Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Spirit of Prophecy - Ellen Gould White

Pravieši Bībeles un šodien

161_ellen_gould_white.jpg

Spirit of Prophecy - Ellen Gould White

Pievienots: 05.10.2010
Lasījumi: 249127x
Tēmas: Pravieši Bībeles un šodien
PrintTisk

Dāvanu pravietošanas izpaužas pakalpojumu Elena Vaita, kas bija viens no Septītās dienas Adventistu Baznīcas dibinātājām. Padome saņēma iedvesmoja cilvēkus Dieva pēdējā laikā. Sākumā deviņpadsmitajā gadsimtā pasaules sākuma, lai Dieva vēstījums bija cilvēks pasaulē. Viņas pravietiskā aicinot to pakļauj kritisku pārbaudi. Vai Bībeles kritērijiem un viņa pravieša dāvana tika izmantots vairāk nekā septiņus gadus. Kopš 1844, kad viņa bija septiņpadsmit līdz pat savai nāvei 1915, saņēma vairāk nekā divi tūkstoši vīziju. Laikā savu dzīvi viņa dzīvoja un strādāja Amerikā, Eiropā un Austrālijā, kur viņš ieteica jaunu organizēja darbu, lekcijas un rakstīja.

Elena Vaita nekad pierādīja savu apgalvojumu, ka Lācis bija praviete, bet neiebilda pret to, bet citi aicināja viņu tik. Viņš skaidro: "Manā jauniešu man lūdza: Vai jums pravieti es atbildēju:? Es esmu kurjers Kunga.

Pieteikums par pravieša kritērijiem. Cik lielā mērā ar Elena Vaita pakalpojuma piekrīt Bībeles pravietis kritērijiem?

1 Piekrišana Rakstiem. Viņas literāro darbu ietver plašu desmitiem Bībeles tekstiem, kas bieži pievieno sīki izstrādātu izskaidrojumu. Rūpīgi pētījums parādīja, ka viņas raksti ir saskaņota, precīza un pilnībā saskan ar Rakstiem.

2. Precizitāti prognozes. Elena Vaita ir raksti ir salīdzinoši neliels skaits prognozes. Dažas no tām ir aizpildītas, citi, lai apmierinātu to vēl gaida. Tie, kas mēs varam uzskatīt ir piepildīta ar ievērojamu precizitāti. Zemāk ir divi piemēri, kas liecina, ka pravieša skatu:

Pieaugums mūsdienu spiritisms.

1850, kad spiritisms bija sākumā tās attīstību, Elena Vaita apraksta kā krāpšanu un pēdējās ES paplašināšanās savu prognozi. Lai gan tajā laikā bija pilnīgi pret kristiešu kustības, paredzams, ka viņa nepatiku pret kristietību, un ka izmaiņas sniegs kristiešu cieņu. Kopš tā laika spiritisms visā pasaulē izplatīt un iegūt miljoniem sekotāju. Viņš mainīja savu nostāju pret kristiešu, daudzi kristieši tiek saukti par psihika.

Cieša sadarbība starp protestantiem un katoļiem.

Laikā Elena Vaita dzīvē pastāvēja starp protestantiem un katoļiem, liela atšķirība starp tiem ir izslēgusi jebkādu sadarbību. Starp protestantiem dominē anti-katoļu noskaņojuma. Elena Vaita pravietoja, ka galvenās izmaiņas, kas protestantisms rezultāts būs jāatsakās no reformatoru ticības. Līdz ar to samazināt plaisu starp protestantiem un katoļiem, kā rezultātā, lai mazinātu plaisu, kas atdala tos. Tajos gados, kas sekoja viņas nāve bija pieaugums par ekumeniskā kustība, dibināšanas baznīcu un Pasaules Padomi katoļu Vatikāna II koncils. Tā kā protestanti vairs apzinās vai pat pilnīgi noraidīt reformatoru viedokli par to, kā interpretēt pravietojums. Galvenās izmaiņas, lai likvidētu šķēršļus starp protestantiem un katoļiem, un to rezultātā aizvien ciešu sadarbību.

