Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Svarīgu sapulci mūsu ienaidnieks

Bībeles Fakti

495_zabava.jpg

Svarīgu sapulci mūsu ienaidnieks

Pievienots: 12.10.2011
Lasījumi: 137924x
Tēmas: Bībeles Fakti
PrintTisk

Ko Sātans ir plānots? Kā mēs, kristieši, grib nokļūt? Padomājiet par šīm pozīcijām, raksta Jim Hohnberger savā grāmatā Escape pret Dievu. Šis pamatojums nav tālu no patiesības, un ikviens no mums noteikti atradīsiet, ka viņa vājā vieta. Bet nepadodieties un veidot patiesi tikai savu dzīvi uz Jēzu Kristu. Pajautājiet sev: displejs Kristus savā dzīvē? Mēs dzīvojam līdzīgi Kristum? Mēs runājam par Kristu? Un visi mēs gribam būt līdzīgi Kristum? Ja tā nav, sātana tikšanās bija veiksmīga līdz šim.

To vākšana bija lielākais jebkad redzētas. No katra stūra zemes atnāca iebiedēja delegāti, kuri draud iznīcināt. Šis vakars būs galvenais viņu turpmākajā darbā. To organizē to īpašo vadītājs. Delegāti runāt klusi savā starpā un atkārtoti pauda cerību, ka kāds mainīs situāciju. Varbūt tas sasniedz runasvīrs vakarā.

Kamēr jūs atceraties, bija viņu līderis. Un ir tāds, kas visi vēlas atdarināt. Viņš ir gan. Viņu mīlestību un lojalitāti. Gadu gaitā kļūst par viņu dievu. Lielākā aplausi no delegātiem, kas pie spontāni, kad tie parādās pirms tām un ņem savu vietu uz skatuves. Viņš izskatās jūrā vēlas, uzrauts seju uz augšu, un kā politiķis piesātina atzīšanu pūļa. Kā ovācijas klusums, veikt dziļu elpu, un sākas.

"Klausies, tu velni Jūs nevarat aizliegt kristiešiem doties uz viņu baznīcām.! Viņi iet tur! Jūs nevarat pārtraukt viņus no ticot savu doktrīnu vai dzied viņu lūgšanas. Viņi to darīs! Mums jāmaina taktika, ja mēs vēlamies baudīt panākumi. Laiks ir panākumu atslēga, mani draugi Mēs atļaujam. tām savu doktrīnu, viņu lūgšanas un apmeklē baznīcu, ja mēs varam kontrolēt savu laiku. Laiks ir būtiska sastāvdaļa, jo bez viņa nekad atrast taupīšanas sakarā ar Kristu, "viņš teica, un nežēlīgi pastrīdēties pēdējais vārds.

Sātans turpināja: "Vai jūs domājat, ka tie ir saglabāti Mēs joprojām kontrolēt savu laiku, un tie kļūst mūsu kā tie, kuri nekad savu kāju baznīcā Kā tas veic vienkārši izmantot tikai būtiska dzīves un piepildiet savus prātus ar neskaitāmām plāni..?. . Iedrošiniet viņus tērēt, tērēt, tērēt, un pēc tam strādāt, darbs, darbs, tāpēc tas varētu maksāt. Aizpildiet to pastkastēs, kas piedāvā kredītkartes, lai varētu samaksāt par visu.

Māciet bērniem, ka prieks nāk no lietām, Ask vīri uz darbu astoņiem, desmit, divpadsmit stundas dienā, sešas vai septiņas dienas nedēļā. Ļaujiet ir divas darba vietas, ja nepieciešams. Skaidri savām sievām, ir nepieciešams strādāt. Pastāstiet viņiem, ka nav citā veidā, ja viņi vēlas saglabāt standarta viņu ģimenēm. Tad tā, ka sievas strādāja ilgi, bija daudz pienākumus mājās, vakarā un nebija enerģijas viņu dzīvesbiedriem vai bērniem.

Strīdi stimulēt prātā visus, kas to dzirdēja Jēzu čukst savai sirdsapziņai. Katrā mājsaimniecībā, darbavietā un tirdzniecības apšaudīt savas sajūtas, spēlējot mūziku. Aizskartu ir sliktas ziņas katru dienu, visur jūs kārtas. Izmantojiet avīzes, žurnāli, radio un televīzijas visu diennakti.

