Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Vajāšana ticīgo ticīgie laiku beigās

Zīme reizes, otro atnākšanu Jēzus Kristus

498_pronasledovani.jpg

Vajāšana ticīgo ticīgie laiku beigās

Pievienots: 17.10.2011
Lasījumi: 293561x
Tēmas: Zīme reizes, otro atnākšanu Jēzus Kristus
PrintTisk

Ikviens, kurš pētījumu tēmu laika un svētdienas likumu sakarā viņi ir jāzina, ka grūtos laikos ir priekšā. Ir vairāki panti, kas vajāšanas notiks, bet ņemiet vērā, ka katram no šiem pantiem ir divas daļas - Dieva prognozes, ka būs vajāšanu, un tad Dieva apsolījumiem par ticīgajiem. Vajāšana notika dažādos veidos kopš neatminamiem laikiem. Visi tie, kas kalpo Dievam, lai tiktos ar opozīciju sātana un viņa palīgi. Un tagad sātans ir ļoti ierobežotu laiku, un viņš zina, viņš ir īss laiks. Atklāsmes 12.12.

Daniel 12,1 - Šajā laikā celsies Mihaēls, lielu princis un aizsargs jūsu cilvēkiem. Laiks nepatikšanas rodas tad, ja kāds ir bijis kopš kļūst tauta. Tajā laikā saviem cilvēkiem, tiks izglābts - visi, kas ir uzņemts grāmatā.

Matthew 24,9-13 - Tad jums būs jāuztraucas un nogalināt, jo mans vārds un jūs ienīst visām tautām. Tajā laikā daudzi kļūst liekas un nodot viens otru un naidu, un daudzi viltus pravieši celsies, un pievils daudzus. Un kopš izplatīties viltību, mīlestība daudzos ir atdzisis. Bet, kas pastāv līdz galam, tiks izglābts.

Atklāsmes 2,10 - Nekas, lai bailes, kas jums ir pārcietusi. Lūk, velns metīs daži no jums cietumā, lai pārbaudītu, jums būs bēdas desmit dienas. Esi uzticīgs līdz nāvei, un es tevi vedīšu pie dzīvības vainagu.

Jēzus daudz cietusi no tiem viņš ir radījis. Un, ja mēs ciešam, mēs esam mūsu Jēzus, kurš cieta par mums. Citāts no Ellen Gould White (citēju):... "Neviens no cilvēkiem nav bijusi tik ļaunprātīgi un maligned kā Cilvēka Dēls Viņi izsmēja un izsmēja viņu, jo viņš apzinīgi izpildīts Dieva svētā likuma ienīda viņu bez iemesla viņš stāvēja klusēdami Taču, pirms viņu ienaidniekiem, un teica, ka pazemošanu un kauns ir daļa no mantojuma kristiešiem Viņš ieteica viņa sekotāji pretoties dusmas, un viņš sludināja tiem neochabovali chase.. "(dēli un meitas Dieva s.308 )

Vai jūs domājat, mums vajās reliģiozi cilvēki, un noziedzniekiem? Bet Bībele ir paredzams, ka visvairāk nežēlīgu vajāšanu, ir no "kristiešiem", kurš pat domāju, ka viņš ir Dievs.

John 16,1-4 - Tas, es teicu jums lika apmaldīties. Nošķirt no baznīcas jūs no draudzes. Jā, nāk laiks, kad ikviens, kurš tevi nogalināšu, domās, ka, kalpojot Dievam. Viņi to dara, jo nav zināms, Tēvu, ne mani. Es esmu teicis, ka Jums atcerēties laiks, ka es tev teicu.

