Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Tuvojas Jēzus Kristus atgriešanās, get gatavs!

Zīme reizes, otro atnākšanu Jēzus Kristus

402_druhy_prichod_jezise_krista_2.jpg

Tuvojas Jēzus Kristus atgriešanās, get gatavs!

Pievienots: 25.03.2011
Lasījumi: 219869x
Tēmas: Zīme reizes, otro atnākšanu Jēzus Kristus
PrintTisk

Daudzi cilvēki, protams, pamanījuši, ka mūsu planēta ir kaut kas nepareizi. Jo visi mēs dzirdam plašsaziņas līdzekļos par dabas katastrofām. Lielas zemestrīces, plūdi, vulkāni, ugunsgrēki, smagā sniega, viesuļvētras un tornado ir ikdienas parādība. Visur mēs dzirdam par kariem, asiņainas sacelšanās un streiki. Cilvēki vairs nejūt pārāk lēns, kas ir tas viss notiek pasaulē.

Viena liela gabala dedzināšana gan Krievijas, gan Ķīnas un citām Āzijas valstīm zem ūdens. Soptí Vulkāns Īslandē, Dienvidamerika, liela zemestrīces, plūdi un zemes nogruvumi. Austrālijas pēkšņi atradās zem ūdens un Jaunzēlandē, spēcīga zemestrīce. Vēl viens zemestrīces, plūdi un zemes nogruvumi, Dienvidamerikā, Ķīnā un milzu zemestrīces Japānā. Masveida mirstību putnu un zivju visā pasaulē. Pasaule ir pakaišiem ar bezjēdzīgi kari pret terorismu, arābu valstis pāriet policistu gigantisku proporcijas. Mirst katru dienu no bada un slimību postošo neskaitāmiem cilvēkiem. Šis ir tikai nelielu daļu, ko viņi varētu atrast plašsaziņas līdzekļos pēdējo mēnešu laikā.

Tāpat, jums ir noteikti pamanījuši, ka lielais pieaugums slēptās atklāsmē spiritistic parāda, cik pasaulē un baznīcās. Arvien vairāk NLO novērojumiem visā daudzās lielās pilsētās dažādās valstīs. Jums var būt redzējis neizskaidrojama parādība debesīs izveidots spirāles formā un gaismas zīmes, lai novērstu atklāsme viltus mesija Maitrea. Daudzi cilvēki kļūst neizskaidrojama spējas, piemēram, kas peld, vai no attāluma dzīšanu.

Jēzus teica saviem mācekļiem sīkāk, kā apzīmējumu vienkārši pirms viņa otro atnākšanu. Visi mācekļi, un mēs esam redzējuši šo ziņojumu beigām pasaules vēsturē lasīt Bībeli.

Matthew 24,4-8 - Jēzus atbildēja viņiem: "Esi uzmanīgs, ka neviens cilvēks maldināt jūs daudzi nāks manā vārdā, sacīdami:" Es esmu Kristus, un maldināt daudzi Kad jūs dzirdat troksni kara un.. ziņojumi par karu, izskatās jums nav jāuztraucas Tas nāk. bet tas joprojām nebeigsies. nācija celsies pret tautu, un valstība pret valstību, un izcelties dažādās vietās bada un zemestrīcēm. Visi šie ir tikai sākums dzimšanas sāpes.

Luke 21,9-11 - Kad jūs dzirdat par kariem un nemieriem, nav panikas. Tas jādara, bet tas nav beigas. "Tad viņš sacīja viņiem:" Nation pieaugs pret tautu, un pret Karalistei. Tie būs lieliska zemestrīces dažādās vietās būs bada un epidēmija un šausmu nāk un lielas zīmes no debesīm.

Kas notiek visā pasaulē, nav normāli un nav vienmēr tik lielā mērogā. Tikai lasīt dažus no šiem statistikas un atklāj, ka dabas katastrofas pieaug straujāk augšu. Visā pasaulē, sacelšanās, bads un slimības. Pasaule ir overpopulated, crazed un nokļuvuši sāpes.

