Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Viņš upurēja visu, lai glābtu mūs

Izejas punkts, ko es varu darīt?

445_jesus_christ.jpg

Viņš upurēja visu, lai glābtu mūs

Pievienots: 04.07.2011
Lasījumi: 155710x
Tēmas: Izejas punkts, ko es varu darīt?
PrintTisk

Dievs caur Savu Dēlu Jēzu Kristu mūsu zemi, un deva mums dzīvi. Kungs Jēzus Kristus, Radītājs bezgalīgo Visumu. Viņš deva mums dzīvību, lai visu, kas mums nepieciešams. Viņš mūs ir radījis, veidota, katru putnu, katru zāles stiebrā, katrā kokā, katrā kukaiņu, katru ziedu. Viņš nolika to uz debesīm zvaigznes, saule spīd un kustībā viss. Ka Viņš radīja visu pasauli, visi tālu zvaigznes, planētas un galaktikas. Kungs Jēzus Kristus, Radītājs Visuma un Dzīvības Devējs. Katru rītu jauna pamošanās, mūsu katru soli, katru elpas ir mūsu griba.

Romans 11,36 - viss ir no Viņa, caur Viņu un uz Viņu! Viņam lai gods mūžīgi! Āmen.

Kol 1,16-17 - viss, kas ir debesīs un virs zemes tika izveidota ar viņu, - ko viņi redz un ko redzēt, troņi un domīnijām un pilnvaras. Caur Viņu un uz Viņu visas lietas tika radītas, un viņš pats ir pirms visa un viss, kas stāv.

Romans 11,34-36 -? "? Kurš zināja, Tā Kunga prāta, kas bija kādreiz ieteicams kaut ko" "Kas to deva viņam sākuma, lai viņam maksā par to Dievam" Viss ir no Viņa, caur Viņu un Viņa ! Viņam lai gods mūžīgi! Āmen.

John 1,10-11 - bija pasaulē, un pasaule viņam piestājās, bet pasaule viņu pazina ne. Viņš nāca pie viņa, bet viņa Viņu neuzņēma.

Ebrejiem 1,2-3 - bet šajās pēdējās dienās mums runājis caur Savu Dēlu, kuru viņš iecelts mantinieks visam un caur ko Viņš radīja pasauli. Viņš ir spilgtumu Viņa godību un viņa rakstura izpausmes, viņa spēcīgs vārds rada viss. Viņš rūpējās par attīrīšanos grēkiem, un tad apsēdās uz labās rokas Majestātes uz augstas.

Jēzus Kristus, Radītāja un visu Kunga, nemirstīgs, mūžīgs, ziedoja savu nostāju. Viņš nokāpa no troņa, lai glābtu mūs, cilvēks atbrīvojies no sātana un grēka gūsta. Upurēja nemirstību, viņš pameta savu troni un nāca cilvēka miesā, lai šajā pasaulē, lai glābtu mūs. Viņš bet viss, ko viņš bija, viņa dzīve radītājs un Visuma valdnieks. Kad tas neizdevās, un grēku kā Cilvēka Dēlu, samazinājās līdz nāvei, tāpat kā cilvēki.

Kā Cilvēka Dēls nāca šajā pasaulē, dzīvoja un grēkojis. Tas viss nāca kārdinājums šīs pasaules, bija mēģinājuši tik daudz, kā jebkurš cits. Radītājs un visuma Kunga, viņš gāja mūsu valstī, mēģinājis visas grūtības šīs pasaules. Viņš bija pazemoti, izsmiets, spļāva pēc, un kā nevainīgu cilvēku sliktākais nekrietns nāvi pie krusta martyred.

Filipiešiem 2,7-8 - vietā, viņš padevās pats, ņēma būtība kalps, uzņēmās cilvēka formu. Viņš atrada pats iestādei, kā cilvēks, Viņš pazemojās, kļūdams paklausīgs līdz nāvei - krusta nāvei!