Jau vairākus gadsimtus sātans vajā agrīnā baznīca, ar pagānisms. Bet, kad maskējoties ar pakalpojumu, lai Dieva baznīca piekrita kompromisam ar pagānisma, kļuva smagākas un vairāk bīstamu ienaidnieku. Romas katoļu baznīca uzskata, ka Dievs viņai deva tiesības kontrolēt sirdsapziņu, lai definētu, kas ir ķecerība, un sodīt viņu. Šis ir viens no visvairāk dziļi iesakņojušos pāvesta kļūdas. Kāds būs beigu laiku? Citāts: "vajāšana no protestantisms Romas, kas gandrīz iznīcināja reliģiju Jēzus Kristus, būs vēl sliktāk, apvienoties ar pāvesta amats protestantisms." (Maranatha, 194)

Vajāšana prognozēt Bībelē un pravietiski gars ir daudz vairāk nekā tikai stresu un nemieru. Dažos gadījumos ir spīdzināšanas un nāves. Citāts:.. "Jo patiesība atbalstītāji atsakās pielūgt svētdienu kā sabatu, daudzi no viņiem ir ieslodzīti, citi izsūtīti no valsts, citi cietīs kā vergi Šodien mēs redzam, kaut ko tādu iespējams vienreiz atsaukts, tomēr, cilvēki, Dieva Gars, kas aizsargā, un, kad viņi atstāja sātana varas, kas ienīst Dieva baušļus, tie ir neparasti lietas notiek. Cilvēka sirds ir ļoti nežēlīga, kad tā pazūd no Dieva mīlestību un cieņu. (Great Drama of Ages, 381, 382)

Daži zaudēja savus īpašumus. Daudzi dzīvo nabadzībā pēc tās publicēšanas, ka tas, kas seko Dieva sabatu, nevar nopirkt vai pārdot. Bet vissmagāk visi tiks sadalītas ģimenes un dārgāko draugu atsvešināšanos.

Matthew 10,36-37-Man būs ienaidnieku mūsu pašu ģimenē. Kas mīl tēvu vai māti vairāk nekā mani, nav vērts mani. Kas mīl dēlu vai meitu vairāk nekā mani, nav vērts mani.

Galvenais iemesls vajāšanas Dieva uzticīgi cilvēki nevēlas pielāgot, lai izjauktu komandu un Bībeles sabats, svēta atpūtas diena. Pieņemšanas vai svētdiena noraidījumu dienu pielūgsmes tuvākajā nākotnē, svarīgi pestīšanai. Bībelē šo procesu kā zvēra zīmes pieņemšanu vai par Dieva zīmogu pieņemšanu. (Lasīt vairāk raksta numura 666 zvērs no zvēra zīmes un Dieva zīmogs)

Citāts: ". Tur nāk laiks, kad Dieva cilvēki zina, kādu ietekmi pilnībā vajāšanas, jo respektē svētumu septītajā dienā .... bet Dieva cilvēki ir pilnībā viņam ziņojuši Un Kungs darbosies viņu labā, un pierādīt, ka viņš ir Dievs virs visiem dieviem. "(Chritsian Service, 156)

Apsverot pierādījumus par sadarbību starp Amerikas Savienotajām Valstīm un Vatikānu, mēs zinām, ka šis laiks nav tālu.

Citāts: "Mēs zinām, ka" tad, kad mūsu valstī Baznīcas apvienoties punktiem professed ticība, ietekmēs Amerikas Savienotajām Valstīm, lai īstenotu tās noteikumus, un tās atbalsta iestādēm, tad protestantu Amerika radīs tēlu romiešu hierarhiju. True baznīca tiks vajāta, kā Dieva cilvēki agrāk. "(Spirit of Prophecy, Volume 4, 278)

Arī mums teica, ka grūti laiki nebūs ilgi. Citāts: "Mēs stāvam uz sliekšņa lielu un nopietnu notikumu pravietojums ir izpildīta pēdējā lielā cīņa būs īss, bet šausmīgi .... Cik daudz laika tas aizņems tikai nedaudz, bet..?". (Selected Messages, svazek3 , 419)

