Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Vienīgais veids, kā debesīs

Izejas punkts, ko es varu darīt?

295_jedina_cesta_do_nebe.jpg

Vienīgais veids, kā debesīs

Pievienots: 13.12.2010
Lasījumi: 122141x
Tēmas: Izejas punkts, ko es varu darīt?
PrintTisk

Jēzus Kristus dzīvoja, cieta un mira, lai izpirktu mums. Dievs lai savu mīļoto Dēlu, lai nāk no pasaules slavu par šo ļauno pasauli par grēku, atstāja slavu, godu un izturēja apvainojumus, pazemojumus, naidu un nāvi. Viņš, kas bija identisks ar Dievu, dvēseli juta, ka šausmīgi nošķiršanu, ka grēks radījis starp Dievu un cilvēku. Šis liels upuris bija brīnišķīgs izpausme Tēva mīlestību pret mums.

Kristus bija vienīgais starpnieks, caur kuru Dievs ir izlēja savu lielo mīlestību pret grēcīgo pasauli. Tikai cietušā Tikai Dievs, lai iztīrītu no grēka visiem, kas Viņam tic.

Mums ir jāatceras, lieliska cena par mūsu izpirkšanu un jauno lomu, kas tiek piedāvāts mums. Grēku mēs esam verdzība sātana, bet Jēzus Kristus upuri, mēs varam atkal kļūt par Dieva bērniem - bērnu Debesu King. Šāda mīlestība nevar saskarties neko!

Jēzus Kristus mums piedāvā otru iespēju bez maksas un tas ir atkarīgs no mums, vai mēs to pieņemt dziļi mūsu sirdīs un mēs vienoti ar Kristu katru atjaunoto dienu.

Tas nav pietiekami, lai saka - es ticu viņam, tāpēc es nokļūt debesīs, tā nav taisnība ticībā. Patiesai ticībai, sirds. Ja viens saprot, ka Radītāja Dieva dēls ir viens vārds, mēs varētu tos iznīcināt visu un rada citiem, paklausīgs, nāk uz zemi un cieta un mira par mums, tas ir kaut kas tik sirreāls, ka mēs nevaram ļaut tam atdzist.

Tātad, pirmais solis ticība ir patiesa un dziļa nožēla par mūsu grēkiem, ka sists krustā mūsu Radītājs un nožēlot.

Pēc tam ievadiet savu sirdi Svētajam Garam un remould mums viņa tēlu, mums bija pilnas ar mīlestību un Dieva likuma nav pārkāpums. Tas ir process, un jo vairāk viens saprot Dieva mīlestību, jo vairāk viņi redz savas kļūdas un daudz ubagošanā piedošanu un norādījumus.

Faktisko grēka varu nekad nevar izvairīties, jo mūsu domāšana ir nepareizi, un mēs nevaram paši pārmaiņas. Visas cilvēka pūles par labu uzvedību nevar mainīt sirdi. Tā var tikai Jēzu Kristu, kas dod jaunu dzīvi uz sirds, un tikai tad var novērsties no grēka atpakaļ uz svētumu.

Viens ir jābūt jaunu sirdi, jauna vēlme, jaunas rezolūcijas, un nepietiek vien labas īpašības, bet ir jāpiedzimst no jauna Svētā Gara. Tas nav pietiekami, lai redzētu Dieva mīlestību un žēlastību. Tas nav pietiekami, lai zinātu Viņa gudrību un likuma taisnīgumu, bet mums ir jāpieņem upuri par Jēzu Kristu un ticēt pārvērst viņu sirdis.

True nožēlošana ietver patiesu nožēlu pār grēku un vērsta prom no grēka. Grēks ne atteikties, kamēr mēs nezinām viņa grēcīgumu, reālas pārmaiņas dzīvē notiek tikai tad, kad sirds novēršas no grēka.

Ja jūs piešķirat centrā Gara, tomēr atmodina sirdsapziņu un grēcinieku jutīsies kaut dziļumu un svētumu Dieva likuma, pamatojoties uz valdības Dieva debesīs un virs zemes.

Dzīve Glābējs ir lielisks piemērs saglabāt principu Dieva likumiem - mīlestību uz Dievu un cilvēkiem. Viņa dzīve bija pilna ar piedošanu un nesavtīga mīlestība. Ja mēs skatāmies uz viņu, tad mēs zinām ļaunumu viņu sirdis.