Pārkāpj morālajai struktūrai laulības un jauniešu juteklisks simboli izraisīt netīriem domas. Vieta tos uz informācijas stendiem, filmas, uz priekšējā lapā laikrakstu un žurnālu, un, protams, televīzijā. Izmantot TV "talk show", kā demonstrēt devianto sabiedrības locekļiem viņu dzīves telpu. Ļaujiet hungrily piesātina netīro detaļas amorāla uzvedība, līdz tie sāk redzēt ļaunumu tikai kā vēl vienu alternatīvu.

Ļaujiet viņam nodarbojas ar muļķībām, pettiness un problēmām pasaulē. Analizēt kļūdas bagātajiem un slavens. Pārvērst savu prātu no nopietna realitātes dzīvi veltīgi cer, derības, loterijas un kazino. Aizpildiet plaukti ar grāmatām un žurnāliem. Vidējais laiks, un daudz laika viņi pavada, lasot, jo mazāk laika viņi pavada kopā ar Dievu. Aizpildiet savu mājas datoru un iesvētī tos elektronisko pasaulē, kur mēs kontrolē lielāko daļu avotiem. Nosūtīt viņiem daudz e-pastus. Iegremdēt tos "biezeni" nebeidzams informāciju. Dodiet viņiem "notebook", lai nepārtraukti darboties. Pārliecinieties, ka katram ir mobilais telefons, ieskaitot bērnus.

Aizpildiet dienas tālruņa zvanus, jaunumi sportā un mūzikā. Aizpildiet to apšaubāmas Cinestar filmu žanra. Padarīt aizņemts politiskajā un sociālajā jomā. Dodiet viņiem bezvadu un radio telefoni, vieglāk turpini runāt. Nodrošināt to telefona atbildēšanas mašīnas bija pārpildīts ar ziņojumiem.

Iekļaut bērnu darbību, sporta programmas skolās un pēc skolas, dejas, balets, skauti, klubi, mūzikas nodarbības, partiju un partiju. Stress ir arvien pieaugošu mājasdarbu agrāk un agrāk vecumu. Sūtiet tos uz kokaudzētavām un programmām, maziem bērniem un atdalīt tos no ietekmes vecākiem. Ļaujiet viņiem dzīvo tik daudz viens no otra, kas bija neko darīt ar manu mamma vai tētis, kad tie aug. Stresujte tās meklēt glābšanās seksuālo aktivitāti, tika izmantoti cigarešu, alkohola vai citām narkotikām.

Mudināt pieaugušajiem ir pārspīlēti to atpūtai. Nosūta tos dārgi brīvdienas, kas pēc tam laboriously atmaksāti. Uzliek tām pienākumu hipotēku un aizdevumiem visu veidu, lai vairāk darba un paspēja par savu ģimeni. Let 's go, go, go, lai atgrieztos no atpūtas izsmeltas, apjucis un gatavs par nākamo nedēļu. Neļaujiet viņiem iet uz laukiem. Tā vietā, nosūta tos fun parks, sporta pasākumi, koncerti un kino. Ļaujiet jūsu moto šo paziņojumu: Holidays padara pietiekami izsmelti un slikta pietiekami, lai būtu atkal strādāt!

Ja jums izvairīties no šīm nekļūdīga, tās izmantot pret savu baznīcu. Dodiet viņiem tik daudz ministriju, atbildību un problēmas atrisināt, lai ne pavadīt laiku labiem darbiem. Kad viņi pulcējās uz garīgo kopienu, implicating tās tenkas un zemu runas, ka atstāja satraukumu sirdsapziņas un nesakārtots emocijas. Bring krīzi pēc krīzes savās baznīcās, kas jāizmanto apdzēst ugunsgrēku un palika viņiem nav laika, lai aizdedzinātu liesmu Evaņģēlija savās sirdīs. Iedrošiniet viņus studēt doktrīnu un evaņģēliju. Var piedalīties seminārā, galva liela baznīcas konferenci.