Kas notiek visās pasaules malās, ir sākums dzimšanas sāpes, kā noteikts Mateja ar 24. Nodaļā.

Daudzi reliģisko cilvēkiem, ar kuriem es nonācu saskarē ar teikt, ka apsteigumu Jēzus Kristus ir uzskata, ka viņu tēvi, vectēvi un lieliski vectēvi. Panicking no katra dabas katastrofu un gaida savlaicīgu pārtraukšanu pasaulē. Gadi iet un pasaulē joprojām ir tāds pats, Jēzus jebkur. Nav iemesla panikai saka Jēzus nāks, bet tas nav mūsu problēma.

Tikai nedaudz padomāt par to, kas nepieciešams, lai dzīvotu savu ticību? Mēs sagaidām, ka drīz nāk no mūsu Kungu Jēzu Kristu. Pat pirmie mācekļi ticēja, ka Jēzus Kristus atgriezīsies savas dzīves laikā. Cītīgs un izplatīt evaņģēliju visai pasaulei. Tātad mūsu tēvi un viņu dedzīgs ticība bija dzīva un godīgi. Viņi bija mednieki cilvēkus Kristum, Evaņģēlija ātri izplatīties.

Šodien, Jēzus nekad nav paredzams, visi smieties, kas ir Jēzus pasaulē joprojām ir tāds pats, un turpinās. Viņi saka, mieru un drošību, nekas nenotiek, katastrofas un nemieri vienmēr ir. Ikvienam ir ieinteresētas tikai savu darbu, saviem hobijiem, priekus, to izskata. Taupība ir iztvaikojis uzdzīvot ēdelība un iecietība. Mēs neesam ieinteresēti mūsu līdzcilvēkiem, es esmu kauns par savu ticību, sludināt visai pasaulei cerību uz Jēzu, tikai vienreiz nedēļā mēs iedziļināties stereotips Asambleja. Baznīcas pārvērtās klubs, kur cilvēki iet tērzēt ar draugiem, organizējot piedāvājumus un bieži izskatās uz teātri, kas ir mūsu kursa.

Bībele saka, ka pēdējās dienās scoffers nāks. Kā tieši tas ir rakstīts ir nepareizi, ticību mūsu tēviem, un mēs atdzisis ar izspēles un mūsu sirdis aukstas. Mēs domājam, ka mums ir uzvarējis, un ticu, ka ir pietiekami, lai pestīšanu.

2. Peter 3,3-4 - Pirmkārt, zinām, ka pēdējās dienās scoffers nāks pārmērīgs veikt savu gaumi, sakot: "Kas ir apsolījums par viņa nāk tēvi jau ir miruši un viss paliek, kā tas bija no? sākuma radīšanu! "

1 Tesaloniķiešiem 5,1-3 - dienās un jums nav nepieciešams rakstīt kaut ko, mani brāļi. Paši labi zinām, ka Kunga diena nāks kā zaglis naktī. Kad cilvēki teiks: "miers drošība" ir pēkšņi pārsteigts neskaidrības, kā tad, kad tie nāk uz grūtniecības sāpes, un nebūs noplūdes.

Noah ieraksta šķirstā nekā 120 gadus, norādot, ka pasaule būs kā plūdu katastrofas. Ikvienam smējās par viņu, un aizveda viņu uz muļķi un entuziasti. Viņu maz ticības jeering un klusās dabas. Tāpat kā Noasa dienās bija tik pat tagad. Mēs neuzskatām, ka Jēzus Kristus ir Drīzumā, un bezcerība ņirgāties otru. Uzdzīvot tikai saviem hobijiem, mēs esam tikai paši sev.