Vienīgais iemesls, kāpēc mums trūkst piedošanu izdarījis grēku ir tā, ka mēs neesam gatavi pazemīgs sirds un nevēlaties, lai atbilstu dievišķās patiesības nosacījumiem. Atzīšanos no grēka, ir publisks vai privāts, ja godīgi, lai ir brīvi un nav tos izpildīt grēcinieks. Nav arī jādara pagadās un pavirši, un to var izpildīt ar tiem, kas joprojām nav skaidru priekšstatu par briesmīgajiem raksturu grēks. Tikai reliģija, kas nāk no mūsu iekšējās dziļumā, atrod ceļu uz mūžīgo Dieva žēlastību.

bez patiesu grēku nožēlošanu un reliģija nevar labot, nav patīkami Dievam. Dzīvē būtiskām izmaiņām jānotiek, viss ir dārgs Dievam, ir jānoņem. Tas ir rezultāts patiesu grēku nožēlošanu un piedošanu. Atzīšanās Kristus, bez šīs dziļās mīlestības ir tikai mutiska izteikšana, sausu formalitāti. Visi tie, kas atzīst savu vainu, mēs pamatoti, jo Jēzus uzstāsies par katru nožēlotājs asinīs.

Kad Svētais Gars pamodināt savu sirdsapziņu, jūs zināt, zināmā mērā ļauno grēka, savu varu, savu vainu un postu un domāju, ka ne viņam riebumu. Jums liekas, ka grēks atdala jūs no Dieva, jūs pašu spēku ļauno. Jo vairāk jūs mēģināt izvairīties, jo vairāk tu saproti savu bezspēcību. Jūsu motīvi piesārņotas, un jūsu sirds ir netīrā. Atzīst, ka jūsu dzīve ir pilna ar savtīgumu un grēku. Vai tu sapņo, ka jums ir piedoti, Jums ir jātīra un piegādāts. Mēģinājums par to, ko tā veic, lai atbilstu Dievs, tu būt, piemēram, viņu. Ko jūs darāt, lai to sasniegtu?

Iet pie Viņa un lūdz viņam mazgāt prom jūsu grēkus un dod jums jaunu sirdi. Uzticēties viņam to darīt, jo tas solīts.

Kad veltīt Jēzum, neatstājiet, nedrīkst atraut no viņa, bet atzīties katru dienu: "Es esmu Kristus, es veltīts viņam." Lūgt, lai viņš jums sava Gara, un uzturēt jūs ar Viņa žēlastību. Jo Dievs deva jums, un ticēja, ka jūs kļuvāt par Dieva bērnu, joprojām dzīvo Dievam. Apustulis Pāvils raksta: "Live Kristū Jēzū, kad viņu uzņēma kā Kungs" (Kolosiešiem 2:06).

Jēzus vēlas, lai mēs pie viņa, piemēram, ka mēs esam, grēcīgs, bezpalīdzīgs, atkarīgi. Vai mēs varam nākt klajā ar visu manu trūkumus, un viņa muļķības, viņa grēcīgumu, un viņa kājas grēku rudenī.

Ja sirds ir atjaunota ar Dieva Gars liecina pati dzīve. Izmaiņas ir atspoguļotas raksturu, ieradumus, sanāksmē. Skaidri parāda, pārsteidzošu kontrastu starp to, kas bija pirms, un tie ir tagad. Daba neparāda gadījuma labiem darbiem vai slikti darbiem reti, bet sarunvalodā un uzvedību.

Tie, kas kļūst jaunas radības Kristū Jēzū, lai augļi Garu, kas ir "mīlestība, prieks, miers, pacietība, laipnība, labprātība, uzticība, maigums, paškontrole" (Galatiešiem 5,22-23). Vairs rast baudu vecā skrūvspīles, bet ticībā uz Dieva Dēls staigāt Kristus pēdās, atspoguļo viņa raksturu, un tas tiks tīra, kā Viņš ir šķīsts.

Ir divas kļūdas, kas ir, ar ko saskaras Dieva bērni - it īpaši tie, kas tikko sācis ticēt Dieva žēlastību -. Īpaši aizsargājamas

Pirmā kļūda ir ticība cilvēka spēkiem un saviem darbiem, pārliecība, ka to cilvēks var saskaņot ar Dievu.