Vienkāršojiet ceļu lielo valsts baznīcas kompleksa reformu. Pārliecinieties, ka pirmais sarunām par statusu, ģimene, par ģimenes vērtībām. Tad Employ lielas sociālās problēmas, piemēram, abortu. Ļaujiet viņiem konservatīvo dzīvesveidu. Bet pēc cenas un turiet to jebkādā veidā, kā grēcinieki, ja viņiem ir nepieciešams pestīšanai un doties uz Bībeli un Dievu. Ja tā ir, mums visiem bija zaudēts. Laiks ir mūsu lielie lielgabali un mūsu vislielākais un uzticamākais draugs, mani draugi. To izmantot saprātīgi, un ļaut cilvēkiem gulēt ilgāk viņu meli. Tad ar savu baznīcu, un mēs pasauli iegūtu mūžīgo uzvaru! "

Ar abām rokām, mudinot viņa minions Sātana: "Lai uzvara uz uzvaru uzvaru!" Echo un šo aizraujošo sanāksmes rezultātiem šodien nāk pie mums. Tas ir svarīgi tikšanos! Varbūt es guessed visas detaļas, bet jums spriest par rezultātiem. Ļaunums eņģeļi devās nepacietību, lai apmierinātu savu grafiku. Visi strādāja par kristiešus būt nodarbināti, strādā, strādā un steidzas šeit un tur. Mēs nedzīvojam vienkāršu dzīvi, mani draugi. Mūsu dzīvē ir pārāk daudz cilvēku. Visa sistēma ir pašgājējs. Tas bija velns šajā shēmā veiksmīga?

Sātans izdevās iegūt visu pasauli strauji virzās vilciens. Šis vilciens iet arvien ātrāk un ātrāk ar katru dienu. Sātans nav gatavs palēnināt šo vilcienu, lai kāds varētu tikt uzklausītiem. Ar šo vilcienu, es pavadīju vairāk nekā trīsdesmit gadu manu dzīvi un neko es nezināju par šo ceļojumu.

Avots: grāmata Hohnbergera Jim - "Escape, lai Dievs" var atrast šeit: Vai stāsts par to, kā kristiešu ģimenes left konkursa panākumus, lai atrastu patieso kristietību un vienkāršu dzīvi.


Līdzīgi raksti no kategorijas - Bībeles Fakti

Jēzus ir augšāmcēlies no miroņiem - seši iemesli, lai apstiprinātu šo

287_nas_veleknez_jezis_kristus.jpg Jēzus no Nācaretes bija krustā sists, aprakts un trīs dienas vēlāk augšāmcēlās no nāves. Neviena cita reliģija neapgalvo, ka tās dibinātājs bija augšāmcēlies. Šajā kristietība ir unikāla. Visus derīguma kristietības argumentu ...
Pievienots: 08.12.2010
Lasījumi: 267697x

Ievērošana sabata cauri gadsimtiem

464_zachovavani_sboty.jpg Pārsteidzošs šķērsgriezuma vēstures, kas parāda, ka Dievs vienmēr bija Saviem ļaudīm, kas tur visus desmit baušļus, ieskaitot Dievu atpūtas diena - sabats. Viņš nekad nespēja iznīcināt ticīgajiem cilvēkiem un apspiest ievērošanu ...
Pievienots: 14.08.2011
Lasījumi: 297418x

Ko mēs uzskatām, - 3 būtne

154_cemu_verime_3_stvoreni.jpg 3 radībasDievs ir visu Svēto Rakstu lietas Creator sniedza ticamu pārskatu par savu radošo darbu. Sešās dienās Tas Kungs radījis debesis un zemi un visus zemes radīšanu un atpūtās septītajā dienā, ...
Pievienots: 29.09.2010
Lasījumi: 103444x

Ko mēs uzskatām, - 4 Human Nature

166_cemu_verime_prirozenost_cloveka_bible.jpg 7. Human NatureVīrietis un sieviete ir radīti pēc Dieva līdzības, individualitāte, un ir aprīkoti ar spēju domāt un rīkoties brīvi. Lai gan tie tika izveidoti kā brīva tirdzniecība, ir atkarīgi no ...
Pievienots: 07.10.2010
Lasījumi: 96546x

Kas ir Jēzus Kristus?

77_jezis_kristus.jpg Centrā visa Bībele ir dzīve un lielākais vīriešu pasaules vēstures, Jēzus Kristus nāvi. Kopš savas dzimšanas jauna ēra tiek pieskaitīts, kaut gan viņš bija dzimis kūts, un ietekmēja pasaules vēsturē, lai ...
Pievienots: 30.08.2010
Lasījumi: 141535x

Lv.AmazingHope.net - Svarīgu sapulci mūsu ienaidnieks