Dievs apsolīja aizsardzību

Mēs paļaujamies uz pārliecību, ka Dievs mūs mīl, un ļaujiet neatkarīgi notiek, palieciet ar mums un vadīt mūs valstības godību. Mums nav jāuztraucas par nākotni, jo Dievs ir apsolījis, ka tas būs ar mums. Citāts: ". Tur vienmēr ir iespēja, ka mēs nokļūt nepatikšanās, un viņu personisks apdraudējums, bet mēs nezaudē sirds, mēs kā Dieva tautai, palielināt savus centienus un ceru, kad ir pienācis laiks, lai risku Dieva tautu, ir laiks, lai Dievs sniegt skaidrus pierādījumus par savu varu. "(Maranatha 194, 191)," Dieva cilvēkiem nav jāuztraucas sātans nespēs pārsniegt atļauto robežu.. Dievs sargā savu tautu. "

Elena Vaita raksta daudz rakstus, kas attiecas uz laiku, kad tas tiks izpildīts svētdiena likumu. Ja jūs atturēties no darba svētdiena, mēs veltīt svētdiena misionāru darbu uz neilgu laiku atbruņot viņu ienaidniekiem. Ar svētdiena mēs koncentrēsies uz misiju saņem zvēra zīmes.

Riebums, ka ir brīdinājums mums

Matthew 24,15-22 -. "Kad jūs redzat svēta vieta valstī, šausmīgi pretīgu", kas runāja pravietis Daniēls (pieņemsim, lasītājs saprot), tad lai tie, kas Jūdejā bēg kalnos Who būs jumts nav nācis, lai kaut kas no mājas, un kurš šajā jomā, vai atgriezties atpakaļ jaka. Diemžēl, šajos grūtniecēm un zīdītājām dienas. Lūdzieties, lai jums nav palaist ziemā vai sabata dienā Tajā laikā. ir lielas bēdas, piemēram, nebija, līdz pasaules sākuma, un to, ko nekad nebūs. Ja šīs dienas bija saīsināts, bet neglābs neviens. Tā kā izredzēto šīm dienām nebūs saīsināt. "

Šie panti E. White saka: "Nav daudz laika, kurā mēs esam spiesti bēgt uz attāliem un vientuļu vietu, kā to reiz darīja mācekļus Tāpat aplenkumu Jeruzālemi, romiešu armijas bija signāls ebreju kristiešiem, kā arī. kā sagrāba varu pār daļu no mūsu nācijas (Amerikas Savienotās Valstis), izdodot dekrētu, kurā īstenot pāvesta sabatu svētdiena, brīdināšanas mums būt. Tad ir pienācis laiks atstāt lielās pilsētas un sagatavos atstāt pilsētām uz attālām mājas izolētos apgabalos kalnos "(5T 464 465)

Citiem vārdiem sakot, ja ASV tiesību aktiem ir jāievēro atpūtas dienu svētdien, tas ir mums zīmi atstāt pilsētu un citu preparātu.

Dievs savā bezgalīgajā gudrībā, prasīs atpūsties pirms vajāšanām, lai nebūtu pieredzi vajāšanas. Daudzi tiks saglabāti kapā pirms dreaded eksāmena laikā cieš krīt uz pasauli. Tādēļ mums vienmēr būtu manu lūgšanu lūgt runāt:. "Nav mans prāts lai notiek (Lūkas 22:42) (padomu par 375 Health)

Kāpēc Dievs ļauj vajāšanas?

Ir daudz pozitīvu iemeslu, ka vajāšana rada. Tas faktiski atgriežas pret sātanu, jo pozitīvi ietekmē gan vajāti, kā arī šiem lieciniekiem.

Pirmais Rakstura veidošana - Citāts: "Dievs savā lielajā mīlestībā vēlas, lai mēs attīstītu reti dāvanas no viņa gars Tas ļauj mums pārvarēt šķēršļus, vajāšanu un grūtības, nevis kā lāsts, bet kā vislielākā svētība mūsu dzīvē katru.. kārdinājums pārvarēt, ik ciešanas mēs izcieta drosmīgi, dod mums jaunu pieredzi veidojot mūsu raksturu "(Latvijas kolportieris, 67).

