Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Turpināt mūsu cītīgs senču Reformācijas

True desmit baušļi

520_jan_hus_kostnice_1415.jpg

Turpināt mūsu cītīgs senču Reformācijas

Pievienots: 13.12.2011
Lasījumi: 162359x
Tēmas: True desmit baušļi
PrintTisk

Foto avots: Wikipedia

Veselas paaudzes čehu valstī bija centrs reformētās ticības visā Eiropā. Katrs no mums zina nosaukumiem, piemēram, Jans Huss un Jan Zizka. Bet jūs zināt, cik liela Dieva spēks ir pievienots? Senajā Izraēlā, Dievs vadīja savu tautu cīņā ar ienaidnieku tādā veidā, ka pat daudz lielāku armiju nebija iespēja. Daudz lielāks un bruņotu armiju bez cīņas, šausmu un deva izbēgt, jo Izraēla Dievs.

Kas starp mums šodien, bet zina, ka tas pats notika laikā Hussite kariem thecommon cilvēki devās cīņā bruņots ar daudz lielāku armiju, un ka, lai šausmās un aizskrēja bez cīņas? Jā, Hussites bija Dievs un ka Viņš vadīja reformācijas un vadīja cilvēki, kuri cīnījās par reformācija. Mūsu senči bija dziļi reliģiozi cilvēki ar daudzu spilgtu pieredzi ar Dievu.

Fragments no grāmatas Lielā cīņa - Nodaļa 6 Hus un Jerome.

No Hussites galvas stāvēja Jan Zizka, kurš neilgi pēc sākuma kara aklu abās acīs, bet kas tomēr bija viens no ablest komandieru viņa laiku. Hussites pretojās vēl daudzi spēki, kas izveidojusies pret viņiem, jo ​​viņi ticēja Dievam, un bija pārliecināti, ka to cēlonis ir vienkārši. Atkal un atkal, jaunā imperatora pulcējās karaspēks un iebruka Bohemia. Viņa karaspēks, tomēr vienmēr ir bijis ignominiously uzvarēta. Hussites nezināja bailes no nāves un neviens nevarēja stāvēt viņiem.

Divas naidīgas armijas tuvojās viens otram, kamēr tikai upi starp tiem. "Crusader armija bija daudz lielāks, bet ieskaitīt pāri upei, un sadursmē cīņā ar Hussites, saskaņā ar kuru līdz šim soļoja, iesaldēja un raudzījās dumbly pie Hussite karavīri. (Wylie, Vol. 3, ch. 17) Tad pēkšņi viss hit armijas noslēpumaino šausmu Bez kritums rīta milzīgs militārais spēks sabruka, sadragāja kā neredzams spēks.. Hussite karaspēks beat daudz ienaidnieku karavīru un sāka dzīties pakaļ bēgļiem. uzvarētāji iekrita lielu laupījumu rokās, un tā karu, kas bija noplicināt Bohemia, ir vairāk bagātināts.

Dažus gadus vēlāk par jauno pāvestu notika citu Crusade. Tāpat kā iepriekš, šoreiz kā arī militāro aprīkojumu, ko piegādājušas visas Eiropas valstis, uz kurām Pope. Visi, kas apmeklēja šo bīstamo uzņēmumu, pāvests solīja lielu atlīdzību. Katrs crosshead solīja pilnīgu piedošanu un sliktākais noziegumiem. Visiem tiem, kas ietilpst karš, solīja bagātu atlīdzību debesīs. Tie, kas izdzīvos, tiem gūt bagātību un apbalvojumus par kaujas laukā. Pāvests sauc atkal milzīga armija, šķērsoja robežu un iebruka Bohemia. Hussite karaspēks atkāpās pirms viņa, un lured ielaušanās, kuri uzskata savu uzvaru, dažiem, tālāk un tālāk iekšzemē. Visbeidzot Prokop armija apstājās, pagriezās pret seju ienaidnieks un gatavs cīņai. Krustneši, kas tagad saprata savu kļūdu, gaidot savas nometnes Hussite uzbrukums. Kad jūs dzirdat troksni tuvojamies karaspēku, pirms Hussites kādreiz atklāja, viņa nokrita Crusaders šausmas. Princes, komandieri un parastās karavīri nometot savus ieročus un metās bēgt visos virzienos. Veltīgi pāvesta legāts, kas vadīja kampaņu, mēģināja organizēt atkal nobijies un bēga armiju. Neskatoties uz to viņa labāko, viņš galu galā nomazgāti bēg. Veselu armiju sajaukt, un izkaisīti uz lielo uzvarētāju rokās atkal samazinājās laupījumu.