Tātad jūsu gala atpestīšanas darbu. Kā mūsu Radītājs, Visuma Kungs, atnāca šajā pasaulē, šeit dzīvoja, viņš shed viņa nevainīgām asinīm, lai mēs varētu dzīvot grēcīgas mūžīgo dzīvi. Lai ikviens, kas Viņam tic, un sekojiet viņa tiesību mīlestības mūžīgo dzīvību. Shed viņa nevainīgām asinīm, man, jums, mēs varam būt viena daļa mūžīgajā debesu valstībā. Viņš nāca pie mums ar savu upuri savienojama ar mūsu Debesu Tēvu. Viņš ir tikai kā mūsu Radītājs, mēs varētu ietaupīt savus upurus un izbēgt sajūgi grēka. Viņš mūs mīl tā, ka mums, grēciniekiem bet visu, kas viņam bija viņa dzīve. Par mums tik nožēlojams un nevērtīgi, kuri nav lielākā, bezgalīgas Visumu, vai kā smilšu grauds.

Romans 5,10-11 - grēka algu ir nāve, bet Dieva balva ir mūžīga dzīvība Kristū Jēzū, mūsu Kungā.

1 Timothy 2,5-6 - ir viens Dievs un viens ir vidutājs starp Dievu un cilvēkiem, cilvēks Kristus Jēzus, kas pats Sevi ir nodevis izpirkšanas maksa par visiem vīriešiem. Liecība bija īstajā laikā.

2. Corinthians 5,18-21 - tas viss ir no Dieva, kas mūs samierināja ar sevi caur Kristu un deva mums ministrijas saskaņošanu. Dievs Kristū iekļauta pasaules mieru! Viņš apstājās cilvēkiem justies vainīgiem par to un samierināšanās ziņu mums uzticētos. Tāpēc, kā Kristus sūtņi lūgt vārdā Kristu, caur mums, it kā lūdzot, lai Dievs: Samierinieties ar Dievu. Par to, kas bija bez grēka, kas grēku mums, mēs esam Viņā mēs kļūstam par Dieva taisnību.

Tas bija neticami upuri par mūsu Kunga Jēzus Kristus izdarīja. Viņš bet viss viņam bija, lai mūs glābtu. Tad viņi dod godu un slavēt viņu ar vienotu kontaktpunktu. Tas ir tikai starpnieks, kas var mazgāt prom mūsu grēkus, mēs varam stāvēt ar vienu vypraným drēbes pirms mūsu Debesu Tēvs. Atveriet Viņam savu sirdi, lūgsim piedošanu par grēkiem, un ļaujiet mums mēģināt labot mūsu grēku dēļ satriekts, un izdot tos. Darīsim gandarīšanas, un saņemt gatavu jau tikšanās ar mūsu Tēvu. Šis ceļojums ir beidzies, un mūsu pasaules vēsture ir jau savā atzinumā. Ļaujiet mums jāsagatavo un tīru savu sirdi no visiem šīs pasaules ļaunumiem. Let 's uzzināt, kā sekot sirds Dieva likumu, kas joprojām ir derīgs.

1 John 2,1-6 - es rakstu šo, lai jūs, mani dārgie, jūs negrēkotu. Ja kāds grēkojis, tad mums ir aizstāvis pie Tēva, Jēzus Kristus, kas ir taisns. Viņš ir izpircējs par mūsu grēkiem, un ne tikai mūsu vien, bet arī visai pasaulei. Kā mēs zinām, ka mēs to zinām? Atkarībā no tā, vai mēs turam Viņa baušļus. Kurš saka: "Es viņu pazīstu", bet nerīkosies saskaņā ar viņa baušļus, ir melis, un nav taisnība. Bet tas, kurš tur savu vārdu, jo viņam Dieva mīlestība patiešām notikuši. Attiecīgi, zina, vai mēs esam Viņā. Kurš saka, ka viņam ir jādzīvo, kā viņš dzīvojis.

1 John 3,3 - Ikviens, kas piekļaujas viņam šo cerību, cenšas būt tīra kā Viņš ir šķīsts.

Kol 1,19-20 - Dieva labpatikas, lai izietu visus pilnība Viņā un caur Viņu, lai saskaņotu tos visus. Asins savu krustu, pats par sevi rada telpas, kas ir uz zemes, gan debesīs.

