Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Zvērs no zemes un no zvēra tēlu - Atklāsmes 13,11

Pravieši Bībeles un šodien

444_selma_ze_zeme_a_obraz_selmy.jpg

Zvērs no zemes un no zvēra tēlu - Atklāsmes 13,11

Pievienots: 21.06.2011
Lasījumi: 223304x
Tēmas: Pravieši Bībeles un šodien
PrintTisk

Atklāsmes 13,11-17 - Tad es redzēju citu zvēru nāk no valsts, bija divi ragi, līdzīgi jēram, bet runāja kā pūķis. Tā veic visas pilnvaras pirmo zvēru, pirms viņas sejas un akti, kas valstij un tās iedzīvotājiem būs pielūgt pirmo zvēru, kura nāvīga brūce bija dziedināta. Viņš dara lielas brīnumus, un nav pat redzesloka vīri krita uguni no debesīm uz zemi. Šos brīnumus, tas bija dots, lai acīs zvērs, savaldzinot tiem, kas dzīvo uz zemes. Viņš saka tās valsts rezidentus, lai veidotu attēlu, lai zvērs, kas bija brūce no zobena, bet atdzīvojās.

Viņai tika dots tēlu zvērs elpoja dzīvē, tādēļ attēla zvērs sāka runāt un bija nogalināt visus tos, kas pielūdz viņu. Visiem maziem un lieliem, bagātiem un nabagiem, bezmaksas un vergu ļauj likt parakstīt labās rokas vai pieres, lai neviens nevar nopirkt vai pārdot, ja vien tā ir zīme - nosaukums zvēra vai viņa vārda skaitļa.

Rakstzīmes atklāt identitāti zvēru no zemes.

Raksturs zvērs - Šīs pilnvaras ir būtiski atšķirīgs nekā zvēru no jūras. Tas nav ļoti reliģioza. Dievkalpojumu nav vērsts uz viņas (Atklāsmes 13,12.15). Gluži pretēji, ir definēts kā ekonomiskais spēks - ietekmē pirkšanas un pārdošanas (Atklāsmes 13,17), un politisko varu - tas var iznīcināt (Atklāsmes 13,15).

Laiks atklājums zvērs - atklāšana šīs tiesības hronoloģiski seko ierašanos pirmo zvēru, un tā darbība attīstās pēc traumas pirmo zvēru tika dziedināta (Atklāsmes 13:12). Šis pēdējais spēks sāk parādīties, ir 19 gadsimtā.

Vieta - Atšķirībā no iepriekšējām zvērs, kas nāk ārā no jūras, nāk no šīs valsts. Pat tas ir atšķirīgs izcelsmes ebreju sava laika ievērojams. Lai gan jūra ir drauds un naidīgumu, valsts, šķiet, ir pretrunā iepazinušies vidi, instills uzticību. Ebreju vārds areku (valsts) norāda valsti, dzimteni, mājas (Genesis 11,31; 12,1.5.6.7, Mozus 14,34, Mozus 18,9, 2 Kings 5.2. Salīdzināt ar 2,20.21 Mateja; Efeziešiem 6, 3). Par areku ierašanās šo zvēru pēkšņi prezentē sevi kā tuvu sabiedrotais, kāds pazīstams. Patiesi, dažus pantus iepriekš valstī tika ieviests kā viens, kurš nāk, lai palīdzētu sievietei (Atklāsmes 12,16).

Rakstzīmju zvērs - ļoti izskats apstiprina sākotnējo iespaidu zvērs. Ar diviem maziem ragiem, kā jērs (Jāņa atklāsmes 13,11), un pēc pirmā acu uzmetiena dod pārliecību. Beast, uz kura rakstīts iepriekšējā rakstā, ar desmit ragiem un ekstremitātēm, savvaļas beasts, bija netīrs un šausmīgs. Jauns zvērs ir daļa no Izraēlas pazīstams pasaulē. Kas ir vairāk, Christian John atgādina labvēlīgā glābēju Jēzu Kristu, kas ir vadošais nometne Dieva (Jāņa Atklāsmes 14,1).

Kā izskatu šo zvēru, un kā viņas dzimšanas liecina, ka tauta, ka tā pārstāv, atšķiras no tautas, kas tika iesniegti agrāk simboliem. Apvienotajai Karalistei, kas pasaulē valdīja, pravietis Daniēls tika ieviests kā zvērs, kas radās, kad "Četru vēju no debesīm tiecās pēc lielus jūras (Daniel 7,2) In 17,15 Atklāsmes grāmatā iesniedza eņģelis skaidroja, ka ūdens ir" cilvēki, un ļaudis, un tautām un valodām. "Vēji ir simbols cīņai Četru vēju no debesīm cīnījās liels jūras ir briesmīga ainas iekarošanu un novirzes, kas saņēma valstība ir pie varas..

Bet ar ragiem līdzīgu apģērbu zvērs bija redzams "nāk no valsts." Tā vietā, pēršana citas valstis, lai ņemtu to vietā bija tauta pamatā joprojām neapdzīvotās mierā un pamazām pārvērsties par lielu tautu. Varētu tā būt, jo vecās pasaules, pilns valstis cīnās savā starpā šajā vārīties Sea "un saimniekiem cilvēkiem, tautām un valodām". Šī nācija ir jāskatās rietumu puslodē.

Kura tauta New World sākās 1798 apgūt varas, sāka attīstīt spēku un izmēru, un piesaistīt uzmanību pasaulē?