Milzīga armija, posted spēcīgākajām valstīm Eiropā, armijas drosmīgiem cīnītājiem, apmācīti un aprīkoti, lai cīnītos, un aizbēga pēc otra bez neviena šāviena no maza aizstāvjiem un tad vāja tauta. Tā bija manifestācija dievišķā spēka. Citplanētieši nes pārdabisks šausmas. Dievs, kurš sakāva armijas faraona pie Sarkanās jūras un pagriezās, lai bēgt, pirms karavīru Midiāns Gideons un viņa trīs simti vīru, kas vienā naktī sakāva armiju Asīrijas lepni, atkal izstiepa roku, lai kavētu spēku apspiedējiem. "Tut būs ļoti izbijās, kad nav baiļu Dievs noteikti izbārstīt kaulus no viņiem, ka tu militāru aplenkumā,. Zahanbíš ir Dievs nicina viņiem." (Ps. 53,6)

Un šodien? Ļaujiet ticība tevi?

Lielākā daļa no mums sauca par komunismu, par sarežģīto nosacījumus un ierobežojumus attiecībā uz brīvību, bet kāpēc mums bija izmantot šo vērtīgo? Ticība Dievam mūsu senči visā iepriekšējām paaudzēm? Centība un zealousness patiesību, kas reģistrēti Dieva Vārds - Bībele?

Daudzi no mums šodien bemoans destruktīvas un pārspīlētas demokrātiju, bet atkal, lai ļautu tai veikt vērtīgāko. Kāpēc atstāt komforts mums šodien, meklējot naudu, pārtikas un izklaides atkal bija dedzīgs ticību mūsu senčiem, jo ​​viņš nekautrējās lūgt viņu dzīvi?

Ir daudz iemeslu uzskatīt, ka Dievs ir. Ikvienam ir vēlme, lai Dievs manā sirdī šim saglabāts, pat ja tā noliedz lielākā daļa cilvēku, mirkļos, kad visvairāk vajadzīgs, un vislielākais risks, ka visi Dieva gribu zvanu. Vai jūs, kāpēc tā?

Kad vesela paaudze cīnījās par reformētās ticību, cieta no apspiestības, bada, bieži vien cilvēki, ticības ir izslēgti no savas mājas vai nogalināti. Kā tas ir iespējams, ka tā varētu pretoties? Viņiem bija ticība, un dzīvo daudz pieredzes ar Dievu. Ir īpaša iejaukšanās Dieva savā dzīvē, un tā ir jānostiprina. Mūsu ticīgie drosmīgi reformatoriem bija ne tikai parastie cilvēki, bet tas bija muižniecība, princes, un tomēr bija gatavi atdot visu. Viņiem bija pārliecība, un pieredzi, caur kuru viņi zināja, ka labajā pusē.

Tas pats var dzīvot ar Dievu šodien. Ja jūs savukārt jūsu prātā Dievu, ticēt Jēzum Kristum, kas ir vienīgais veids, kā pestīšanu un mūsu pateicību nāvei par mūsu grēkiem, un milzīgs žēlastības mēs esam glābti. Tad viņš kļūst jūsu sirds un Svēto Garu viņa vārdiem, viņa nemainīgo likumu mīlestību. Mūsu sirdis tad mainījās, aplūkojot milzīgo upuri par mūsu nevainīgo Glābēja par mūsu grēkiem ilgojas darīt Dieva gribu, ar mīlestību un pateicību ievērot to, ko Dievs ir laipns un ir uzrakstīts desmit punktiem nemainīgs desmit baušļi. Tad jūs redzēsiet, ka jūsu dzīve mainās, un jūs sākat izjust Dieva spēks un karojošs cerības Viņa otrās atnākšanas un pestīšanu.

Varētu teikt, ka pieredze var dzīvot un tiem, kas neseko visu Dieva likumu. Jā, tā tas ir, Dievs aplūko sirsnība un sirds ritma zināšanas par katru personu. Tāpēc Hussites varētu piedzīvot tādu spēku, lai gan reformācijas vēl bija bērna autiņos un vēl nav pilnībā zināms.

