera un citiem, kas bija par biblisko patiesību vajāja un nogalināja pakāpeniski veidojas protestantu baznīcas un straumēm. Bet Reformācijas vēl nav audzināti beigām, atpakaļ pie Jēzus Kristus un apustuļu mācības.

Septītās dienas Adventistu Baznīca - tās organizāciju

Septītās dienas adventistu Baznīca tika izveidota un sāka darbu 60 gados 19 gadsimtā Ziemeļamerikā. Tas bija balstīts uz intensīvu pētījumu par Bībeli, jo pravietojums par otro atnākšanu Jēzus Kristus, un atgriezties pie bībeles vērtībām un principiem. Pirms 20.gs. sākumā bija izplatījies no ASV uz valstīm visā pasaulē, kur ticīgie balstīta draudzēm, skolām un veselības iestādēm. In 2009, kristīja biedru visā pasaulē korpusa 15.921.408 un 65.961 visā pasaulē.

In 1863 viņš deva vārdu Septītās dienas adventistu baznīca, izvietot uzsvaru uz gaidām burtisku Jēzus atnākšanu pasaulē un par svētību Bībeles sabatu. Pamatojoties uz Bībeles pravietojumi baznīca saprata, ka Dievs bija uzticējis uzdevumu līdz šim novārtā patiesības Bībeles met pasaulē. Tas kļuva par pamatu mūsu pasaules misiju.

Septītās dienas Adventistu Baznīca ir tipisks veids baznīcas valdību. Iestādes lēmumu pieņemšanai, tādēļ visiem dalībniekiem, kuri ievēl savus pārstāvjus komitejā pārstāv. Pārstāvjus, kā arī asociāciju un arodbiedrību pārstāvji tiek ievēlēti atsevišķu baznīcu. Tas ir ļoti svarīgi, jo jūs redzat, ka atsevišķas locekļi var lemt par notikumiem, izmaiņām un baznīcas vadību.

Baznīca ir četras organizatoriskā līmenī to pārvaldē: Chorus - organizēta ticīgo kopienu. Apvienība - organizēta sabiedrība koru konkrētā valstī vai teritorijā. Eiropas Savienības - apvieno vairākas biedrības. Vispārējā konference - augstākā organizatoriskā vienība, kas apvieno visus savienība pasaulē. Algas sludinātāji, kā arī satiksmes korpusa, draudzes locekļi maksā desmito tiesu un dāvanas.

Parādīšanās Septītās dienas Adventistu Baznīca - Gaidot otro atnākšanu, Kristus

In the late 18.gadsimta, garīgā diskutējušas Bībeles pravietojumi par otro atnākšanu Jēzus Kristus. Around 1830, rallied amerikāņu sludinātājs Viljams Millers līdz piecdesmit tūkstošiem cilvēku, kuri paredzams, ka 1844 pasaulē nāks Jēzus Kristus. Šī prognoze, lai gan neīstenojās, jo nepareizi pochopenému Bībeles pravietojums, tomēr dēļ daudzi cilvēki to izpētīt pilnībā.

Daniel 8,14 - "Tā būs 2300 vakarā un no rīta," viņš teica. "Tad svētnīcas jāatjauno."

Millerite domāja svētnīcas nozīmē mūsu valstij. Early adventisti pirmo reizi uzzināja no pētījuma Bībeles pravietojums, kas nav saistīti ar Jēzus otro atnākšanu uz zemes, bet burtiski uz patvērumu debesīs, kur Kristus aizbildina par mums. Izraēlas kopumā, Vecajā Derībā prefigured ceremonijas svētnīca bija tēlu patieso patvērumu debesīs. Bībele skaidri saka, ka Jēzus notika priesteru pakalpojumu Debesu svētnīcā, un sāka galīgu tiesas Dieva. Mēs dzīvojam tagad beigu laiku, un mūsu Pestītāja nāk nāk.

Ebrejiem 9,23-26 - Kristus nav nācis par svētvietām izgatavoti ar rokām (kas ir vienkārši patiess), bet debesīs sevi, lai mēs stāvētu Dieva seju. Arī tur nav pienācis upurēt atkal un atkal, tāpat kā katru gadu augstais priesteris ieiet Svētajā par svētumu ar asinīm (kas pēc tam cieš no pasaules radīšanas daudzas reizes), bet tagad bija beigās, vecumu, lai viņa upuriem vienreiz un uz visiem svītrots grēku.