Luke 17,26-30 - Kā Noas dienās, tā arī Cilvēka Dēls dienas: ēšanas un dzeršanas, apprecot un sniedzot laulībā, līdz dienai, kad Noa ienāca šķirstā. Tad plūdu nāca un iznīcināja tos visus. Tāpat Lot dienas: viņi ēda un dzēra, pirka un pārdeva tās stādīt un kas būvēts, bet gan no dienas, kas Lats izgāja no Sodomas tā lija uguns no debesīm, lai iznīcinātu tos visus, un sērs. Tāpat tas būs diena, kad Cilvēka Dēls parādīsies.

Kā tas ir rakstīts Bībelē, kā tas notiek šodien. Mūsu ticība ir zaudēta, un mēs pilnībā piedalīties šajā pasaulē. Mēs kompromisu par kompromisu, es esmu iegremdēšanās negantībām un netikumi no šīs pasaules. Tieši šis morālais statuss ir aprakstīts Bībelē, cilvēki meklēs ārpus sevi.

2. Timothy 3,1-5 - Pārliecinieties, ka pēdējās dienās grūtajos laikos notiks. Cilvēki mīlestība tikai sevi un savu naudu, ir boasters, augstprātīgi, aizskarošu, nepaklausīgs vecākiem, nepateicīgi, pārdabisks, cietsirdīgs, nesamierināms, slanderers, nesaistīta, nevaldāmu, labas, nodevējiem, neapdomāti, augstprātīgi, mīļotājiem izklaides nevis ienaidnieks mīļotājiem Dieva. Publiski, tie ir ietverti dievbijība, bet tā jauda būs liegta. No šāda novēršas.

Let's paskatīties, pasaulē dabas throes ir likvidēt. Pieaudzis daudz viltus messiahs, pravieši, gaišreģi. Pasaulē, un reliģija ir saistīta ar spiritismam un okultismu. Rada dažādas kustības, kas sludina Jēzus Kristus atnākšana, izveido savlaicīgi, apgalvojot. Ir daudz viltus pravietojumus par pasaules gala 2012 sākumā, interneta un plašsaziņas līdzekļi burtiski cieši saistītas ar šo parādību, un jutīgo iedzīvotāju paniku.

Protams tas vēl nav viss izlases, Sātans zina, ka viņš ir atstājis nedaudz laika. Doties uz viņa pēdējā ilūzija, ka mēs visi maldināts un maldināti. Gatavojas atveidot, kas nāk no Jēzus Kristus. Viss ir lieliski sagatavota, tas ir atkarīgs no Dieva, kas ļauj viņam pilnībā spēkā.

Matthew 24,4 - Jēzus atbildēja viņiem: "Esi uzmanīgs, ka neviens cilvēks maldināt jūs daudzi nāks manā vārdā, sacīdami:" Es esmu Kristus, un maldināt daudz..

2. Tesaloniķiešiem 2,3-12 - Neļaujiet nevienam maldināt jebkādā veidā. Līdz pienāks diena, kad, ir nepieciešama novērsās no Dieva. Tām ir atklāt nelabs un nopelt, kas iebilst pret un exalteth pats galvenais, ka to, ko tā saka un ko Dievs ir pielūdza. Apmesties pat Dieva templis un izdos Dievs! Vai jūs neatceraties, kā es tev teicu, kad es vēl bija ar tevi? Jūs zināt, ko liedz viņam vēl - faktiski var būt līdz tam laikam. Šī ļaunuma noslēpumu, bet tā darbojas, tikai gaida, kad tie pazūd šķērsli.

Kad viņš atklāj, ka ļaunais, Kungs Jēzus būs nogalināt viņu elpa muti, iznīcinot savu spožumu tā nāk. No ļaunā Advent kļūs sātana darbību, tad visas viltus pilnvaras, brīnumus un brīnumi. Ar visām neprāts ir maldināt tos, kuri dodas uz katastrofu, jo viņš nemīl patiesību, kas varētu glābt. Tādēļ vairāk nekā uz Dievu maldiem izsniegt ticēt meliem. Tāpēc viņi notiesāja visiem tiem, kas tic patiesību, bet bija prieks kauns.