Bet ir risks, jo pat sātans notiek brīnums darbu, un jo īpaši pirms Jēzus Kristus parādīšanās ir viltus brīnumus ļoti saasināt. Tie, kuri bija pazīstami ar pastāvīgo spēkā esamību, Dieva likumu, un noraida patiesību, un tas tiek izsniegts draud sātana varas. Tādējādi, pat kristietība visā pasaulē var būt rīkojusies tik lielus brīnumus, atklāsmes, bieži vien īstermiņa atjaunošanas un vēl nav Dieva spēku.

Matthew 24,24-25 - rodas tādēļ, ka viltus mesijas un viltus pravieši darīs lielas zīmes un brīnumus, lai maldinātu (ja iespējams) pat izredzētos.

Mūsu senči bija ticība balstīta uz stabilu pamatu Dieva vārdu. Meklē ne to, ko viņi apgalvo viltus gani baznīcas, bet lūdza patiesi ilgojas pēc patiesības un pētīja Bībeli. Tās ļauj Svētajam Garam vadīt un nav jāiesniedz slēpjas. Tāpēc atgriezīsimies pie savām iepriekšējām. Tici Dievam ar visu savu sirdi un dvēseli, prātu. Iemīlēties Viņa likumu par mīlestību rakstīti desmit baušļus, un pieņemt to, ko Svētais Gars viņu sirdīs ar pateicību, ticību un mīlestību mierināja Dieva. Jēzus teica:

Luke 16,17 - bet drīzāk debess un zeme zudīs, nekā pārtraukt maksāt vienu punktu likumu!

Matthew 5,17-20 - "Nedomā, ka es atnācu atcelt likumu vai pravieši Es neatnācu atcelt, bet izpildīt to: Patiesi es jums saku, līdz debesīm un zeme zudīs nav.. mazākais burtu ne arī titulu likumu pirms tas viss ir taisnība.

Kāpēc mēs uzskatām, ka tagad ir vairāk nekā mūsu mācītāji un to neatbilstošās interpretāciju, ka likums vairs nav spēkā, par Jēzus Kristus vārdiem? Kāpēc atkrišanas no Dieva principiem, senajā Izraēlā, pirmo Baznīcas un protestantisma šodien vēsture un vēl jāatkārto? Atgriezties ļaut sevi vadīties vienīgi pēc Svētā Gara un Dieva vārds, un nevis cilvēki! Esi ticība atkal gatavs cīnīties un pastāvēt par viņas. Dievs tad reaģēt uz to vadību un skaidru iejaukšanos jūsu dzīvē.

Atcerieties, ka Bībele tika rakstīta vienkāršiem cilvēkiem, ne tikai teoloģijas zinātnieki, un tāpēc visu svarīgo patiesību no tā vadībā arī Svētais Gars saprotams. Bībele, bet ne relativize, samazināt, pagriezt un interpretē saskaņā ar to viedokli. Bībele ir vienmēr interpretē Bībeli! Tas nozīmē, ka dzejolis nevar izlasīt, interpretēs atkal cits dzejolis uz šo tēmu. Jēzus Kristus teica:

Matthew 18,3 - "Patiesi Es jums saku: ja jūs apgriezties un netopat kā bērni, lai nepazaudētu Debesu valstībā.

Domā par mums. Kurš no desmit punktiem būtu jāatceļ?

Ja saskaņā ar baznīcas vadītāji pienaglots pie krusta tikai desmit baušļus, un ne tikai svinīgus Mozus likumu, kurš norādīja uz pirmo nāks Mesija, un ka Jēzus Kristus nāve tiešām izpildīti, norāda, ka desmit baušļi tādējādi pārtrauca maksāt?

Pirmais -.. "Es esmu Kungs, tavs Dievs, kas celta tevi izveda no Ēģiptes verdzības nama Nelietojiet nevienu citu dievu bez manis (? Mēs tātad nebūs citus dievus)

Otrais - Vai nav radīt elkus kā kaut ko debesīs virs, apakšā virs zemes vai zem zemes ūdeņos. Neklan viņiem un kalpot viņiem, jo ​​Es, Tas Kungs, tavs Dievs, esmu dusmīgs Dievs. Sodīt netaisnību kas tēvu grēkus pie bērniem pie trešās un ceturtās paaudzes no tiem, kas Mani ienīst, un parādot žēlastību līdz tūkstošajam augumam tiem, kas Mani mīl un tur Manus baušļus. (Tādējādi mēs varam vairs pielūgt elkus un mierīgi soškám un kalpot saviem vaļaspriekiem?)