Pastāvīgu derīgumu Dieva baušļus un iesvētīts patieso atpūtas dienu -. Sabats

Viena grupa millerite, izskatot Bībeles zināja, ka Bībeles desmit baušļi kā atpūtas dienu sestdien, un atklāja, piezīmes un citas ielaistas Bībeles principu. Bībelē apustuļiem apliecina pastāvīgu laiku no desmit baušļiem.

Atklāsmes 12,17 - Tad pūķis sadusmojās par sievu un gāja karot ar pārējiem viņas sēklu, kas tur Dieva baušļus un ir liecība par Jēzu.

Romans 3,31 - mēs pēc tam veiciet spēkā neesošu tiesību aktu ticībā? Nekādā gadījumā! Gluži pretēji, apstiprina likumu.

Ebrejiem 4,9-11 - Tas ir Dieva sabats atpūtas cilvēkiem tikai priekšā. Jo, kas ieiet Dieva mieru no saviem darbiem kā Dievs atpūtās no viņa.

Atklāsmes 11,19 - Pie Dieva templi atvērta debesīs, un viņa templis bija redzams šķirstu ar viņa līgumu.

Loma Elenas Vaitas pravietiskā gara Baznīcas

Dievs deva brīdī Elenas Vaitas pravietiskās gars, kas savā vīzijām apstiprināja pareizību tikko iestudēta zināšanas par Bībeli, un bija avots līderis jaunizveidotā Septītās dienas adventisti. Viņas dāvana bija pakļauti stingrai pārbaudei, un ar Bībeli salīdzinājumiem. Lasīt testa patieso Bībeles pravieti.

Izstrādājot galvenā pazīme ir viņa mācību punktiem sestdien, bet iznāca adventistu Bībeles studijām, nevis no Elena Vaita vīzijas. Bībele ir vienīgais augstākā mēraukla novērtēt citas dāvanas.

Nolūks bija nepārprotami mudināt redzējumu vīlušies millerite un nodrošina pārliecību par to precizitāti Bībeles studiju. Mums ir jāatceras, par lomu Elena Vaita nākotnes veidošanā Septītās dienas adventistu Baznīcas, ka viņas redze ir gandrīz vienmēr apliecināja savu doktrinālo pozīciju, ko citi ir nonākuši zem intensīvi Bībeles studiju. Uz viņas loma, veidojot doktrīna var uzskatīt par apliecinājumu nozīmi, nevis uzsākot.

Elena Vaita ir publicējusi dučiem grāmatu, Outline kristīgās pieredzes un viedokļu Elena Vaita 1851. In 1888 publicēts viņa visslavenāko grāmatu, Lielā cīņa starp Kristu un sātanu, un 1898 publicēja Laikmetu ilgas, biogrāfija par dzīvi un mācībām par Jēzu Kristu.

In misis Vaitas pareģojumi ir prognozēt dažādus nākotnes notikumus. Piemēram, paredzams, postoša zemestrīce Sanfrancisko 1906-2 dienas pirms tas ir noticis, liels uzplaukums spiritisms, kas tajā laikā bija tikai sākums. Plānotais divus pasaules karus un atjaunot pieaugums Romas katoļu baznīca var. Daudzas citas prognozes jau ir piepildīts, un daži pat aizpildīt to mums ir pierādījums, ka pravietojums ir no Dieva. Ja pravietojums no Dieva, jo tā ir pilnībā jāatbilst visiem.

Mozus 18,21-22 - Vai jūs varat teikt "Kā mēs zinām, ka Tas Kungs nerunā vārdu?" Nu, ja pravietis saka Tas Kungs vārdā kaut kas notiek, tad Tas Kungs runāja šo vārdu. Ka pravietis runāja pārgalvīgi. Viņu bīstas.

Viņas raksti ir rokasgrāmata Bībeles, padomnieks izprast Bībeli, padomnieks, lai piemērotu Bībeles principiem.

Un saskaņā ar Bībeli, kas pēdējo reizi pravietisku gars?

1 Tesaloniķiešiem 5,19-21 - Vai nav dzēšanas Garu. Nicinu nav pravietojumiem. Pārbaudīt visu, turēt labo un ļauno jebkurā tā izpausmē, piesargāties.

Atklāsmes 12,17 - Tad pūķis sadusmojās par sievu un gāja karot ar pārējiem viņas sēklu . Kas tur Dieva baušļus un ir liecība par Jēzu

Atklāsmes 19,9-10 - (izskaidro, kas ir Jēzus liecība) - tad es nokritu pie viņa kājām, lai dievkalpojumu viņam, bet viņš man teica: "Sargieties, nav darīt to es esmu tikai Dieva kalps,! tāpat kā jūs un jūsu brāļiem, kuri ir liecība par Jēzu. pielūgt Dievu "Bet!, Jēzus liecība ir gars pravietojumu.

