Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Vienīgais patiesais Dievs ir Israēla Dievs!

Izejas punkts, ko es varu darīt?

439_izraelite.jpg

Vienīgais patiesais Dievs ir Israēla Dievs!

Pievienots: 01.06.2011
Lasījumi: 237205x
Tēmas: Izejas punkts, ko es varu darīt?
PrintTisk

Jesajas 44,6 - Tā saka tas Kungs, karalis un Izraēlas Pestītājs, Tas Kungs Cebaots: Es esmu pirmais un esmu pēdējā, turklāt man nav Dievs.

Dievs ir tikai viens! Viens Radītājs zemes un Visumu, no lineālu, un likumdevējs, viens Glābējs un Pestītājs, tikai viens no mūsu mīlošais Tēvs. Kāpēc ir tik daudz veidu reliģiju, tik daudz dieviem un virzienā? Kāpēc ir tik daudz dažādu lūgšanu un imitācijas?

Visa cilvēce ir jāievelk lielas pretrunas starp Kristu un sātanu, kas ir raksturs Dievs ir mīlestība, Dieva likums un Dieva suverēnās valda pār Visumu.

Domstarpības sākās debesīs, kad viens no radītās būtnes, ka Angel bija cēls un laimīgs ar izvēli, sāka pacelt. Viņa kļuva Sātans, Dieva pretinieks, kas lauza pretestību eņģeļiem. Ja Dievs iejaucās uzreiz, ir tas, ka ļaunums nezināja līdz šim, tā sāka baidīties un paklausīt Dievam baiļu. Tas ir kāpēc Dievs ļauj Sātanam, lai parādītu patieso dabu ļaunuma un sacelšanās pret Viņu. Dievs bija iekarot ļaunu ar savu mīlestību.

Sātans maldināts Ādams un Ieva grēkā, un teica, ka gars sacelšanās mūsu valstī. Grēks ir viegli sabojāt Dieva tēla cilvēki, izjauca kārtību pasaules radīšanas un izraisīja postījumus visā valstī plūdiem. Man ir atsvešināti no Dieva grēku, bet Dievam bija plāns izpirkšanas cilvēkiem. Dievs sūtīja Savu Dēlu, lai atbrīvotu mūs no grēka un ciešanu veikta valstī par mūsu grēkiem.

Creator nomira Viņa radība, vairāk pierādījumu mīlestības visas radības Dievs var dot.

Atklāsmes 12,7-9 Jāņa - Cīņa notika debesīm: Maikls un viņa eņģeļi cīnījās pret pūķis. Un pūķis cīnījās un viņa eņģeļiem, bet bez rezultātiem. Debesis nav vietas atrasti viņiem un liels pūķis - seno čūsku sauc velnu un sātanu, kas pieviļ visu pasauli - tika gāzts. Viņš tika nomests uz zemi un viņa eņģeļi bija izdzīt ar viņu.

Jāņa 3:16 - Jo Dievs tā mīlēja pasauli, ka Viņš devis savu vienpiedzimušo Dēlu, lai neviens, kas Viņam tic, nepazustu, bet dabūtu mūžīgo dzīvību.

Sātans šeit uz zemes sāka dominēt un tika Dieva vietā. Viņš tur pats pielūgt, viņš izvēlas saviem kalpiem diviners un viltus pravieši, un ilgas pēc cieņu un apbrīnu, kas pieder tikai viena patiesa Dieva.

Visā vēstures, sātans ir bijis milzīgs skaits cilvēku, un tautām, kas sekoja viņam apbrīnu. Viņš deva viņiem savu zināšanu un gudrības apmaiņā pret šo pielūdz viņu kā savu dievu. Un viņi atveda daudz upuru, tai skaitā cietušas no cilvēku un ticēja, ka tikai viņš palīdzēs viņiem viss.

Viss visums ir tikai viens patiess Dievs! Dievs, kurš mūs mīl tik ļoti, ka viņš ziedoja mūsu pestīšanu un savu dēlu.

Dievs vienmēr ir uzticīgs saviem cilvēkiem, kuri vēlas patiesu savienojumu ar savu Debesu Tēvu. Vai tas bija pirms plūdiem, vai pat pēc plūdiem, vienmēr ir dzīvojušas ar cilvēkiem, kuri ievēro Dieva un Dieva gribu principiem.

Attiecībā uz lielu cilvēku skaitu visā pasaulē, bet vienmēr bija pietiekami.

Atcerieties, cik daudz cilvēku bija saglabāti Noasa šķirsts, kas plūdu. Tas bija 8 cilvēki, kas tic un kalpo patieso Dievu, Radītāju un debesu valdnieks. Tajā laikā varētu būt vairāki miljardi cilvēku, un vēl ietaupīt, tikai 8 no viņiem. Tie, kas bija tumsā, jūs varētu domāt, ka tas ir iespējams, ka šāda dievināja, un lielākā daļa cilvēku uzskata kaut ko nepareizu, kaut kas nav taisnība. Bet Sātans varēja muļķot visus šos cilvēkus un viņi visi gāja bojā plūdu. Tas ir brīdinājums mums!