Treškārt - Nelietot nosaukumu Kunga, sava Dieva velti, tiem, kas ņems Viņa Vārdu nelietīgi valkā, Kungs neatstāj bez soda. (Es, mēs varam pasmieties par Dieva vārdu, zvēru un zaimo?)

4. - Piemini sabata dienu, ka tu to svētī. Sešas dienas tev būs strādāt un padarīt visus savus darbus: bet septītā diena ir sabats Tā Kunga, sava Dieva. Tev nebūs darīt jebkuru darbu - jums, jūsu dēls, nedz tavam meita, tava kalpu, ne tava kalponei, nedz tavam liellopu, imigrantu Jūsu vārtiem. Jo sešās dienās Tas Kungs radījis debesis un zemi, jūru un tiem visu, bet atpūtās septītajā dienā. Tāpēc Tas Kungs svētīja sabata dienu un iesvētīja to. (Kad Dievs atpūtās sestdiena, lai tiktos ar mums un ir nostiprinājusi savas attiecības ar mums, mēs varam viļņi rokas un ne nākt, kad Dievs gaida?)

5. - godā savu tēvu un māti, vai jums ir garas tanī zemē, ko Es dodu Kungs, jūsu Dievs. (Vai esi gatavs neklausa savus vecākus?)

6. - tev nebūs nokaut. (Nu, par to mēs iet uz cietumā, bet, kad Dieva likumu atcēla to vairs pieļaujama?)

7. - nebūs laulību pārkāpt. (I var pārkāpt laulību, baudīt, un tas nav svarīgi, ja jūs savainot jūsu partneris?)

8. - tev nebūs zagt. (Tas arī vairs nav atļauts pat nozagt?)

9. - Vai nav meli par savu tuvāko. (Cik daudz sāpju dotu, ja mēs varētu melot par savu tuvāko?)

10. - Envy sava tuvāka namu. Envy sava tuvāka sievu, viņa vergu, viņa kalponi, viņa vērsi vai ass - skaudīgs par savu tuvāko neko. "(Sātana skaudības, tas viss sākās, tā tagad būtu atļauts?)

Kura prece vairs nav derīgs? Varbūt tikai ceturto bausli?

Un kāpēc, tieši tad, kad tas ir zīmogs Dieva likumu. Kaut arī Dieva acīs ir tā pati nozīme visiem baušļiem (Jēk. 2:10), tikai ceturtais bauslis mums atrast pazīmes Dieva zīmogs:

1 Nosaukums likumdevējs: "Kungs, - tavs Kungs un tavs Dievs"

2. Viņa nosaukums: Creator "Tas Kungs ir veikusi - Radītājs, debess un zemes"

3 Teritorija, uz kuru tiesību aktus piemēro: "debesis un zemi, jūru un visu, kas viņiem".

Exodus 31,13,17 - "Runā uz Israēla bērniem: Turiet Manas sabata, jo tā ir zīme starp Mani un jums visā jūsu paaudzēm, lai jūs zinātu, ka Es esmu Tas Kungs, jūsu Svētdarītāju Tā ir mūžīgā zīme starp. man un Israēla bērniem. sešās dienās Tas Kungs radījis debesis un zemi, bet septītajā dienā viņš atpūtās un bija elpu. "

Ezekiel 20,12,20 - arī es sniedza viņiem savu sabatu, par zīmi starp Mani un viņiem, ka Es esmu Tas Kungs, kas svētus tos. Svaidīt manu sabata, vai zīmi starp Mani un jums, jūs zināt, ka Es esmu Tas Kungs, jūsu Dievs.

Atklāsmes 14,12 - Jums ir nepieciešams, neatlaidībai svētajiem, kas tur Dieva baušļus un ticību Jēzum.

Jā, sestdiena patiesi ir zīme starp Dievu un Viņa tautu!

Ja desmit baušļi tiešām Jēzus nāvi atcelts sabrukums, būtu valdības mīlestības un Jēzus vārdi Kristus, Tas Kungs, un mīlēt savu tuvāko neietu izpildīt, jo mīlestība ir visa bauslība un pravieši. Tikai mīlestības vārdi, Jēzus apkopot visu desmit baušļi.

