Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Vēstījums no Jaunavas Marijas - patiesību par Marian vēstījums

Pārdabisks, NLO

267_pope_virgin_marie.jpg

Vēstījums no Jaunavas Marijas - patiesību par Marian vēstījums

Pievienots: 16.11.2010
Lasījumi: 234023x
Tēmas: Pārdabisks, NLO
PrintTisk
267_pope_virgin_marie.jpg268_marie_jan_pavel_ii.jpg269_maria_papez.jpg270_soska-panny-marie.jpg271_modlosluzba_virgin_maria.jpg

Šodien katoļu baznīca ir fenomens vēstījums no Jaunavas Marijas, raudāja statujas, dziedināšanas avoti. Šīs vietas ir kļuvušas par svētceļojumu vietu un apmeklē miljoniem ticīgo visā pasaulē. Mēs nevaram noliegt šo faktu, jo tas vēstījums redz daudzi cilvēki visā pasaulē. Laika gaitā šīs atklāsmes un brīnumi arvien intensīvāks, un peld uz gaismu pasaulei.

Mēs centīsimies šajā rakstā paskaidrot, kas ir izcelsmes Marian vēstījums, ja patiešām Dievs sūtīja Mary viņas kulta vieta Dieva, mūsu Radītāja. Mēs cenšamies skatīties uz Bībeli, Dievs saka mums, ko pielūgt statujas, gleznas un elku pielūgšana. Mēs cenšamies noskaidrot, vai Bībelē apstiprina klātbūtni Jaunavas Marijas starp mums, vai, tieši otrādi, ir skaidri atspēko šo faktu.

Let's to apskatīt Bībeles Vecajā Derībā stāsta mums, ko otro bausli Dieva.

Exodus 20,4-6 - nerada elks kā kaut kas debesīs virs, zeme zem vai zem zemes ūdeņos. Nepielūdzam viņiem un kalpot viņiem, jo Es Tas Kungs, tavs Dievs esmu dusmīgs Dievs. Sodītu nekrietnība uz bērnu tēvi pie trešās un ceturtās paaudzes no tiem, kas ienīst mani un rāda žēlastību pie tūkstošiem tiem, kas Mani mīl un tur Manus baušļus.

Ja jūs uzmanīgi izlasīt otro bausli mēs redzam, ka ir skaidri brīdina mūs pret pielūgšana gleznas un skulptūras. Mēs varam radīt kaut kā elku.

Šī no Vatikāna bausli, nevis atmest savu versiju un pievienoto paši. Mīlestība ir Dieva likums joprojām ir spēkā? Tas ir iespējams, pārāk daudz cilvēku, Baznīcas izmaiņas Dieva likumu?

Bībeles Jaunajā Derībā ir skaidri noteikts, ka Dieva likums joprojām ir spēkā, un nevienam nav tiesības dzēst, vai pievienot vienu vēstuli.

Luke 16,17 -, bet gan no debesīm un zeme zudīs, nekā pārtraukt maksāt vienu punktu likumu!

Matthew 5,17-19 - "Nedomā, ka es atnācu atcelt likumu vai pravieši Es neatnācu atcelt, bet izpildīt to: Patiesi es jums saku: līdz debess un zeme zudīs nav.. mazākais burtu, nevis vienu titulu likuma, pirms tas viss ir taisnība. Kāds varētu novērst vienu no šiem vismazākajiem baušļiem un mācīt cilvēkiem Debesu tiek uzskatīts par mazāko. Bet tas, kurš tiks izpildītas, un tiek mācīta Debesu tiks uzskatīts par lielu.

Romas katoļu Baznīca Dieva nolūku izmaiņas tiesību aktos, lai pamatotu savus unscriptural mācībām.

Bībele nav viens dzejolis, kas norādīja, ka būtu dievkalpojumu Virgin Mary. Bībele ir tikai minēts, ka Marija bija jaunava cilvēku starpnieks starp Dievu mūsu Radītāju. Tieši pretēji, Bībele skaidri saka, ka vienīgais starpnieks ir vienmēr un tikai Jēzus Kristus.

1 Timotejam 2,5 - ir viens Dievs un viens starpnieks starp Dievu un vīriešu, cilvēks Kristus Jēzus.

Jāņa 14:6 - "Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība," Jēzus atbildēja. "Neviens netiek pie Tēva kā vien caur mani.