Otrkārt liecība pasaulei - Citāts: "Vienmēr, kad ir vajāšana, kuras skar vai nu pieņemt lēmumu par Kristu vai pret viņu." (Ilgas 442 Laikmetu) Kamēr vēl vairāk nostiprināja kustību izpildīt svētdiena, daži tiks arestēts un nodot tiesai. "Cilvēki, kas ir paraded tiesā, stingri iestāsies par taisnību. Daudzi no tiem, kas dzird to nolemj saglabāt visus Dieva baušļus. Tātad, iepazīties ar patiesību, tūkstošiem cilvēku, kas citādi nebūtu dzirdēt par to." (Big Drāma Ages 381)

Treškārt Izteiksmes Dieva žēlastības - caur ciešanām un ticīgo cilvēku vajāšanu viņa rāda savu slavu un raksturu. Tos, kuri ielūkosies bija skaidrs, ka Dievs bija ar mocekļus, kuri tika spīdzināti un nogalināti. Daudzi tā vietā, cursing un izmisuma saucieni, kad nāve lūdzās un dziedāja un liecināja par pastāvīgu Dieva klātbūtni, un liela žēlastība.

4. Uzliek mūs loma pakalpojumu un svētību - Citāts: "Akceptējot, ka Jānis tika izsūtīts uz salas Patmos, Kristus būvēts Saviem mācekļiem uz kādu vietu, kur viņš varētu saņemt visdārgākais tiesības uzdot baznīcas vajāšana .... John bija līdzeklis žēlastības ... Man nekad nav iemācījušies tik daudz par Jēzu Nekad nav dzirdējuši tik daudz iedvesmojoši patiesību.. "(Mūsu High Calling 315)

Izplatīšanās Evaņģēlijs - Cilvēki mēdz saistīt kolonijām. Citāts: "Bet Tas Kungs vēlas, lai Viņa cilvēkus būt izkaisīti visā valstī nav saistīt vienā vietā Jēzus sacīja: Ejiet pa visu pasauli un sludiniet evaņģēliju visai radībai Kad apustuļi izvēlējās palikt lielāks... skaits Jeruzālemē, nāca pār viņiem vajāšanu un bija izkaisīti uz visu apdzīvoto pasaules malās "(8T 215).

5. pierādījumi pēc Dieva - sātans ir mēģina grūti, lai atturētu cilvēkus no Dieva. Tāpēc, grūtībām un nosūtīts uz leju, ir pierādījums tam, ka mēs esam Dieva pusē. Citāts:.. "Kad cilvēki cenšas samierināt ar Dievu, zina, ka no krusta pazemojuma joprojām atkārtojas spēkus un ļaunuma uzbrukumu pret visiem tiem, kas tur Dieva likumu spēku Tāpēc, tā vietā, vajāšanu Kristus mācekļiem apbēdinājis, ja tie radīt prieku. Tas parāda, ka iešana uz viņa maģistra pēdās "(Domas no kalna Beatitudes 29).

Kad vētra nāks pār mums vajāšanas, daudzi atkrīt un nebūs gatavi ciest par to, ko viņi tic un pievienot pusē ienaidnieks. Citāts: Bet no otras puses, taisnība avis dzird balsi to patieso Ganu. Ar milzīgu centību mēģinās glābt zaudēto un daudzi no tiem, kuri ir nomaldījušies no ganāmpulka, un atgriezīsies pie sekot Great Shepherd. Dieva ļaudis rallija pret ienaidnieku un izveidot vienotu fronti. No viedokļa kopīgu draudi pār strīdiem par augstāko stāvokli. Viņš nevar runāt par to, kas uzskatāms par augstāko. "(Maranatha 194)