3 atzīšana Kristus iemiesošanās. Elena Vaita rakstīja daudz par Kristus dzīvi - par viņa lomu, kā Kungu un Glābēju, Izpirkšanas upuri pie krusta, savu pašreizējo starpnieka pakalpojumus, tie ir tēmas, kas dominē viņas rakstiem. Viņas grāmata Laikmetu ilgas tiek uzskatīta par vienu no visvairāk garīgās grāmatas jebkad rakstīts uz Kristus dzīvi. Grāmatu Ceļojums uz Kristu, kurš ir visbiežāk grāmatu, ir radījis miljoniem cilvēku dziļākas attiecības ar Kristu.

Viņas raksti skaidri pārstāv Kristu kā patieso Dievu, un patiess cilvēks. Tā līdzsvarotai interpretācijas pilnībā atbilst Bībelē, mēģinot izvairīties no pārmērīgas uzsvaru uz vienu vai otru veidu, kas bija problēma, ko izraisa vēsturē kristietība, tik daudz pretrunu.

4 ietekmēt viņas pakalpojumiem. Vairāk nekā gadsimtu ir pagājis kopš Elena Vaita saņēma pravietošanas dāvanu. Baznīcas un to dzīves, kas uzklausa padomus, liecina ietekmes viņas dzīvi un bija ziņu. Viņas literāro darbu ir vairāk nekā 80 grāmatas, 200 traktātus un brošūras un 4600 žurnālu rakstiem. Sprediķus, dienasgrāmatas, vēstules un liecību īpašās veido vēl 60.000 lappusēm manuskriptus.

Šī darba joma ir apbrīnojams. Elena Vaita ekspertīze aprobežojas ar dažiem jomās. Tas Kungs deva viņai padomu par veselību, izglītību, ģimenes dzīvi, atturība, evangelism, izdevniecības darbu, pienācīgu uzturu, medicīnas darbu daudzās citās jomās. Iespējams, visvairāk pārsteidz viņas rakstiem par veselību, jo tas, ko jūs sludināt vairāk nekā pirms simts gadiem, ko apstiprināja mūsdienu zinātne. Viņas raksti koncentrēties uz Jēzu Kristu un veicināt augstas ētikas un morāles vērtībām Judeo-Christian tradīcija.

Spirit of Prophecy un Bībeli. Elena Vaita ir raksti neaizstāj Bībeles nevar pielīdzināt ar Rakstiem.

Tikai Bībele ir unikāla pasākums, kas uzskatāms viņas rakstiem un citas literatūras, kas ir paklausīja.

1 Bībele ir augstākā kritērijam. Septītās dienas adventistu Baznīcas pilnībā atbalsta Reformācijas principu sola scriptura. Bībele ir sava tulku, un tikai Bībele ir pamats visām mācību. Baznīcas dibinātāju formulējusi doktrīnas principus, izmantojot Bībeles. Šīs mācību varētu pēc tam nāk caur vīziju Ellen White. Tās galvenais uzdevums izstrādes laikā šī doktrīna bija radīt viņiem saprast Bībeli un apstiprināt savus secinājumus, kas notika pētījums par Rakstiem.

Elena Vaita pati ticēja un mācīja, ka Bībele ir augstākā norma baznīcu. Savā pirmajā grāmatā publicēts 1851, raksta:. "Es ieteiktu jums, dārgie lasītājs, Dieva vārdu kā savu varu ticību un dzīvi Šis vārds tiks vērtēti Šo viedokli vēl nekad nav mainījies..

2. Rokasgrāmata Bībeles. Elena Vaita atzina, ka tās uzdevums ir radīt cilvēkiem atgriezties Bībeli. "Tikai mazliet aprūpes ar Bībeli, viņa teica, jo" Tas Kungs ir devis mazāko spīdekli, kas liek cilvēkiem vairāk gaismas.