Darbības 4,12 - in, ka neviens cits nav pestīšanas - cilvēki visā pasaulē ir dots cits vārds, kurā mums lemta pestīšana! "

Tagad mēs zinām Bībeles skaidrojums, vienīgi starpnieks starp cilvēkiem un Dievs ir Jēzus Kristus. Kā tas ir iespējams, ka miljoniem ticīgo lūgties, lai Virgin Mary, palocīdamies statujas un begs viņas grēku piedošanu sev, pat mirušo, kas writhes sāpju par tā saukto baznīcas izdomāts šķīstītavu?

Draugi Nāve ir nekas, Jēzus Kristus māte Marija guļ un gaida, jo visi jau otro atnākšanu mūsu Kunga Jēzus Kristus nāvi. Bībele nav viena atzīme, ka Marija bija pieņemts debesīs, un bija starpnieks starp cilvēku un Dievu.

Darba 7,9-10 - Kā mākoņi garām un zūd prom, kas ietilpst kapu, jo vairāk nāk. Sākums nekad atpakaļ, nekad parādās savās mājās.

Lūgšanas Marijai, dažādām svētajiem, dievkalpojumu statujas un attēli ir elku. Tas ir ideāls seduction sātana, kas maldina miljoniem ticīgo visā pasaulē. Tā ir viena no neseno vēsturi maldināšanas beigās pasaulē.

Es gribētu arī pieminēt vienu lietu, kas ir vērts redzēt. Vai jūs dzirdat, cik viņa tur stāsta vadītāja Romas katoļu baznīcas pāvests? Pāvests ir sācis pateikt Svētais tēvs, Jūsu Svētība. Pat pāvests pats saka, ka Dieva pārstāvi uz zemes. Bībele stāsta mums, kas ir tiesības vērsties pie Tēva. Neviens uz šīs zemes cilvēkiem ir tiesības uz aicināja Svētais tēvs. Bībele stāsta mums, ka mums ir viens Tēvs, kas debesīs.

Matthew 23,8-12 - Bet jums nav pateikt rabīns ", jo jums ir viens skolotājs, un jūs visi esam brāļi. Un neviens uz zemes vienam aicinu jūs, tēvs, "jo jums ir viens Tēvs, kas debesīs. Tāpat nav pateikt vadītāju, jo jums ir viens līderis, Mesija. Kas ir lielākais starp jums, tas ir jūsu kalps. Kurš exalts pats būs pazemots, un tas, kas pazemo pats būs paaugstināts. "

Mācībām Romas katoļu baznīca nebūt nav skaidrs, patiesības par Dieva vārdu. Varbūt tas būs šoks jums, bet sistēma ir tāda, ka pāvesta zvērs, ko pārstāv 666 skaitlis, no kura Jānis runā Atklāsmes grāmatā. Šie fakti ir izlīdzinājušās detalizēti vēlāk raksti.

Jēzus savas dzīves laikā daudzās vietās ir teicis mums, no kuriem viens mēs pielūdzam, kalpo viņu un dod viņam atzinību.

Luke 4.8 - Jēzus atbildēja: "Stāv rakstīts:" Kungs, mans Dievs, tev dievkalpojumu un kalpo Viņam tikai viena. ""

Galu galā, mēs skatāmies atpakaļ uz veco likumu Sinaja kalnā, kur Mozus saņēma desmit baušļus.

Jūs zināt šo stāstu, kad Mozus devās Sinaja kalna, kur viņš saņēma desmit baušļiem? Atcerēsimies stāstu mazliet, kas var izklāstīt, kas ir nepareizi ar Israēla izdarīja.

Mozus devās uz Sinaja kalna, kur Dievs savas rokas rakstīja desmit baušļi. Lai gan Mozus bija aizgājuši, tad Israēla bērni kurnēja pret Āronu, un piespieda tos būvēt Dieva veidā statujas. Israēla dzīvoja Ēģiptē daudzus gadus verdzība, tāpēc labi zināms Ēģiptes dievinošs dieviem.

Exodus 32,4 - desmit no tiem bija zelta, formas un cast kā teļš. Tad teica: "Šis ir jūsu dievs, Israēl, kas celta Tevi no Ēģiptes!"

