Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Testa patieso pravieti - Kā mēs zinām patieso no viltus pravietis?

Pravieši Bībeles un šodien

293_jak_se_pozna_prorok.jpg

Testa patieso pravieti - Kā mēs zinām patieso no viltus pravietis?

Pievienots: 09.12.2010
Lasījumi: 216372x
Tēmas: Pravieši Bībeles un šodien
PrintTisk

TESTA attēls 1

Mozus 18,21-22 - Tu saki: "Kā mēs zinām, ka tas nerunā Kunga vārdu?" Nu, ja pravietis saka vārdā kaut kas notiek, tad Tas Kungs runāja šo vārdu. Kunga Otrā pusē pravieša runā presumptuously. Viņu bīstas.

Šis tests atbrīvoties no lielākās daļas tautas pravietisko prognozes. Kaut arī aizmirst viltus pravieši - pat quacks dažkārt var paredzēt nākotni. Mūsdienu datoru analīzi, tās padara vēl svarīgāk, un tāpēc vairāk teksta.

13 Mozus, 1-3 - rūpīgi novērot visu, ko es pavēlu tev - nav ko piebilst, ne no ne turpināt. In vidū tas varētu atrast pravieti vai tulka sapņu un piedāvāt jums dažas zīme vai brīnums, sakot: "Ļaujiet mums sekot dīvaini dievi" (kas jūs nezināt) un kalpot viņiem, "Tad, pat ja tas kļuvis zīme vai brīnums, par kuru es teicu, klausīties viņa runu. Tas Kungs, jūsu Dievs, mēģināt redzēt, ja jūs mīlat To Kungu savu Dievu ar visu savu sirdi un dvēseli. Kungs, tavs Dievs, sekot, viņa lasa, Viņa baušļus , klausīties viņa un kalpot viņam un viņam viņš pārceļas.

Atcerieties: Lielā kosmosa kaujas ir divas puses! Cilvēks nevar būt pārsteigts, ja ienaidnieks mēģina paredzēt nākotni, un pēc tam likt izpildīt savas prognozes. Tas padara visu, lai pievīla daudziem cilvēkiem.

Genesis galvenā doma: Mēs nevaram vienkārši uzskatīt par izpildītu pravietojumu nemaldīgs paraksta autentiskuma pareģis! Ja iespējamā pravietis padara prognozes, kas neizdodas, tad tas jau pats par sevi atņem viņam iespēju tikt patieso pravieti. Ja iespējamā pravietis veic prognozes varētu piepildīties, ka tā pāriet uz nākamo pārbaudes līmeni, saskaņā ar papildu testus pēc Dieva pravietis. Tagad mums ir nepieciešams, lai pārbaudītu numurs 2

TEST Attēls 2

Jesajas 8, 19-20 - Protams, jūs sakāt: "Uzdod psihika un spiritisti, kas čuksti un čiepstēt." Tas nav lūgt cilvēkus, savu Dievu? Šis ir miris, lai dzīvi? Likums un liecību! Tomēr, ja jūs vēlaties, tad ļaujiet viņam teikt, kurā nav gaismas.

Ļoti svarīgs tests. Ja mēs izvērtējam pravietis, pajautājiet sev: ar likumu Talk un Bībeles liecību? Ja tā nav - nav svarīgi, cik labi viņa prognozes var šķist - tā ir viltus pravietis!

Ņemsim par piemēru no 17 nodaļas aktiem. Šeit grāmata apraksta par apustuļa Pāvila apmeklējumu Maķedonijas pilsētā veikt. Kā pravietis un apustulis Pāvils saņēma ziņu no Dieva, un deva to cilvēkiem šajā pilsētā. Tagad, pamanīsiet, cik Berojit saņēma ziņu no Dieva, sludināja Pāvils.

Darbības 17,11 - saņēma vārds ar lielu vēlēšanos un pārbaudīja Rakstus katru dienu, vai tas viss ir taisnība.

Apustulis Pāvils slavē Beroit, ka meklēja Vecajā Derībā, lai pārliecinātos, vai ko Pāvils saka, ir taisnība. Katru patiess Dieva pravietis nav ko slēpt.