Kurš cenšas pildīt likumu un kļūt par svēto paša darbiem, mēģinot neiespējami. Viss, kas cilvēks tur bez Kristus, ir pieļautas egoisms un grēku. Tikai ticība Jēzus žēlastībā varētu mūs svētīt.

Otrais ne mazāk bīstami kļūda ir pārliecība, ka Kristus ir atbrīvojušies Vīrietis saglabāšanu Dieva likumu, ticība, ka mēs kļūstam dalībniekiem Kristus žēlastībā, un, ka mūsu rīcība ar mūsu izpirkšanas nav nekā kopīga.

Bet ņemiet vērā, ka paklausība nenozīmē tikai formālu ievērošanu pasūtījumus, bet labdarība.

Dieva likumiem, ir izpausme patieso Dieva dabu, ir izvilkums no lielā principu par mīlestību, un tas ir pamats valdību Dieva debesīs un virs zemes. Tas ir derīgs, gan debesīs, gan uz zemes.

Ja mūsu sirdis ir nesen radīti pēc Dieva tēla, kad dievišķās mīlestības dvēseli, tas ir iespējams, ka Dieva likums nav atspoguļots dzīvē? Ja mīlestības principa stājās sirds, ja tāds ir atdzimis tēlu viņam, ka viņu radījis ir izpildīts solījums par jaunu līgumu.

Ebrejiem 10,16 - "Es dot viņiem savu likumu savās sirdīs un rakstīt tos prātā."

Un, kad likums stājās sirds, veidos savu dzīvi. Paklausība - pakalpojums mīlestības un pieķeršanās mīlestība - ir taisnība zīme māceklības. Rakstos saka:

1 John 5,3, 2,4 - ". Ir Dieva mīlestība, ka turam Viņa baušļus" "Kas saka, ka es viņu pazīstu, bet netur Viņa baušļus, ir melis, un nav viņā patiesības." Tā ir tikai ticība un pārliecība, ka mūsu paklausība atbrīvojumu no dalībniekiem ir Kristus žēlastība, kas ļauj mums būt paklausīgs.

Pestīšanu ne iegūt savu paklausību, jo pestīšana ir Dieva dāvana, ka mēs pieņemam ticībā. Paklausība ir radies ticības.

1 Jan 3,5.6 - "Un jūs zināt, ka Dieva Dēls parādījās atņemt grēkus, un nav grēks Tie, kas paliek Dēlu, nav grēks un tas, kas grēkus, redzējis viņu vai ir zināms, viņu.."

Šis ir patiesais Kritērijs. Ja jūs paliekat Kristū mājo mūsos mīlestību Dievs, mūsu jūtas, mūsu domas, mūsu nodomus un mūsu rīcība ir saskaņā ar Dieva gribu kā noteikts Dieva svēto likumu baušļus.

1 Jan 3,7 - "Bērniņi, lai neviens cilvēks maldināt jūs: viņš ir taisns, kurš tiesiskuma telpa - kā viņš ir taisns."

Taisnība ir noteikts svētā Dieva likumu, kas ir izteikta desmit baušļiem konkrētā Sinaja kalnā. Phantom ticību Kristum, kas apgalvo, ka cilvēks ir atbrīvots no pienākuma paklausīt Dievam, nav ticība, bet augstprātība.

Ef. 2,8, James 2,17 - "Jo no žēlastības jūs esat pestīti ticībā," bet ", kā arī ticība, pati par sevi 1i darbiem ir mirusi pats par sevi."

Apņemties sevi Ja viņš ir, un pieņemt to, kad jūsu Glābēju, jums tiks uzskatīts par viņa tikai dēļ, vai tas ir jūsu pati dzīve hříšnější. Kristus rakstura stāv vietā savu raksturu, un Dievs pieņem jūs kā jums vainīgs.

Un tas, Kristus dod jaunu sirdi. Ticība mājo jūsu sirdī. Ticībā, Jums ir jāievēro šīs savienības ar Kristu, un katru dienu jums ir jāpakļaujas viņu gribai ar Viņa gribu, un, ja jūs to darāt, Kristus darbs jums būs un rīkoties viņa gribu.

Jo vairāk mēs tuvojamies Jēzu, jo vairāk trūkumu noteikšanā būs valkājot piezīmes, jo mūsu veselais saprāts, lai uzlabotu un lielisks papildinājums dabu Jēzus apliecina mūsu nepilnības padara skaidrāku gaismu. Tas ir pierādījums, ka sātana maldiem zaudē savu varu, apguve ietekme Dieva Gars atmodina mums.