Amos 3,7 - Jā! Kungs nav nekas, bet akcijas savus noslēpumus saviem kalpiem praviešiem.

20,20 hronikas - Ticiet Kungs, jūsu Dievs, un stāvēt testu. Ticiet Viņa praviešiem, un gūt panākumus! "

Joel 3,1 - visiem cilvēkiem izliešu Savu Garu, un jūsu dēli un meitas pravietos, jūsu sirmgalvji mívat sapņus, un jūsu jaunekļi redzēs parādības.

Darbības 2,14-21 - pēdējās dienās, saka Dievs, izliešu no Sava Gara pār visiem cilvēkiem.

Un jūsu dēli un jūsu meitas pravietos, jūsu jaunekļi redzēs parādības, jūsu sirmgalvji sapņos sapņus. Protams, tās darbiniekiem un kalponēm tanīs dienās izliešu no Svētā Gara, un tie pravietos. Es parādīs brīnumus debesīs un zīmes uz zemes, asinis un uguni, un mākoņi dūmi. Saule pārvērtīsies tumsā un mēness asinīs, iekams nāks Kunga lielā un acīmredzamu dienu. Ikvienam, kurš aicina nosaukumu, tomēr tiks saglabāts.

Daudz vēsturisko kontekstu un informācija par Romas katoļu baznīcas reformācijas visā pasaulē un gatavo pirmo adventistu reformācija atrast grāmatu Lielā cīņa.


Līdzīgi raksti no kategorijas - Zīme reizes, otro atnākšanu Jēzus Kristus

Lūgšanas reģenerācijai un Svētā Gara izliešanās - 777

424_777prayer.jpg Jaunās Derības Baznīca spēcīgi ietekmēja pasaules ar labas ziņas par evaņģēliju vienā paaudzē. Piepildīti ar Svēto Garu Jaunās Derības ticīgie klātesošos dalīties patiesību vēstījumu krustā un pieaugums galvenokārt saistīts ar simtiem ...
Pievienots: 08.05.2011
Lasījumi: 194494x

Kāpēc Jēzus Kristus?

71_druhy_prichod_jezise_krista.jpg Kāpēc Jēzus Kristus?Jēzus Kristus nāks klusi, un pakāpeniski, kad pasaule gatavs Viņam? Nāk un parādās televīzijā vai dažādās vietās?Kristus nāks personīgi un redzamā vietā debesīs. Saskaņā ar Bībeli, kā viņš aizgāja ...
Pievienots: 12.08.2010
Lasījumi: 149735x

Mēs varam noteikt pasaules galu datumu un Jēzus Kristus nāk?

489_may-21-2011-doomsday-or-judgement-day.jpg Nesen nepārtraukti pieaug to cilvēku skaits, kuri saprot, ka uz mūsu Pestītāja Jēzus Kristus atnākšana ir ļoti tuvu. Cilvēki domā, pētot pravietojumu un mēģina saskatīt dažādas zīmes, vai Bībeles vai nebībelisku.Uz ...
Pievienots: 09.10.2011
Lasījumi: 210675x

Ķīna evangelizing pārējai pasaulei - kustību (atpakaļ uz Jeruzālemi)

284_china_globus_vlajka.jpg Lai Atpakaļ uz Jeruzālemi redzējumu tūkstošiem ķīniešu ir gatavi mirt. Vismaz mums ir uzzināt, kāpēc. Napoleons reiz teica: "Kad Ķīna pārceļas, tas izmaina seja pasaulē." Šodien šie vārdi kļūst par realitāti, ...
Pievienots: 06.12.2010
Lasījumi: 148995x

Video - Pēdējā kauja

449_posledni_bitva.jpg Kā viņi izskatās gala ainas no šīs pasaules? Septītās dienas adventisti no Brazīlijas reģistrēti filma balstīta uz pravietojumiem, kas runā par beigām vēsturi.Bībele trojandělském ziņu Atklāsmes nodaļā 14 stingri brīdina par ...
Pievienots: 18.07.2011
Lasījumi: 125730x

Lv.AmazingHope.net - Septītās dienas adventisti, pēdējā no Baznīcas reformatoru sedz ievērojamu brīdinājums pasaulē