Visi viltus pravietis jūs galu galā mēģināt atsevišķi no Jūsu paļaušanās uz Bībeli kā pēdējo iestāde savā dzīvē. Mēs centīsimies panākt savas interpretācijas vai paziņojumiem. Bībele jābūt nelokāms pamats mūsu garīgās patiesības un mūsu mācīties!

TEST Nē 3

1 John 4,1-3 - Mīļie, uzskatu, ka ne viss ir garīgs, bet diferencēt, vai Dieva ghosts. Ienāca pasaulē, jo daudzi viltus pravieši. Saskaņā ar atklātu Dieva Gars: Katrs gars, kas atzīstas, Jēzus Kristus ir nācis miesā, ir no Dieva. Nr gars, ka Jēzus nav atzīties, bet ne no Dieva, bet tas ir gars Antikrists, kas jums ir dzirdējis, ka ir pienācis. Viņš tagad pasaulē!

Patiess pravietis mūsu laika būs pilnībā vērsta uz Kristu. Viņš cildināt, svinēt un godu Kunga Jēzus Kristus visu viņa darbu kā vienīgo Pestītāju, un vienīgais veids, kā Dievs.

Test skaits 4

Jēzus Kristus dod testu. Un tā: tev jāzina, ko viņiem augļi.

Mateja 7, 15-2 - Sargieties no viltus praviešiem, kas nāk pie jums avju drēbēs, bet no iekšpuses ir kārs vilki. Jūs zināt, ko viņiem augļi. Kas ievāc vīnogas, un ērkšķiem, iespējams, un vīģēm usnēm? Pat tik katrs labs koks nes labus augļus, un sliktu koku nes nelabus augļus. Labs koks nevar dot tālāk nelabus augļus, kā arī slikti koks nevar nest labus augļus. Katrs koks, kas nenes labus augļus, nocirsts un iemests ugunī. Un tā: tev jāzina, ko viņiem augļi.

Kāda ir dzīves, kuri pretendē būt par pravieti? Ļoti jautājumu, kā likvidēt šādus daudziem TV zvaigznes, kas ir hung ar dārgakmeņiem un sagatavoti skaistas drēbes, kas ir pretrunā ar dzīvi un mācībām Jēzus no Nācaretes!

"No viņu augļiem jūs tos zinām." Tie ir vairāk ietekmēta nekā augļiem, Svētā Gara Gara dāvanas? Vienmēr padara mani aizdomās turēto vīrieti, kurš mēģina pierādīt savu aicinājumu, ko Dievs parādīt kādu pārdabisks vārda! Lielākā daļa dabas apliecinājums visiem, ir tas, ka Jēzus Kristus Gars atspoguļojas dzīvē šai personai.

Galatiešiem 5,22 - augļi Gars ir mīlestība, prieks, miers, pacietība, laipnība, labprātība, uzticība, maigums un ierobežotājsistēmu.

Četri vienkārši, bet Bībele uzticamu testiem, kas var izmantot ikviens, kurš apgalvo, ka tas dod jums ziņu no Dieva.

Pašreizējā Prophecy

Nesen dažādi pareģojumi aizvien piemēram, Mayans, Nostradamus, Sybil vai tīmekļa Boot Vanga un daudzi citi. Kaut kas ir pabeigta, daži ne, bet tie ir viena kopīga iezīme. Tie nav testu patieso Bībeles pravietis! Un gandrīz visos aspektos.

Tikai Bībele ir patiesa kritērijs, vai prophecy nāk no Dieva vai no vecās ienaidnieka Lucifers. Viņš ir arī tiesības dot cilvēkiem pravietojumu, un zināmā mērā, daži no tiem piepildīts, tas ir ļoti spēcīgs ienaidnieks, un tādēļ, ka maz laika, ir pastiprināt centienus.

Amos 3,7 - Jā! Kungs nav nekas, bet akcijas savus noslēpumus saviem kalpiem praviešiem.

