Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Waking up Ķīnā un izplatīt Evaņģēliju

Izejas punkts, ko es varu darīt?

298_cina.jpg

Waking up Ķīnā un izplatīt Evaņģēliju

Pievienots: 19.12.2010
Lasījumi: 135998x
Tēmas: Izejas punkts, ko es varu darīt?
PrintTisk

Āzija ir lielākā teātra divdesmitajā gadsimtā. Neviena cita pasaules kontinentus nenorāda daudz par visspēcīgākais kustībām - politiskā, sociālā, izglītības un garīgo. Jautājums ir, vai pamatojoties uz citiem kontinenta vienā no pagājušā gadsimta, kaut kas notika, kas risinās Āzijā darbības laikā mūsu paaudzei. Mēs esam liecinieki lielākais triumfē kristietības.

Ķīnā Baznīcas laikā misionāru laikmetā lēni pieauga, bet ne tempā, kas ir nepieciešams, lai lielāko nācija pasaulē piedzīvot pestīšanu, kā Dievs vēlas. Kristieši palika malā Ķīnas sabiedrībā. Baznīca ar visām tās rietumu uniforma uzcelts fizisko, garīgo un kultūras barjeras starp Ķīnas kristiešiem un miljoniem nevis izpirkt ap tiem.

Beigās, deviņpadsmitā gadsimta misionāru darbs sāka samazināties Lielbritānijā un daudzi vadītāji vēlas aizmirst par evangelism un ierobežot savu darbu mājās pagastā. Viens Christian Statistika paziņoja, ka ārvalstu misionāri Ķīnā darbs izdvest mazspēja.

Bet Dievs ir citas idejas. Neļautu ķīniešiem mirst savos grēkos, garīgā tumsā, un ziņot par slaveno uzvaru savu dēlu pie krusta bija pārsvars nācija pasaulē bez iepriekšēja brīdinājuma.

Pirmais veikta ar Pekinas Tjananmeņas laukumā 1949 oktobra līdz pjedestāla Mao Dzeduns izsludina Cilvēki un Tautas Republikā.

Dažus pirmos gadus komunistiskās partijas un baznīcas bija skatīties. Daudz pārsteigumu daudzi kristieši līdz punktam gandrīz nav mainījies. Ķīnas valdība bija gaidīja iespēju, piemēram, tīģeris, lurking par laupījumu. Blow nāca jau piecdesmito gadu 20.gs. un vajāšanām izcēlās ar pilnu spēku. Simtiem līderi tika arestēti un aizvest vienā naktī. Daudzi no viņiem nomira vai tiem nekad nav dzirdējuši par. Citi tika nosūtīti uz darba nometnēm, kur tie cieta klusu vairākus gadu desmitus pirms tā laišanas brīvību pilnīgi citā Ķīnā, nekā viņi zināja.

Ar 1953 Ķīna izraidīja visvairāk ārvalstu misionāriem. Parasti tiek uzskatīts, ka nav kā viņi varēja tik jauni un nepieredzējuši, lai izdzīvotu brutalitāti totalitāro ticības sistēmas, kas noteikts, lai iznīcinātu kristietību reizi par visām reizēm. Daži panti ir pieņemts, ka tad, kad atvērās durvis atkal uz Ķīnu, misionāru darbs jāsāk no jauna.

Bet vēlāk bija skaidrs, ka Dievs ir visi notikumi kontrolē pat laikā klusēšanu. Tas ir tas, ko vairums uzskata par pilnīgu fiasko izrādījās milzīgs uzvara. Likās, ka velns ir iznīcināt baznīcu, bet patiesībā tā attīrīties Dievs jo vairāk augļu nestu. Jēzus sacīja: Es esmu patiesi vīnogulāju un mans Tēvs ir vīndara. Mana katrā filiālē, kas nes augļus, iegriezumi, un ikvienu, kas nes augļus, iztīra, lai jo vairāk augļu nestu. (Jņ 15,1-2)

Šodien, Ķīniešu ticīgajiem gleefully paskaidro, ka tā bija komunistu varas iestādes, neraugoties uz centieniem izskaust kristietību no valsts faktiski pavēra ceļu tā strauji izplatījusies. Pirms 1949, Ķīna nebija gandrīz nekādas infrastruktūras un kristietības veicināšanas novērst valodas, kultūras un ģeogrāfiskās barjeras.