Bībele runā skaidri par to, ka Dievs ir tikai viens. Ābrahāma Dievs, Īzāka un Jēkaba!

Tāpat kā sātans kontrolē pasaules valstīm, patiess Dievs izvēlējās savu tautu, kurā atklājās viņa lielā varu savu rīcību, viņa milzīgo mīlestību, tai ir liela izturība, bet to prasības un rūpību. Dieva aktus iespaidīgs, ko lai sātans nevarētu parādīt visu vēsturi. Viņa liela vara, ko viņš izvēlas cilvēkus no Ēģiptes gūsta, un pat tad spēcīgi pierādījis savu unikalitāti. Arheoloģisko konstatējumi, kas jau skaidri parāda, ka šie brīnumi ir faktiski izdarīts, un ka Bībele apraksta patiesību.

Ņemiet vērā, ka Dievs cēla savu izredzēto tautu no Ēģiptes gūsta. Ēģiptes valsts, kas kalpoja elkiem un pielūdz sātanu. Kā tika taisnība pirms plūdiem tikai Noass un viņa ģimene laikā no Vecās Derības patriarhi, bija vienīgais Izraēla nācijas, kas kalpoja patieso Dievu. Apkārtējo valstīm kā Ēģipte ir pārdots saskaņā ar viltus dieviem - sātans.

Jesajas 43,20-21 - I plugged manu izredzēto tautu, cilvēki, kas man ir izveidota, lai pasludinātu savu atzinību.

Exodus 3,6 - Tad viņš sacīja: "Es esmu Dievs savu tēvu, Ābrahāma Dievs, Īzāka Dievs un Jēkaba ​​Dievs." Mozus paslēpa seju drīz, jo viņš baidījās skatīties uz Dievu. Kungs teica: "Es redzēju skaidri postu manas tautas Ēģiptē, es dzirdēju viņu groaning to tiesu izpildītājam Jā, es zinu savas sāpes..

Jesajas 44,7-8 - Kas ir, piemēram, man? Vai šajā ziņojumā! Ļaujiet man paziņot un zemi! Kopš seniem laikiem, kad es izveidoju manu cilvēkiem, kas paziņo par savu nākotni un nākotnei? Neuztraucieties, nav izmisums - pēc tam man ir skaidri teicis iepriekš. Jūs esat mani liecinieki! Vai ir bez manis Dievs? Nē, ne cita roka, es nezinu, kādu!

Jesajas 44,10 - Kurš dievu un elks vairākums, nav nekas pieredzi. Kauns gaida visus viņa sekotājiem. . .

Jesajas 45, 14-18 - tā saka Tas Kungs: bagātību Ēģiptes, Etiopijas preces ar pārkarēm Sabians nākt pie tevis, Tavs prāts. Jums ir iet ar to ķēdes un priekšgala jums pazemīgi atzīt: "Dievs ir tikai Jums un nav dievs, bet viņam tiešām Tu esi Dievs, kas ir slēpta, Israēla Dievs, Pestītājs,! Modelis Ražotāji atvaļinājumu kauns, visi kopā, ar kauna un pazemojuma. Izraēla un Kungs saglabā mūžīgo pestīšanu. Jums nebūs kauns vai nosodījusi nekad, nekad!

Pie iecelts laikā Tas Kungs ir atklājis Savu izredzēto tautu Mesiju -. Dēlu, kurš bija izpirkt cilvēci no grēka un maksāt augstu cenu par mūsu pestīšanu

Jēzus Kristus ir Dieva Dēls, kurš vienīgais izveidoja kritušo cilvēci ceļu atpakaļ pie Dieva Tēva un Dievs atklāja pilnīgāk raksturu mīlestības un labestības. Izraēlas tauta, bet Mesija - Jēzus krustā sisto Kristu, un neatzina Viņu. Jēzus Kristus ir mana dzīve, ko Dievs ir atklāts, bet arī to, ko Dievs grib no mums.

Dievs vēlas būt uzticīgi viņu un pielūgt tikai Viņu. Lai atvērtu savas sirdis Svētajam Garam, svēts likums sava veida mūsu sirdīs. Tad mēs pastāvīgi Dieva likumu ne viņa spēku, piemēram, Israēla, bet ar mīlestību un ticību Jēzum Kristum, Svētais Gars dod. Jēzus sauc šo atdzimšanu. Bībelē Dievs apsola, ka ikviens, kas Viņam tic, saņem tādu pašu vēlēšanu solījumus, un, kā Ābrahāms saņēma.