Ļaujiet mums nav fooled, nav noteikts beigu datums no pasaules, nav panikas pasaules notikumiem un to, ko gaidīt. Tas ir mūsu uzdevums ir sēdēt nikni uz avīzi, televīzija, internets, clinging pasaules procesos, un bēdas, lai pastāstītu to, ko mūs gaida. No Bībeles mēs zinām, ka tam jānotiek kā paredzēts. Mūsu uzdevums ir sagatavot attīrīt sevi no fun un iecietība, lai koncentrētos uz Jēzu Kristu un pazemīgs sevi Dieva, kā nekad agrāk.

Šīs pasaules vēsturē jau ir tā beigās, un nāk mūsu Kungs Jēzus Kristus ir ļoti tuvu. Mums ir jāturpina līdz brīvgaitas, mums ir sagatavot un sludināt, ka ziņa pasaulē. Mums ir attīrīt no visiem vietnieks un ļaunumu, lai mūs sagatavotu pakavēties, Jēzu Kristu. Darīsim gandarīšanas, pazemība, lai mēģinātu atrast un izlūgties piedošanu par visiem grēkiem un visdziļākais. Tikai tad mēs varam iesaistīties beigās lietus, izplūdums no Svētā Gara, kas ir Vasarsvētku dienas mācekļiem.

Sagatavošana tagad, kamēr ir laiks. Laiks ātri sāk trūkt!

Hosea 14,2-3 - Iet uz Izraēlu, Tas Kungs, jūsu Dievs, jums ir miruši viņu grēku. Atgriezties uz To Kungu un dot vārdu lūgšanu: "Piedod mums visus mūsu vainu un pieņemt mūs laipni, vai tās sniedz teļiem, augļu viņu lūpām.

EG White - Gatavošanās pēdējā lietus

Liela cīņa starp sātanu un Kristu, ir tuvojas beigām: Sātans ierindojās pēdējā spēkus rīkoties drāma cilvēces vēsturē. Kas 12,12 Atklāsmes saka: ". Bēdas tiem, kas dzīvo uz sauszemes un jūrā, jo velns ir samazinājies līdz jums, ir liels dusmas, jo viņš zina, ka viņš ir maz laika Peter 5,8 Esi prātīgs, jābūt piesardzīgiem, jo ​​jūsu pretinieks velns kā rūkšana lauva, walketh, meklēju, ko viņš var rīt.

Ko es varu teikt, es pamodos Dieva tautas paliek? Es redzēju šausminošas lietas mūs gaida: Sātans un viņa eņģeļi apkopot visus spēkus pret Dieva tautu. Viņš zina, ka, ja viņi gulēt, bet, tas ir viņa rokās, un to iznīcināšana ir skaidrs.

Sātans centīsies pārtraukt sevi no, lai sagatavotos šīs dienas. Organizē visu tā, lai tie iestājies noilgums veidā, ir piekrauts ar zemes bagātību, kas bija daudz lielas bažas un ka viņu sirdis bija pārslogota ar satraukumu šajā dzīvē, un pārbaudes, kas pārsteidza tos kā zaglis dienā.

Sātana spēki cenšas novirzīt cilvēku prātos no mūžīgās vērtības. Ienaidnieks vada visu saskaņā ar tās mērķiem. Prātus vīriešu un sievietēm, ko nodarbina laicīgā biznesa, sporta un modes. Mums ir jāpievērš uzmanība tūkstošiem intereses. Dažas lietas ir vajadzīgs laiks un izraisa interesi, bet nav jēgas. Mums ir veltīt visus savus uzmanību un enerģiju intereses, lai gan mēs bieži ir relatīvi nozīmes lietas. Mēs uzskatām, atbildību, un ja mēs dodam pārtikas manu dvēseli, lai saglabātu garīgo dzīvi un veicināt viņu.