Famous atlīdzība

Slavens, saņemtā atlīdzība ticīgo laborers, lai savāktu ap Dieva troņa un Jēra priekšā. Kad Jānis savā mirstīgā ķermeņa, viņš redzēja Dieva godību, samazinājās par mirušu, nevar paciest redzi. Bet, kā Dieva bērni, clothed nemirstīgs, skatīt ", kā viņš ir." (1.Jāņa 3:02) Viņi varētu stāvēt troņa, atzina mīļoto. Visi viņu grēki tika izdzēstas, noņem visas viņu pārkāpumus. Tagad viņi var apskatīt atklāja Dieva godības tronī. Mēs piedalāmies ar Kristus ciešanām, un kopā ar viņu strādā plānu pestīšanas un līdz ar viņu arī priecājamies acīs dvēseles saglabāts Dieva valstību, ka visā mūžībā slavēja Dievu. (9t 285)

Beg no jums, get gatavs Kristus atnākšana uz debess padebešiem. ... Sagatavoties tiesai, lai tad, kad nāks Kristus, atzīmēta ar visu, kas Viņam tic, varētu būt starp tiem, kas atbilst ar viņu mieru. (9t 285)

Novilkta no grāmatas G. Edward Reid - "svētdiena nāk", tulkojumā no angļu oriģināls "Svētdienas Coming Pieejams izdevējdarbības Jupos!

Mēs iesakām lasot grāmatu Lielā cīņa ar Ellen Gould White.


Līdzīgi raksti no kategorijas - Zīme reizes, otro atnākšanu Jēzus Kristus

Pazīmes Times - Evaņģēlijs tiks sludināts visā pasaulē

257_evangelium_bude_hlasano_celemu_svetu.jpg Matthew 24,16 - Šis evaņģēlija Karalisti ir sludināts visā pasaulē par liecību pie visām tautām. Un tad nāks gals. "Let's apskatīt modernās pasaules ērtībām. Visas tehnoloģijas, kas mums ir apkārt uz ...
Pievienots: 09.11.2010
Lasījumi: 513220x

Braucot lielas finanšu krīzes ir neizbēgama

478_graf-down.jpg Visa pasaule saskaras ar arvien lielāku finanšu problēmas. Daudzi cilvēki sāka saprast, ka šo burvju loku milzīga valsts parāda nenoved izeju. Tas ir tikai īss laika jautājums, pirms finanšu sistēmas sabrūk ...
Pievienots: 13.09.2011
Lasījumi: 164224x

Rašanos viltus teorijas kristietības līdz pasaules

263_vznik_falesnych_teorii_v_krestanstvi.jpg Agrīnās kristiešuJēzu, kad viņš dzīvoja uz šīs zemes, lai mācītu vīriešiem un viņu mācekļi visu, kas ir pareizi un kas tie ievēro. Viņš nāca, lai atklātu raksturu Tēva mīlestību un izpildīt ...
Pievienots: 15.11.2010
Lasījumi: 194001x
Ieteicamais

Maitreja - imitē ierašanās Jēzus Kristus

67_maitreya.jpg Sātans ir jau mēģina sacensties, un arvien vairāk mīmikas nāk no Jēzus Kristus.Jēzus skaidri sacīja ziņas par savu otro nāk, un vairākkārt brīdināja, ka ienaidnieks centīsies līdzināties ierašanās laiku un viltus.Matthew ...
Pievienots: 12.08.2010
Lasījumi: 182480x

Amatu Adventismu, EG White - Prophecy Daniel 8, 9, nodaļa

299_egw-vision-with-bible2.jpg No dienas, Ādams un Ieva atstāja vārtiem, raudāšana, Ēdenes dārzs, Dievs sagaida, ka cilvēki Kungs, kas pārtraukumiem spēku Lucifers un atjaunot zemes paradīze ir zaudēts un kas grēkā. Otrās Atnākšanas Kunga ...
Pievienots: 25.12.2010
Lasījumi: 145664x

Lv.AmazingHope.net - Vajāšana ticīgo ticīgie laiku beigās