Galatiešiem 3,27-29 - Viss, kas jums ir ticība Jēzum Kristum kļūt par Dieva bērniem. Visi, kas ir kristīti Kristū, jums ir likts uz Kristu. Tas nav vairs par to, kurš ir ebrejs, vai grieķu, vergu vai bezmaksas, vīrietis vai sieviete - jūs visi esat viens Kristū Jēzū. Un, ja jums ir Kristus, jūs esat Ābrahāma dzimums un mantinieki saskaņā ar apsolījumu.

Genesis 13,14-15 - (apsolījums Ābrahāmam) "Paceliet savas acis no vietas, kur tu esi, un izskatās ziemeļiem, dienvidiem, austrumiem un rietumiem Visas zemē, ko jūs redzat, es dodu tev un taviem pēcnācējiem. uz visiem laikiem.

1 John 5,2-3 - Tikai tāpēc, ka mēs mīlam Dieva bērnus, ir atzīts tas, ka mēs mīlam Dievu un izpildīt Viņa baušļus. Mīlestība uz Dievu ir tas, ka mēs Viņa baušļus - un viņa baušļi nav apgrūtinoši.

Romāns 3,31 - mēs pēc tam veiciet neesošu tiesību ticībā? Nekādā veidā! Un otrādi, tiesību aktiem.

Matthew 5,17-19 - "Nedomā, ka es atnācu atcelt likumu vai pravieši Es neatnācu atcelt, bet izpildīt to: Patiesi es jums saku: līdz debess un zeme zudīs nav.. mazākais burtu, nevis vienu titulu likuma, pirms tas viss ir taisnība. Kāds varētu novērst vienu no šiem vismazākajiem baušļiem un mācīt cilvēkiem Debesu tiek uzskatīts par mazāko.

Un kā tas attiecas uz šo laiku?

Visā pasaulē ir daudz reliģijas - budisms, hinduisms, islams, daudzi modificēti formas kristietības, daudz dažādu sektu mācībām, un vairāk. Daudzi no šiem līnijas parāda pārdabiskām atklāsmes, brīnumi, piemēram, faraona priesteri Senajā Ēģiptē. New Age kustības sludina saiti šīm pamatnostādnēm un pāvestu publiski saka, ka viss ir tiešām pareizā secībā, un, ka Dievs ir visas reliģijas vai tas varētu būt. Tas ir meli!

Visi vēsture rāda, ka patiesais ceļš uz Dievu ir šaura, un ka tikai tie, kas regulē Dieva norādījumiem, kas deva mums caur Saviem praviešiem un Viņa Dēlu Jēzu Kristu, ir jānotiek Dieva valstībā. Viss pārējais ir elku pielūgšana paredzēts sātanam, kurš sēž uz zemes vietā True Dievs!

Paziņojums, kā ir modelis, vai koksne, zelts vai citādi. Iepriekš tas bija Molohs, Baal - tagad Buddha, Jaunavas Marijas, svēto, bet arī pilnīgi viss, ko mēs Dieva spēks. Tas ir pārspīlējums pārtika, izklaides, sporta. Visas, ko mēs gribētu dzīvot Dieva ir elks mums, ko Dievs ienīst. Tas ir darbs ienaidnieks, kas ir mūs no pasaules radīšanas ienīst un mēģina iznīcināt.

Tuvojas otrā atnākšana Jēzus Kristus un solījumu, ko viņš mums deva piepildījumu. Bet Bībele brīdina, ka pirms Jēzus nāk, būs viņa nāk no atdarināt sātana. Tāpēc, sasaistot pasauli vienā kopējā punktā. Tāpēc šodien mēs dzirdam, ka Dievs ir tas pats islāmā, kristietība, hinduisms, pat budisms. Tādēļ, ka sātans, valdnieks pagaidu mūsu valsts triumfa gatavojas sacensties otro atnākšanu Jēzus Kristus.

Pagrieziet ir vienīgā dzīvā Dieva, kurš vienīgais ir mūsu Radītājs, mūsu Tēva, un no kuriem tikai mūs mīl ļoti. Viņš deva mums zināt Israēla un Dēlu Jēzu Kristu. Jēzus ir vienīgais veids, kā Tēvu, un, kad tie pieņem ticību Jēzum Kristum savā sirdī, jūs pieredzi atdzimšanu Svētajā Garā - jūs atradīsiet savu Debesu Tēvs.

John 14,6-7 - "Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība," Jēzus atbildēja. "Neviens netiek pie Tēva kā vien caur Mani Ja jums zināja, man, jūs zināt manu Tēvu arī.. Tagad jūs zināt, un esmu redzējis viņu!"

1 John 4,10 - Šis ir mīlestība, nevis, ka mēs mīlēja Dievu, bet ka Viņš mūs mīlējis un sūtījis Savu Dēlu par Izpirkšanas upuri par mūsu grēkiem.