Exodus 32,7-8 - Tas Kungs runāja uz Mozu: "Es iešu uz leju Tavi ļaudis, ko Tu esi izņēma no Ēģiptes, kas izdarīti perversiju Drīz maldījāmies, ko es pavēlēja tiem Viņš cast teļu un pielūdza..! viņu piedāvāja viņam un sacīja: "! Šis ir jūsu dievs, Israēl, kas celta Tevi no Ēģiptes"

Tas Kungs sūtīja Mozu atpakaļ, kad Mozus redzēja ļaunprātība, perversija, jo Izraēla tautas deju un fro ap zelta statuetes un uzliesmoja dusmas smashed akmens plātnes, kuru Dievs deva viņam.

Exodus 32,19-21 - Kad viņš tuvojās nometnei, viņš ieraudzīja teļu un dejošanu. Mozus iedegās. Plātnes, kas bija viņa rokās, meta un smashed tos saskaņā onou kalnu. Tad viņš ņēma teļu, ko viņš darīja, to izkausē uguns, sasmalcināti pulverī, izkaisīti uz virsmas ūdeni dzert un deva Israēla bērniem. Tad Mozus sacīja Āronam: "Ko šie cilvēki jūs panāktu to, piemēram grēks?"

Jau Vecajā Derībā, mēs varam skaidri tika gūtas rīcības Izraēlas cilvēki, kas pielūdz statujas, izdomāts dieviem. Nav elku pielūgšana, kas ir neglīts Dievam. Tādējādi mēs mācīties no šī stāsta, kā Dievs būvē, lai elku pielūgšana, elkiem veidā skulptūras un gleznas.


Līdzīgi raksti no kategorijas - Pārdabisks, NLO

Kas ir NLO un ārvalstniekiem, kas ir?

110_ufo.jpg Kas ir ārvalstniekiem un NLO?Šodien, daudzi cilvēki neuzskata par jautājumu, vai viņi ir ārvalstnieki, bet gan jautājums par to, kas viņi ir.UFOs ir realitāte, ar ko pagarina dziļi cilvēces vēsturē un ...
Pievienots: 23.09.2010
Lasījumi: 184282x

Video - Ziņojumi no debesīm, vēstījums no Virgin Mary

87_zjeveni_panny_marie_1.jpg Šodien katoļu baznīca ir fenomens vēstījums no Virgin Mary. Mēs nevaram noliegt šo faktu, jo šī atklāsme ir pierādīts, daudzās vietās visā pasaulē.Kāds ir Marian vēstījums izcelsmi? Dievs, patiešām mums atsūtīja ...
Pievienots: 08.09.2010
Lasījumi: 189084x

False Mesija New Age un Maitrea

280_jezis_vs_lucifer_1.jpg "New Age" ar šiem vārdiem, kopš 1984 arvien sastopas visos laikrakstos un ziņu raidījumus. Cilvēce ilgojas pēc, jo tas vairs nav uz zemes kopā ar mums pēdējā. Kaut kas notiks. Bībele ...
Pievienots: 26.11.2010
Lasījumi: 163675x
Ieteicamais

Paranormālās pieredze

66_nadprirozene_zazitky.jpg Vai jums ir paranormāls pieredze?Pārceļas jums mājās glezniecība, fotogrāfija savu mirušo radinieku? Vai jūtat, ka jūs vēlētos runāt ar kontaktpersonu, kas vairs nav starp dzīvajiem? Nezinu, ko domāt?Pants Kāpēc ir ļaunums ...
Pievienots: 11.08.2010
Lasījumi: 140485x

Kas ir spiritisms un mistisks?

473_spiritismus_okultismus.jpg Spiritisms māca, ka mirušo gariem var padarīt savienojumu ar cilvēkiem, izmantojot plašsaziņas līdzekļus. Media ir runāšana, rakstīšana, zīmēšana, dzīšana, uttSaskaņā ar Rakstiem, ir zināms, ka "nemirstīgo dvēseli" neeksistē, tās nav alkoholisko ...
Pievienots: 05.09.2011
Lasījumi: 189755x

Lv.AmazingHope.net - Vēstījums no Jaunavas Marijas - patiesību par Marian vēstījums