Maiņa Heart, ka mēs kļūstam par Dieva bērniem, Bībele sauc par atdzimšanu.

Svētīts lai Dievs no rīta, vai tas ir jūsu pirmais darbības: Lūgsim: "Ņem mani, Kungs, jo visu savu īpašumu man visas savas plānus kājām Lietošana man šodien savā ministrijā mani un Palieciet... man gatavo visu savu darbu jums. "Tādēļ lūdzieties, katru dienu. Katru rītu veltīt Dievam par dienu uz priekšu. Lai to ar visu savu plāno atzīt viņa Providence, kas jāveic, un kas nav. Tātad katru dienu Put jūsu dzīvi Dieva rokās, un jūsu dzīve kļūs arvien vairāk un vairāk darināts pēc Kristus dzīvi.

Jēzus mīlestības dēļ ir atspoguļota vēlme strādāt, kā viņš strādāja labklājību un cilvēces glābšanu. Vai mīlestība un līdzjūtība něžnému visu radību, kas rūpējas par mūsu Debesu Tēvu.

Ja kāds nāk pie Kristus, ir dzimis viņa sirds vēlēšanos stāstīt citiem, kā atrast retu draugu Jēzū, salvific un sanctifying patiesību nevar palikt savās sirdīs slēgts. Ja mēs esam ietērpti Kristus taisnības, un piepilda ar prieku, kas mīt mūsos Savu Garu, mēs nevaram klusēt.

Sirds ilgojas pēc kaut kā vairāk. Tas ir tur telpa slinkums vai egoisms. Tie, kas ir tik veltīta pašaizliedzīgs darbs labklājības citiem, darot visu iespējamo, lai savu pestīšanu. Lai strādātu par Kristu var strādāt ģimenē, baznīcas, draugi, kaimiņi vai darbā.

Uzzināt dzirdēt, kā Dievs runā uz mums. Dievs atklāj savu gribu viņa Word - Bībeli, tā izveide -. Raksturs un Providence, un mūsu sirdsapziņu

Kad sirdsapziņas lēkmes, kāpēc neklausa, un neņemt vērā balss Dieva Garu?

Ja mēs vēlamies saskatīt Dieva balss, tas prasa nopietnu uzmanību. Mums ir jāpretojas savas tendences, un beat tos paklausīt balss sirdsapziņas nekavējoties vai attaisnojums viņa prasa neapstājas, un neizmantoja līdz pat mūsu pašu gribas un instinktīvas uzvedību.

Kungs iesaka lūgties vientulībā un klusumā savas sirdis pētīts, noklausījies balss patiesības un sirdsapziņu. Nekas padara tik skaidrs, kā sevi lūgšana noslēgtība.

Kad jūs atstāt savu dabisko neatkarību un sevi gribu un aizstās bērna paklausību pieļaujama, ja esat gatavs atstāt mācību, dzirdēt balss patieso ganu, teikt: "Tas ir veids, kā iet pēc tā." (Jesajas 30,21) Nav laika un vietas, kur būtu nepiemēroti, lai veiktu ar Dievu lūgšanā. Nekas nevar mūs apturēt, mēs atcelts mūsu sirdis ar patiesu lūgšanu. In vidū no pūļa uz ielas, viņu ikdienas darbā var nosūtīt lūgšanu Dievam un lūgt Dieva vadību.

Noved jūsu vajadzībām Dievam, viņu prieki, savas bažas, savus centienus un bažas. Jūsu neobtíží slogu viņam, ne nogurst. Tas, kurš zina katrs savā galvas mati nav vienaldzīgi pret savu bērnu vajadzībām. "Jo Tas Kungs ir līdzjūtības un žēlsirdīgs" (Jēkaba 5.11) lūgšanā, bet ne tikai sevi, slavēt un pateikties par žēlastību Dievam.

Kristus nepiedāvā mācību cilvēki iedomīgs, pedantisks un spītīgs. Tikai lēnprātīgs un paklausīgs sola ieteikumus, lai izlemtu tas tikai māca savu ceļu.

Christian dzīve ir dzīve ikdienas nodošanas, pakļautība, un turpināt, lai pārvarētu šķēršļus katru dienu rada jaunas uzvaras. Šis ir reālā pieauguma Kristū.