3 padomnieks izprast Bībeli. Elena Vaita saprot viņa rakstiem, kā ceļvedi, lai labāk izprastu Bībeli. "Tā ir papildu tiesības Vienkāršota ar liecību Dievs ir liels patiesības jau iepriekš. Un tas ir izvēlēts ceļš, lai cilvēki varētu atmodināt cauri un pārsteidza prātus cilvēkiem, kas visi bija bez attaisnojuma." Rakstisks liecība bija dota, lai lai jaunā gaismā, bet strauji likusi sirds jau atklāja iedvesmoja patiesību.

4 Guide piemērošanas Bībeles principus. Daudzās no viņas rakstiem piemērot Bībeles konsultāciju ikdienas dzīvē. Elena Vaita rakstīja, ka viņa bija aicināti "vārdu un pildspalva, skaidroja vispārējiem principiem, kā arī vērsa uzmanību uz kļūdu un grēku dažu ticīgo, lai visi brīdināja, reprimanded un saņēma padomus.

Konkursa ticīgie

Pravietojumi Jāņa Atklāsmes grāmata, kas saka, ka "Jēzus liecība ir atspoguļots" praviešu gars pēdējās dienās zemes vēsturi, aicina ikvienu nav vienaldzīgi vai neticīgi, bet "izskatīt visas lietas, un" tur labi. Daudz iegūt vai zaudēt, pārbaudot pravietisko dāvanu. Jehoshaphat teica: "Tici uz Kungu, savu Dievu, un jūs nevar pārvietot, ticēt viņa pravieši, lai to jums plaukt (2 Chronicles 20,20), Viņa vārdi ir patiesi šodien..

Avots: www.casd.cz


Līdzīgi raksti no kategorijas - Pravieši Bībeles un šodien

Numurs Beast 666, no zvēra zīmes un Dieva zīmogs

447_666.jpg Iepriekšējos pantos mēs pētīta, kas saskaņā ar Daniel 7 un Atklāsmes nodaļas zvēra nodaļas 13 reizēm nevietā. Saskaņā ar pierādījumiem, kas mums deva Bībele pati par sevi, ir zvērs kas iznirst ...
Pievienots: 17.07.2011
Lasījumi: 403145x

Bībeles Prophecy - zvērs pieaug no jūras - Atklāsmes 13

364_papez_benedikt_xvi.jpg Atklāsmes 13 1-10 - Tad es redzēju jūras zvērs veic ar septiņām galvām un desmit ragiem, ragiem bija desmit kroņu, uz viņa galvām zaimu vārdu. Zvērs es redzēju bija kā Leopard, ...
Pievienots: 22.02.2011
Lasījumi: 321818x

Katastrofu nāk, kad Dievs būs sakrata zemes!

405_blizi_se_katastrofa_kdy_buh_zatrese_zemi.jpg Bībele skaidri brīdina, ka viens no pēdējiem pazīmes pirms Jēzus Kristus nāk, ka Dievs ir kratot mūsu valstī. Mūsdienās visvairāk otro atnākšanu jau ir aizpildīta, vai aizpildījumu. Noziedzības un sacelšanos kurss ...
Atjaunināts: 18.02.2013
Pievienots: 02.04.2011
Lasījumi: 267030x

Testa patieso pravieti - Kā mēs zinām patieso no viltus pravietis?

293_jak_se_pozna_prorok.jpg TESTA attēls 1Mozus 18,21-22 - Tu saki: "Kā mēs zinām, ka tas nerunā Kunga vārdu?" Nu, ja pravietis saka vārdā kaut kas notiek, tad Tas Kungs runāja šo vārdu. Kunga Otrā ...
Pievienots: 09.12.2010
Lasījumi: 216371x
Ieteicamais

MP3 - Kas ir antikrists? - Profesors Dr Walter Veith

301_antikrist_papezsky_system.jpg Klausieties šo lekciju profesors. Dr Walter Veith, kurš uz jautājumu, kas ir antikrists? Vai tas tiešām pāvesta sistēmu? ...
Pievienots: 28.12.2010
Lasījumi: 207447x

Lv.AmazingHope.net - Spirit of Prophecy - Ellen Gould White