Pirms katras nozīmīgs notikums pasaules vēsturē, Dievs vienmēr ir mēģinājuši iziet cilvēkus un sagatavot viņus par šo notikumu, viņš sūtīja savu pravietis. Piemēram, Plūdu - Noah brīdināja cilvēkus, pirmais nāk Jēzus Kristus - Jāņa Kristītāja sagatavoti cilvēki. Tā tas nozīmē, ka Dievs sūta eņģeli otro atnākšanu Jēzus Kristus, kā Jānis Kristītājs tika nosūtīts pirms viņa pirmās ierašanās? Noteikti jā! Tas ir loģiski un saskaņā ar Dieva rīcību. Atklāsme 12, 17, liecina, ka Dievs dara.

Atklāsmes 12,17 - Tad pūķis sadusmojās uz savu sievu un gāja karot ar pārējiem viņas sēklu, kas tur Dieva baušļus un ir liecība par Jēzu.

Tie baušļus Dieva un ir liecība par Jēzu!

Atklāsmes 19,9-10 - (paskaidrots, kas ir Jēzus liecība), - tad es samazinājās pie viņa kājām, Es pielūdzu, bet viņš man teica: "Sargieties, nav es esmu Dieva kalps, kā jūs un! Jūsu brāļi, kas ir liecība par Jēzu. pielūdzam Dievu! "Pēc liecībām Jēzus ir garā prophecy.

Šis teksts skaidri apraksta Jēzus liecību praviešu gars - tā ir liecība, ka Jēzus sūta savus ļaudis caur pravietojumu Garu.

Atklāsmes 22,9 - Viņš tomēr teica: "Sargieties, nav es esmu Dieva kalps, kā arī jums un jūsu brāļi pravieši un tie, kas glabā vārdus šajā grāmatā. Pielūdzam Dievu!. "

Paziņojumu līdzība ar Atklāsmes verse 19,10, kas skaidri norāda, ka pravietojums gars klātbūtni pravieti vai praviešus šajā sabiedrībā. Tas nozīmē, ka kopienas ļaunprātīgi laika beigām tiks atzīmētas ar paklausību Dievam, kuru ievērošana Viņa baušļus, kas ir rakstīti Exodus 20:1-17 (ņemiet vērā, ka, izņemot, ka Baznīca saglabā) un īpašuma nosūtīt praviešu gars "Jēzus liecību.

Jā, Bībele saka, ka pravietošanas dāvanu - praviešu gars, kā aprakstīts Atklāsmes grāmata - Dieva strādās ticīgo kopienu beigās laiku.

Sieviete, kas atbilst testa Bībeles pravieša sauc Elena Gould White (gads 1827-1915).

Vecumā no 17 gadiem līdz pat savai nāvei, kas saņemta no Dieva aptuveni 2000 vīziju. Viņas grāmatas ir visvairāk ietekmē to, kā pasaule domāja. Runā par daudzām tēmām, piemēram, izglītība, veselība, pravietojums, uztura, kultūras un izcelsmes dzīvības jautājums. Tā ir kļuvusi par līdzekli, lai izveidotu kopiena, kas tagad pazīstama ar nosaukumu "Septītās dienas adventistu Baznīca."

Tā konsekventi vēstījums bija, ka tikai Bībele ir vienīgais noteikums ticības un kristīgās dzīves. Viņa pati apraksta savu rakstos kā "mazāko spīdekli" spīd pret "lielāka gaisma". Viņas gaisma ir dota tā, ka lasītāji norādīja uz Jēzu Kristu un viņa mūžīgo Vārdu Bībelē.

1 precizitāti prognozes. Elena Vaita ir raksti satur arī pravietiski prognozes. Dažas no tām ir aizpildītas, citi, lai apmierinātu to vēl gaida. Tie, kas mēs varam uzskatīt ir piepildīta ar ievērojamu precizitāti.

2. Piekrišana Rakstiem. Viņas literāro darbu ietver plašu desmitiem Bībeles tekstiem, kas bieži pievieno sīki izstrādātu izskaidrojumu. Rūpīgi pētījums parādīja, ka viņas raksti ir saskaņota, precīza un pilnībā saskan ar Rakstiem.