Šeit ir daži veidi, kā oficiālo politiku pavēra ceļu atdzimšanu kristietība:

Kultūras revolūcijas laikā iznīcināta lielākā daļa no Ķīnas elkdievību. Tūkstošiem tempļi tika iznīcināti un modelis. Attiecībā uz miljoniem sirdis un radīja garīgo spēku.

Valdība mēģina novērst Dievu un noliegt Paranormālās parādības izraisīja tikai uz to, ka cilvēki pagriezās liela mēroga, kad viņš personīgi tikās ar Dievu brīnumus. Dzelzceļa, ceļu un lidostu ceļošanas atvieglošana uz evaņģēliju iepriekš nepieejamas vietas.

Mandarin ķīniešu ir ieviesti kā oficiālo valodu, un sāka izmantot skolās un plašsaziņas līdzekļiem. Agrāk bija tūkstošiem dialektu, kas padara to grūti komunikāciju un Evaņģēlija pārraidi. Liela mēroga projektiem, lai veicinātu prasmju ļāva daudziem cilvēkiem lasīt Dieva vārdu.

Cenzūra plašsaziņas izraisīja badu drukātā vārda. Christian organizācijas un iespēja izmantot desmit miljoni iespiestas Bībeles un citu kristiešu grāmatas. Viņš sāka izstrādāt Kristīgā radio stacijas, kas sākusi raidīt par īsviļņu. Miljoniem Ķīnas iedzīvotāju parādā savu pestīšanu tikai radio.

Kultūras revolūcijas laikā, cilvēki bija spiesti pamest savus noziegumus, un mainīt savu dzīvi. "Kultūra atzīšanās", nozīmē, ka cilvēki ir daudz vairāk gatavs nožēlot grēkus un atzīt grēkus Dievam, kad viņi dzirdēja evaņģēliju.

Neskatoties uz to, ka viņi dzīvo sistēmu, kas cenšas iznīcināt, viņi ir iemācījušies nav jābaidās - ne tāpēc, ka tie bija iespējams vajāšanas, bet tāpēc, ka tas atbilst dzīvo Dievu, un pārveidot to. Pieredzējuši savu mīlestību un personīgo zināšanu par patiesību par viņa solījumiem, piemēram, šādi:

Manas avis dzird manu balsi, es tās pazīstu, un viņi seko man, un es dot viņiem mūžīgo dzīvi, nekad bojā, un neviens manā rokā nevyrve vienu. Mans Tēvs, kas deva viņiem man ir lielāks par visiem, un neviens nevar izraut no rokām no Tēva. (Jņ 10,27-29)

Skaita novērtējumu, Ķīnas kristieši ir dažādi, bet es uzskatu, ka šis skaitlis ir kaut kur starp 8-10 protestanti, jābūt reāliem, un to darīs vismaz 12 miljoni katoļu, gan reģistrēti vai atbilst pazemes baznīcas. Lai gan šie skaitļi ir tikai maza daļa no 1300000000 dvēseles tagad dzīvo Ķīnā, tās izaugsme ir iespaidīgs, un nesaskaņotām neko Christian vēsturē, kad viens atceras, ka 1949.gadā, kad komunisti nāca pie varas Ķīnā bija tikai aptuveni 700 000 protestantiem un kaut trīs līdz četri miljoni katoļu.

Adeney savā grāmatā Ķīnā: Long martā baznīca ar prieku dokumentētu priekšrocības, kas ir izstrādāti Ķīnas baznīcas laikā ilgus gadus pilna grūtības. Nosaukt dažas no tām:

1 Mājas baznīcas izgudrojuma.

Noraidot visus slazdiem un Rietumu ir izstrādājuši paši savus metodes izmantošanu. Extricated sevi no tradicionālisma važas, un iestādes, kas rodas no viņu dzīves.