Mīlestība uz Dievu ir galvenais avots, no mūsu darbības.

Ja dažreiz kaut ko nesaprotu, mums nav šaubu, Dieva vārdu, jo mēs nevaram saprast noslēpumu Dieva Providence. Dabā, mēs joprojām ieskauj noslēpums, ko nevar izskaidrot. Pat visvienkāršāko dzīvības formām ir problēma, ko nevar izskaidrot pat wisest domātāji.

Bībele sniedz patiesību tik vienkārši un perfekti pielāgots vajadzībām un vēlmēm cilvēka sirds, ka tā bija pārsteigts un iespaidoja pat intelektuālo, bet arī ļauj vienkāršākais un neizglītots zināt pestīšanas ceļu.

Ir pierādījumi, visiem - vienkāršākais un visattālākajos - pierādījumus, kas nodrošina savu pieredzi. Dievs mūs aicina patiesumu viņa vārdiem, viņa solījumu patiesumu, lai mēģinātu pats. Viņš aicina mūs: "O garšu un jūs redzēsiet, ka Kungs ir labs" (Psalmi 34.9). Tā vietā, lai paļautos uz citu vārdiem sakot, mums ir jāpārliecina sevi. Kungs saka: "Lūdziet, un jums" (Jāņa 16:24). Dieva apsolījumi ir izpildīti. Nav neizdoties, un nekad nevar neizdoties. Tas viss piepilda mūs ar prieku.

Drīz viņi atvērt vārtus no debesīm, lai Dieva bērniem nāca no mutes godības Ķēniņš dzirdēt svētības, kas raida savas ausis, jo sweetest mūzika: "Nāc, Mana Tēva svētītie, iemantojiet Valstību, gatavi jums no pamatu pasaulē "(Mateja 25,34).

Tad izpirkšanas sagaidīs mājās, kas tos par Jēzu.


Līdzīgi raksti no kategorijas - Izejas punkts, ko es varu darīt?

Elle vienkārši - kāda būs beigas ļauno cilvēku?

371_existuje_peklo.jpg Daudzi cilvēki baidās no elles un mūžīgās ciešanas. Bet ellē? Bībele runā par elli, kas ir tikai līdz brīdim, kad pēdējo dienu ieskaita nāk. Kad Jēzus Kristus resurrects nelabs un pasludina ...
Pievienots: 02.03.2011
Lasījumi: 174749x

Waking up Ķīnā un izplatīt Evaņģēliju

298_cina.jpg Āzija ir lielākā teātra divdesmitajā gadsimtā. Neviena cita pasaules kontinentus nenorāda daudz par visspēcīgākais kustībām - politiskā, sociālā, izglītības un garīgo. Jautājums ir, vai pamatojoties uz citiem kontinenta vienā no pagājušā ...
Pievienots: 19.12.2010
Lasījumi: 138301x

Pravietojums, ka Jēzus ir Mesija pareģoja

191_jezis.jpg Atsevišķu grāmatu no Vecās Derības bija rakstīts gadu 1400-425 BC un atrast viņus par 60-270 lieliem un maziem Mesija pravietojumiem par dzimšanas, dzīves un nāves Jēzus Kristus. Šeit ir tikai daži ...
Pievienots: 24.10.2010
Lasījumi: 217151x

Plašs ir ceļš uz pazušanu, šauri ir veids, kā debesīs!

409_uzka_je_cesta_do_nebe.jpg "Ievadiet pa šaurajiem vārtiem lielos vārtus un plašu ir ceļš, kas ved uz pazušanu, un daudz ir tie, kuri ierodas ar to jūras šaurumu ir. Vārti un šaurs ceļš, kas ved ...
Pievienots: 05.04.2011
Lasījumi: 277764x

Bībeles Prophecy - Daniel 2 - Pasaules vēsture

182_socha_bible_daniel.jpg Bībeles Prophecy - statuja Daniel, pārskats par pasaules vēsturēDievs Tas Kungs ir mūsu planētas vēsturē stingri savās rokās, mūsu valstī ir lieli plāni. Visiem bija pieredze ar diviem pravietiskā grāmatas par ...
Pievienots: 18.10.2010
Lasījumi: 262352x

Lv.AmazingHope.net - Vienīgais veids, kā debesīs