3 atzīšana Kristus iemiesošanās. Elena Vaita rakstīja daudz par Kristus dzīvi - par viņa lomu, kā Kungu un Glābēju, Izpirkšanas upuri pie krusta, savu pašreizējo starpnieka pakalpojumus, tie ir tēmas, kas dominē viņas rakstiem. Viņas grāmata Laikmetu ilgas tiek uzskatīta par vienu no visvairāk garīgās grāmatas jebkad rakstīts uz Kristus dzīvi. Grāmatu Ceļojums uz Kristu, kurš ir visbiežāk grāmatu, ir radījis miljoniem cilvēku dziļākas attiecības ar Kristu.

4 ietekmēt viņas pakalpojumiem. Vairāk nekā gadsimtu ir pagājis kopš Elena Vaita saņēma pravietošanas dāvanu. Baznīcas un to dzīves, kas uzklausa padomus, parādīt, ko pozitīvu ietekmi bija viņas dzīvi un ziņu. Viņas literāro darbu ir vairāk nekā 80 grāmatas, 200 traktātus un brošūras un 4600 žurnālu rakstiem.

Raksti EG Baltā neaizstāj Bībeli vai nevar pielīdzināt ar Rakstiem.

Tikai Bībele ir unikāla pasākums, kas uzskatāms viņas rakstiem un citas literatūras, kas ir paklausīja.

Viņas raksti ir guide Bībeles, lai izprastu Bībeli, konsultants, piemērojot Bībeles principiem konsultanta.

Vienīgais, kas jums var darīt, ir tas, ka mēs jums uzaicinājumu pārbaudīt, pārbaudīt, pētniecību par dievbijīgs sieviešu Gould Elena Vaita rakstiem un salīdzināt ar Bībeli - Dieva vārdu.

Chronicles 20,20 - Tici Dievu, savu Kungu, un paliek spēkā. Ticiet Viņa praviešiem, un gūt panākumus! "


Līdzīgi raksti no kategorijas - Pravieši Bībeles un šodien

Amatu Adventismu, EG White - Prophecy Daniel 8, 9, nodaļa

299_egw-vision-with-bible2.jpg No dienas, Ādams un Ieva atstāja vārtiem, raudāšana, Ēdenes dārzs, Dievs sagaida, ka cilvēki Kungs, kas pārtraukumiem spēku Lucifers un atjaunot zemes paradīze ir zaudēts un kas grēkā. Otrās Atnākšanas Kunga ...
Pievienots: 25.12.2010
Lasījumi: 136423x

Zvērs no zemes un no zvēra tēlu - Atklāsmes 13,11

444_selma_ze_zeme_a_obraz_selmy.jpg Atklāsmes 13,11-17 - Tad es redzēju citu zvēru nāk no valsts, bija divi ragi, līdzīgi jēram, bet runāja kā pūķis. Tā veic visas pilnvaras pirmo zvēru, pirms viņas sejas un akti, ...
Pievienots: 21.06.2011
Lasījumi: 214557x

Bībeles Prophecy - Daniel 2 - Pasaules vēsture

182_socha_bible_daniel.jpg Bībeles Prophecy - statuja Daniel, pārskats par pasaules vēsturēDievs Tas Kungs ir mūsu planētas vēsturē stingri savās rokās, mūsu valstī ir lieli plāni. Visiem bija pieredze ar diviem pravietiskā grāmatas par ...
Pievienots: 18.10.2010
Lasījumi: 262354x

New Age - Mesijas Maitrea ar pravietojumiem

281_jezis_vs_lucifer_2.jpg New Age kustība pēdējos gados, pieaug pakāpeniski un nemanāmi, un izpaužas visās mūsu dzīves jomās. Kustība drīz kļuva slepeni, bet kopš 1984, kad viņš bija pavēlējis, publicēt un izplatīt pēc iespējas ...
Pievienots: 30.11.2010
Lasījumi: 142455x

Bībeles Prophecy - zvērs pieaug no jūras - Atklāsmes 13

364_papez_benedikt_xvi.jpg Atklāsmes 13 1-10 - Tad es redzēju jūras zvērs veic ar septiņām galvām un desmit ragiem, ragiem bija desmit kroņu, uz viņa galvām zaimu vārdu. Zvērs es redzēju bija kā Leopard, ...
Pievienots: 22.02.2011
Lasījumi: 321823x

Lv.AmazingHope.net - Testa patieso pravieti - Kā mēs zinām patieso no viltus pravietis?