Filipiešiem 2,6-11 - lai gan viņš kopīgi Dieva raksturu, tā vienlīdzību ar viņu pēdējā. Tā vietā, viņš nodod pats ir būtība kalps, ieguva cilvēka formu. Viņš atrada pats organismā kā cilvēks, Viņš pazemojās, kļūdams paklausīgs, un līdz nāvei - nāvi par krustiņu! Tāpēc Dievs paaugstināts viņam pāri visam, pār visiem vārdiem viņš sniedza viņa ceļgaliem pirms Jēzus katra ceļa, kas debesīs un virs zemes un zem zemes, un visas mēles par godu Dieva Tēva vārds, ir atzinās, ka Jēzus Kristus ir Kungs.

Jesajas 44,24-26 - tā saka Tas Kungs, kas izpērk jums, kas izveidota jums klēpī: Es esmu Tas Kungs, ka viss strādā, ko viņš izplatās debesis, kas aptver visu valsti, kas esot pretrunā ar viltus zīmes un zīlēšana ar muļķi kļūst gudrs cilvēks throws neskaidrības un pagriezās nezinot neko, lai apstiprinātu to, ko viņš saka par savu kalpu, un viņa kurjeri prognozes piepildīsies.

Jesajas 45,18 - Nu, saka, ka Radītājs debesīm, Kungs Dievs, kas veidoja zemi, kas par to un apstiprināja, ka tā nav izdarījusi, kas palika tukša, bet veidoja to, lai dzīvotu: Es esmu Tas Kungs, un nekādu citu ir.

Jesajas 46,9-10 - Padomā par lietām, sen pagātnē, jo Es esmu Dievs un neviens cits, es esmu Dievs, neviena man blakus. Es apliecinu, beigās no sākuma vienmēr ir bijusi un kādi būs. Es teicu: "Tas būs, es darīšu visu, es gribu."

Jesajas 45,20 - salikšana un nāk, bēgļiem no valstīm, kurām ir piekļuve! Viņi nesaprot, tiem, kas valkā koka elkus, lai lūgtu Dievu, kurš izglāba.

Jesajas 42,10 - O dziedāt Tam Kungam jaunu dziesmu visā pasaulē slavēt viņu - jūrniekiem, jūru un visu tā saturu, salās un to iedzīvotājiem!


Līdzīgi raksti no kategorijas - Izejas punkts, ko es varu darīt?

Lūgšana kā saruna ar Dievu

418_modlitba_rozhovor_s_bohem.jpg Luke 11,1 - "Kungs, māci mums lūgt, piemēram, ka Jānis mācīja saviem mācekļiem."Luke 18,1 - Viņš stāstīja tiem arī līdzību, jo vēl joprojām ir nepieciešams lūgties un nepadoties:Kas ir lūgšana?Ir garīgās ...
Pievienots: 03.05.2011
Lasījumi: 237909x

Waking up Ķīnā un izplatīt Evaņģēliju

298_cina.jpg Āzija ir lielākā teātra divdesmitajā gadsimtā. Neviena cita pasaules kontinentus nenorāda daudz par visspēcīgākais kustībām - politiskā, sociālā, izglītības un garīgo. Jautājums ir, vai pamatojoties uz citiem kontinenta vienā no pagājušā ...
Pievienots: 19.12.2010
Lasījumi: 138302x

9. Darbs un dzīve Christian - ceļš pie Kristus

352_cesta_ke_kristu.jpg Dievs ir dzīvības avots, visums, gaismu un prieku. Tā kā gaismas staru, pamatojoties uz sauli, piemēram, plūsmas ūdens strūklu no dzīviem avotiem, lai tā izlej svētību visiem Viņa radības. Un ja ...
Pievienots: 11.02.2011
Lasījumi: 121199x

Bībeles Prophecy - Daniel 2 - Pasaules vēsture

182_socha_bible_daniel.jpg Bībeles Prophecy - statuja Daniel, pārskats par pasaules vēsturēDievs Tas Kungs ir mūsu planētas vēsturē stingri savās rokās, mūsu valstī ir lieli plāni. Visiem bija pieredze ar diviem pravietiskā grāmatas par ...
Pievienots: 18.10.2010
Lasījumi: 262353x

Kā es varu atrast Dievu?

372_jak_najit_boha.jpg Inside katrs cilvēks ir kodēta ilgas pēc Dieva. Agrāk cilvēki ir paaudzēm izveidotas dažādiem dieviem viņu pašu ziņā, un pat šodien cilvēki ir vēlme pielūgt kaut ko, pat ja tas ir ...
Pievienots: 07.03.2011
Lasījumi: 180798x

Lv.AmazingHope.net - Vienīgais patiesais Dievs ir Israēla Dievs!