Ebrejiem 4,14-16 - Kad mums ir tik brīnišķīgi High Priest - Jēzus Dieva Dēls, kas devās uz debesīm - mūs tur stingri savu reliģiju. Mēs tomēr, augstais priesteris nespēj sajūta ar mūsu vājībām, bet viens, kas bija visādā ziņā, jo mēs mēģinājām, bet bija bez grēka. Tādējādi par nosacījumu piekļuvei žēlastības troņa ar drosmi, mēs saņemtu apžēlošanu un atrastu žēlastību, kad mums nepieciešama palīdzība.

Pats Jēzus Kristus mūs aicina:

Matthew 4,17 - No tā laika Jēzus iesāka sludināt, "! Atgriezieties no grēkiem Debesu valstība ir tuvu!"

Prayer: Kungs Jēzu, paldies ir par milzīgo upuri, ka jums ir darīts, lai mums. Ka jums bet visu, kas jums bija, lai trivial, un es varētu būt viens ar jums jūsu karaļvalsts. Kungs Jēzu es jūs mīlu un ilgojos, lai kalpotu jums no visas sirds. Lai gan klupšanas, kur pasākumi, es zinu, ka tu mani mīl un vēlas, un es varētu būt viens ar jums jūsu karaļvalsts. Piedod man manu noziegumu, un es atvērt manu sirdi, gida man ar savu Svēto Garu es varēju dzīvot mīlestībā un harmonijā ar jūsu likumu par mīlestību, ka jūs mums deva visiem, izmantojot savu kalpu Mozu. Atveriet savas sirdis, lai visiem cilvēkiem, kuri meklē patiesību, lai saprastu dziļumiem upuri par mums. Lai saprastu savu tiesību aktu nozīmē un kā sagatavot, lai jau tikšanās ar jums. Nāciet ātri Tava valstība, Amen


Līdzīgi raksti no kategorijas - Izejas punkts, ko es varu darīt?

Vienīgais veids, kā debesīs

295_jedina_cesta_do_nebe.jpg Jēzus Kristus dzīvoja, cieta un mira, lai izpirktu mums. Dievs lai savu mīļoto Dēlu, lai nāk no pasaules slavu par šo ļauno pasauli par grēku, atstāja slavu, godu un izturēja apvainojumus, ...
Pievienots: 13.12.2010
Lasījumi: 122143x
Ieteicamais

Lūgšana kā saruna ar Dievu

418_modlitba_rozhovor_s_bohem.jpg Luke 11,1 - "Kungs, māci mums lūgt, piemēram, ka Jānis mācīja saviem mācekļiem."Luke 18,1 - Viņš stāstīja tiem arī līdzību, jo vēl joprojām ir nepieciešams lūgties un nepadoties:Kas ir lūgšana?Ir garīgās ...
Pievienots: 03.05.2011
Lasījumi: 237909x

7. izmaiņas sirds - Ticība un likumā - ceļš pie Kristus

273_cesta_ke_kristu.jpg "Kas ir Kristū, ir jauns radījums. Kas ir bijis, ir pagājis, ir tapis jauns" (2. Korintiešiem 5:17).Viens nevar teikt, precīzu laiku un precīzu atrašanās vietu, vai nespēj noteikt ķēdes apstākļi, kas ...
Pievienots: 22.11.2010
Lasījumi: 113171x

2. Kā panākt dzīvē?

84_cesta_ke_kristu.jpg Cilvēkiem ir radības veikti noble kvalitātēm un dāvanas. Viņš bija gudrs un labklājību un dzīvoja saskaņā ar Dievu. Viņa domas bija tīrs un svēts. Lai nepakļaušanās un likuma, novājināta cilvēka pārkāpums ...
Pievienots: 07.09.2010
Lasījumi: 88359x

Sabats kā memoriāls radīšanas, ņemot vērā attiecības ar Dievu

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg Let's apskatīt pašā sākumā no Bībeles, Book of Genesis. Šeit ir rakstīts par radīšanu mūsu pasaulē. Mēs uzzinām, ka Dievs radīja šo pasauli sešas dienas pēc kārtas, un atpūtās septītajā dienā. ...
Pievienots: 28.04.2011
Lasījumi: 147782x

Lv.AmazingHope.net - Viņš upurēja visu, lai glābtu mūs