2. Home baznīca stāv stingri uz vienotību ģimenē.

Viņi ir kļuvuši par daļu no Ķīnas sociālo struktūru. Christian ģimenes pamatsastāvdaļa baznīcu tīklu.

3 Galvenā baznīca vaļā nesvarīgas lietas.

Daudz par to, ko mēs saistām ar kristietību, Ķīnas vienkārši nevar atrast mājas. Tāpēc tie ir ļoti pielāgojams. Viens ticīgais teica: "Iepriekšējās reizes mēs spēlēja trompeti un tur liela evaņģelizācijas kampaņu Daži uzskatīja, bet nav daudz Tagad mums ir aprīkojums ... un daudzi nāk pie Kristus..."

4 Home baznīcas uzsvērt tur Kristus.

Jēzus ir galvas viņa ķermeni - baznīca, tāpēc paklausība ir augšā, virs kaut kas cits. Baznīca nevar pieņemt kontrolēt no jebkuras citas organizācijas. Paklausība Dieva vārds ir absolūts un baznīcas ignorē unscriptural praksi.

5 Sākumlapa Baznīcas uzticību Dieva suverenitāti.

Ja esat no cilvēku viedokļa, nebija nekādu cerību, Dievs atklāja savu spēku un kristieši redzēja, kas pārvar visu, kas nonāk viņu dzīvi.

6. Home Baznīcas mīl Dieva vārdu.

Ķīnas tiešām novērtē Rakstus un upurēt daudz, lai viņi var nopirkt Bībeli. Zināšanas par Kungs ir padziļināt, mācoties Bībeli no galvas, un ir aprakstītas to.

7. Home Baznīcas lūgšanas.

Bez cilvēka atbalstu, ko ieskauj ienaidnieku kristiešu bija jāpaļaujas uz Dievu, kas ir vienkāršā ticībā, lai reaģētu uz to raud. Lūgšana ir ne tikai sazināšanās ar Dievu, bet arī veids, kā dalīties garīgo cīņu.

8 Home baznīcas gādīga un apmaiņa.

Sākums Draudze ir kopiena, kur kristieši parādīt savu mīlestību, ne tikai viens otru, bet arī viņu tautieši. Šāda mīlestība rada telpu spontāni evangelism.

9 Sākumlapa baznīca ir atkarīga no gulēja līderiem.

Pēc daudziem mācītāji tika ieslodzīti vai nosūtīti uz darba nometnēm, Baznīca bija jāpaļaujas uz likt līderiem. Tie nāk no dažādām dzīves jomās un pavadīja daudz laika, klīstot no viena baznīcas uz otru, mācīties un veidot ticību citiem.

10 Mājas baznīcas attīrīts ciešanas.

Ķīnā Baznīcas zinu pirmo puses, ka ciešanas ir daļa no Dieva plāna veids, kā veidot to un sakopt. Kristiešiem nosaukumu tikai nevarēs turpināt pārbaudi kultūras revolūcijas. Tie, kas pievienojās baznīca bija jārēķinās ar to, ka viņi cietīs. Motivāciju Tādēļ patiesa vēlme uzzināt Jēzu Kristu.

11 Mājas baznīcas ir cītīgs, kas evangelism.

Tas nebija atļauts valsts sprediķi. Cilvēki nāca pie Kristus caur uzticīgs un pazemīgs pakalpojumu, pateicoties ciešu kontaktu starp draugiem un ģimenes locekļiem. Galvenā metode evangelism ir dzīvesveids un uzvedības kristiešu, kā arī pasludināšanu par evaņģēliju, bieži apdraud dzīvību.

Ķīnas mājas baznīcu līderi piekrīt vīzija, ka Dievs deva viņiem: Lai ieviestu labas ziņas musulmaņi, budisti un hinduisti, kas dzīvo uz ceļiem "atpakaļ uz Jeruzālemi." Šie trīs vīri ir tūkstošiem citu ar to pašu redzējumu.