Matthew 22,37 - Jēzus tam sacīja: "'Love Dievu, savu Kungu no visas savas sirds, no visas savas dvēseles un no visa sava prāta." Šis ir pirmais un augstākais bauslis Otrs tam līdzīgs ir:... Mīli savu tuvāko kā sevi pašu "Šajos divos baušļos ietverta visa bauslība un pravieši"

Mēs kristieši, kuri ir mūsdienu garīgajam Izraēlam, kas varbūt vārds mums?

Jeremiah 7,9-10 - Vai jūs nozagt, slepkavības, pārkāpt laulību, zvērēt nepatiesi, kvēpināt Baalam, sekot svešiem dieviem ir zināms, un pēc tam nāk stāvēt man šajā mājā, kura ir pēc Mana Vārda nosaukta, un saka: "Mēs saglabāti '? Ka jūs varat izdarīt visus šos nežēlības?

Jeremiah 4,1-2 -! "Es vēlos jums, Israēl, atgriešanās, saka Tas Kungs, es vēlos jums atpakaļ uz mani, es vēlos jums savu rupjību izņemts no acīm un ne vairāk nebloudil Es novēlu jums patiesību, Tiesa un zvērēt, "Kā tiešām, kā Tas Kungs dzīvo!"

Jeremiah 7,23 - Uzklausiet mani, un es būšu jūsu Dievs un jūs būsit Mana tauta. Walk vienmēr ceļā, kādu esmu pavēlējis jums, un uzturēt jūs labi. "

John 15,10 - Ja jūs paturiet Manus baušļus, jūs paliksiet Manā mīlestībā, kā Es esmu turējis Sava Tēva baušļus un palieku Viņa mīlestībā.

1 John 5,3 - Dieva mīlestību, ka mēs paklausām viņa pavēlēm - un viņa baušļi nav grūti.


Līdzīgi raksti no kategorijas - True desmit baušļi

Kura ir septītā diena - sestdiena, Mēness sestdienā vai svētdienā?

403_kalendar.jpg Mēs varam precīzi noteikt, kura diena ir septītais? Būtu lietderīgi, ka Dievs ir iecēlis dienā piemiņas Viņa radošo spēku - īpaša diena, kad viņi visi adore viņu un, kad atpūsties un ...
Pievienots: 28.03.2011
Lasījumi: 172047x

Kāda Pāvils, kad viņš saka nevienam nav tiesības nosodīt jums sabatā?

361_obet_poukazujici_na_krista.jpg Mums ir jāatzīst svarīga lieta. Ebreju neraudzēta maize sauc svētki, brīvdienas trompetes, Izpirkšanu svētku dienām un citām brīvdienām, kas ir prefigured atnākšanu sestdien Mesija!Kolosiešiem 2, 13 - 17 - Jā, pat ...
Pievienots: 18.02.2011
Lasījumi: 127827x

Kas ir septītā nedēļas diena ir sestdienā vai svētdienā?

278_kalendar.jpg Kas ir septītā kalendāra dienas sestdienā vai svētdienā? Viņa bija veicis izmaiņas?Daudzas valstis savā pašreizējā ir septiņu kalendāro dienu svētdiena. Daudzi cilvēki nezina, ka sestdiena ir tikai izveides pasaules septītajā dienā.Kad ...
Pievienots: 29.11.2010
Lasījumi: 584485x

Sabats kā memoriāls radīšanas, ņemot vērā attiecības ar Dievu

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg Let's apskatīt pašā sākumā no Bībeles, Book of Genesis. Šeit ir rakstīts par radīšanu mūsu pasaulē. Mēs uzzinām, ka Dievs radīja šo pasauli sešas dienas pēc kārtas, un atpūtās septītajā dienā. ...
Pievienots: 28.04.2011
Lasījumi: 157222x

Dieva likums - desmit baušļiem tiesības

585_desatero_bozich_prikazani.jpg Lasīt desmit Dieva baušļiem, kā Dievs deva Mozum Sinaja kalnā. Tas ir pareizajā secībā un desmit baušļi formulējumu.Neviens nav atļauts izdarīt nekādas izmaiņas tiesību aktos, neviena persona, ne reliģiskās iestādes vai ...
Pievienots: 19.04.2011
Lasījumi: 697294x
Ieteicamais

Lv.AmazingHope.net - Turpināt mūsu cītīgs senču Reformācijas