Man ir pēc būtības ir tendence sekot whispering sātana un nevar sekmīgi pretoties briesmīgo ienaidnieku. Tā var tikai iegūt spēku no Kristus, varenu čempionu, ja tā dzīvot un sekot viņa vēlmēm. Sātans ir sagatavojot kārdinājumiem, ka cilvēki Dieva viņa pēdējās zināmās uzbrukums.

"Sātans nebaidās no kaut kā, ka Dieva cilvēki novērstu visus šķēršļus no ceļa, ko Tas Kungs varētu izliet Savu Garu."


Kur tālāk? - Saistībā ar šo tēmu

Katastrofu nāk, kad Dievs būs sakrata zemes!

405_blizi_se_katastrofa_kdy_buh_zatrese_zemi.jpg Bībele skaidri brīdina, ka viens no pēdējiem pazīmes pirms Jēzus Kristus nāk, ka Dievs ir kratot mūsu valstī. Mūsdienās visvairāk otro atnākšanu jau ir aizpildīta, vai aizpildījumu. Noziedzības un sacelšanos kurss ...
Atjaunināts: 18.02.2013
Pievienots: 02.04.2011
Lasījumi: 277562x

Līdzīgi raksti no kategorijas - Zīme reizes, otro atnākšanu Jēzus Kristus

Bībeles pazīmes Kristus nāk un no pasaules gala - 2.daļa

261_znameni_doby_prichod_krista_part_2.jpg Bībeles pazīmes Kristus nāk un no pasaules gala - 2.daļa20.gs. pasaules vēsturē pilnīgi unikāls. Kad viņš sāka, neviens vēl nav uz plaknes, neviens tur ar auto pa šoseju, neviens nebija klausoties ...
Pievienots: 11.11.2010
Lasījumi: 214027x
Ieteicamais

Video - False mācībām pēdējās dienās

441_video_falesny_mesias.jpg Subtitles uz video:Bībele foretells morālo līmeni cilvēces beigās laiku. Mēs esam šo vārdu liecinieki tiesības?Jēzus teica 24 Metjū, 4-5, pēdējās dienās daudzi nāks Viņa vārdā, un tās apgalvo, ka ir Kristus, ...
Pievienots: 03.06.2011
Lasījumi: 145834x

Gatavojoties gala

514_egw-country_living.jpg "Kad runa ir laiks testiem, izrādās, kurš regulē dzīvi Dieva Vārda Vasarā nav starp mūžzaļo un citi koki tik acīmredzama atšķirība.. Bet, ja ziemas vētru notiek, mūžzaļie koki paliks nemainīga, savu ...
Pievienots: 23.11.2011
Lasījumi: 147341x

Katastrofu nāk, kad Dievs būs sakrata zemes!

405_blizi_se_katastrofa_kdy_buh_zatrese_zemi.jpg Bībele skaidri brīdina, ka viens no pēdējiem pazīmes pirms Jēzus Kristus nāk, ka Dievs ir kratot mūsu valstī. Mūsdienās visvairāk otro atnākšanu jau ir aizpildīta, vai aizpildījumu. Noziedzības un sacelšanos kurss ...
Atjaunināts: 18.02.2013
Pievienots: 02.04.2011
Lasījumi: 277562x

Badu pasaulē

158_hladomor_ve_svete.jpg ANO skaits, izsalkuši visā pasaulē pārsniedz vienu miljardu, un sakarā ar ekonomisko krīziPārtikas un ekonomiskās krīzes kombinācija ir izraisījusi izsalkušo skaits pasaulē pārsniedz vienu miljardu. Salīdzinot ar pagājušo gadu pieaudzis par ...
Pievienots: 01.10.2010
Lasījumi: 308391x

Lv.AmazingHope.net - Tuvojas Jēzus Kristus atgriešanās, get gatavs!