Attiecībā uz Ķīnas baznīca, kas nav triviāla. Uzskata, ka tās uzdevumu, kā predestinācija no Dieva, un gadu desmitiem spīdzināšanu, ieslodzījumu un apvainojums apmācību uz zemes, kur viņš gatavojas savā profesijā - pabeigt Lielo Komisija.

Tūkstošiem paņemt atpakaļ uz Jeruzālemi kustību diezgan nopietni un ir gatavi mirt par tiem. Kaut arī mēs var šķist nepiemēroti vai neiespējami, atcerēties, ko Ķīnas konfesiju reliģisko piedzīvojusi pēdējo piecdesmit gadu laikā. To izmanto, lai redzēt Dievu, kas nav iespējams.

Ķīnas konfesiju reliģisko nav reāli plāno iebrukt Izraēlā, un lai Kristus atnākšanu. Drīzāk, tas ir Dieva aicinājums Ķīnas baznīcas sludināt evaņģēliju un izveidoja ticīgo kopienu visās valstīs, pilsētās, ciemos un visu etnisko grupu starp Ķīnu un Jeruzalemē. Tas noteikti nelielu uzdevumu. Par vidū ir trīs lielāko garīgo cietokšņus, kas vēl nav iekaroja Evaņģēlija: milži islams, budisms un hinduisms.

Izvilkumi no grāmatas: "Atpakaļ uz Jeruzalemi, aicinās pildīt Lielo Komisija - Paul Hattaway


Līdzīgi raksti no kategorijas - Izejas punkts, ko es varu darīt?

Kāpēc ir ļaunums?

59_snake.jpg Es esmu pārliecināts, ka jūs visi piekrītat, ka mūsu valsts ir ļauna. Ir ļoti spēcīga un aktīva.Ja tie no? Kāpēc?Bībele runā par sacelšanos pret Dievu debesīs. Torchbearer varens eņģelis - Lucifers ...
Pievienots: 02.08.2010
Lasījumi: 128596x

7. izmaiņas sirds - Ticība un likumā - ceļš pie Kristus

273_cesta_ke_kristu.jpg "Kas ir Kristū, ir jauns radījums. Kas ir bijis, ir pagājis, ir tapis jauns" (2. Korintiešiem 5:17).Viens nevar teikt, precīzu laiku un precīzu atrašanās vietu, vai nespēj noteikt ķēdes apstākļi, kas ...
Pievienots: 22.11.2010
Lasījumi: 111256x

Kā dzirdēt Dieva balsi

140_jak_slyset_bozi_hlas_1.jpg Uzzināt dzirdēt Dieva balsiMūsu dārgie Glābējs gaida, lai tā atvērtu durvis, lai jūsu sirds un teikt, ka mūsu uzturēšanos. Jēzus saka: "Redzi, Es stāvu durvju priekšā un klaudzinu Ja kāds dzird ...
Pievienots: 29.09.2010
Lasījumi: 236812x
Ieteicamais

Gatavojoties gala

514_egw-country_living.jpg "Kad runa ir laiks testiem, izrādās, kurš regulē dzīvi Dieva Vārda Vasarā nav starp mūžzaļo un citi koki tik acīmredzama atšķirība.. Bet, ja ziemas vētru notiek, mūžzaļie koki paliks nemainīga, savu ...
Pievienots: 23.11.2011
Lasījumi: 136315x

Elle vienkārši - kāda būs beigas ļauno cilvēku?

371_existuje_peklo.jpg Daudzi cilvēki baidās no elles un mūžīgās ciešanas. Bet ellē? Bībele runā par elli, kas ir tikai līdz brīdim, kad pēdējo dienu ieskaita nāk. Kad Jēzus Kristus resurrects nelabs un pasludina ...
Pievienots: 02.03.2011
Lasījumi: 172495x

Lv.AmazingHope.net - Waking up Ķīnā un izplatīt Evaņģēliju