Ir tikai viena nācija, kas atbilst šīs pravietojumu datiem, kas neapšaubāmi attiecas uz Amerikas Savienotajām Valstīm.

Horns kā jērs, lai pierādītu nevainību un laipnība, kas tieši atbilst raksturu ASV, kad pravietis Jānis redzēja "nāk no valsts" 1798. Amerikas Savienoto Valstu biezums pieauga no zemes, tāpat kā augkopībai - pamazām, gandrīz nemanāmi.

Starp deportētajiem, kurš vispirms devās uz Ameriku, lai viņi atrada patvērumu no apspiestības karaļu un garīdzniecības pārstāvji neiecietība, daudzi bija apņēmusies izveidot valdību, pamatojoties uz principu plaši saprot civilo un reliģisko brīvību. Viņa paustos viedokļus, "Neatkarības deklarācija." Tur bija garantēta reliģijas brīvība ikvienam pielūgt Dievu, saskaņā ar savu sirdsapziņu. Republikānisma un protestantisms kļuva pamatprincipus valsts un tie bija tikai spēka avots un labklājību.

Viņai bija divi ragi, līdzīgi jēram, bet runāja kā pūķis. Amerikas Savienoto Valstu biezums ir izaugusi izmēru dominējošo pasaules lielvalsti, un vēl, kas būs viltus kristietību, drīz runāt kā pūķis.

Tajā laikā Amerikas Savienotās Valstis maina raksturu, izveidojot sistēmu, līdzīgu viduslaiku pāvesta amats, kurā Baznīca var uzspiest savus likumus ar laicīgo valdību. Un tā rodas tēlu zvērs. Šis attēls ir kopija no kāda pāvesta amats laikā viņa valdīšanas 1260 gadiem, kad paklausība tika ieviests ar reliģisko likumu un valsts varu.

Atklāsmes 13,11 -, taču runāja kā pūķis. 12 Atklāsmes pūķis ir Sātans, kurš vajā Dieva cilvēki tiecas pēc tā iznīcināšanai, un savus mērķus, izmantojot dažādus pasaules lielvarām.

Devil vēlme vienmēr ir bijusi uzurpēt Dieva spēks un tronī un piespiežot cilvēkus, lai Viņu pielūgtu un paklausītu. Attēls zvērs, kas runā kā pūķis, tādējādi norādot, ka ASV (reibumā sātans), beigsies brīdī, saskaņā ar sodu nepaklausību, lai piespiestu cilvēkus dievkalpojumu, kas ir pretrunā ar savu sirdsapziņu.

Nation "runā", ar tās likumiem. Tātad, ASV, saskaņā ar pravietojumiem pieņemt stingrus likumus, kas skar reliģisko jomā brīvības un sankciju draudi piespiedīs cilvēkus sava veida pielūgsmes (viņiem mesties ceļos pirms pirmā zvēra), rīcību, kas ir pretrunā ar savu sirdsapziņu. Kā bija tieši pāvesta Romas viduslaikos. ASV iedzīvotāji būs spēkā valsts pielūgt atdzīvojās pāvesta amats.

Amerikas Savienotās Valstis ir saukta šūpulis brīvību un demokrātiju. Brīvība ASV iedzīvotāju, bet par pēdējo desmit gadu laikā, īpaši radikāli samazināts, aizbildinoties ar terorisma apkarošanu. Tiesību ierobežojumi bija noticis pirms, bet pēc 2001.gada 11.septembra notikumiem, cilvēkiem šajā valstī bija gatavi brīvprātīgi atdot lielu daļu savu tiesību un brīvību, ko parasti atstāj uz kūrortu. (Šis ir iemesls, kāpēc es uzskatu, ka 11 septembris 2001 uzbrukumiem spēlē lielu lomu, gatavojoties New World Order, un beigu laika notikumiem.) Kas nebūtu ar mieru atteikties no dažām savām tiesībām, ja vajadzīgs, lai nodrošinātu valsts drošību un teroristu uzbrukumu novēršanai?

Ja reiz bija cieņa un uzticība ASV šodien ir tikai bailes. ASV kļuva par visvairāk baidījās nācija pasaulē. Šī lielvara var balstīties uz gatavo ieganstus nesodāmību izdarīt agresiju pret citām tautām pasaulē.

Beigās strīdu būs centrālais punkts dievkalpojumu. Ikvienam būs jāizlemj, kurš pielūdz un kuru likumi klausīs. Ikvienam būs izvēlēties, vai sekot Jēzus vai Antikristu. Visbeidzot, katrs cilvēks lieto vienu no šīm divām pusēm. No "zelta vidusceļš", nebūs, nekāda neitralitāte nav iespējama.

Atklāsmes 13,13-14 - un padara lielisku pazīmes, pat uguns no debesīm, cilvēki redzes nolaisties uz zemes. Viņai tika dots gods padarīt zīme pirmo zvēru, un kārdināt tos, kas dzīvo virs zemes ...

Jo 13 un 14 pantā mēs lasām, ka Antikrista dievkalpojumu tiks atbalstīta ar zīmēm un brīnumiem, kas no Zemes iedzīvotājiem būs kārdinājums. Tas jālieto piesardzīgi. Ne visas zīmes un brīnumus, ne vienmēr izceļas ar Dievu, ir viltus zīmes, viltus pravieši un viltus Kristi.

Matthew 24,24 - rodas tādēļ, ka viltus mesijas un viltus pravieši darīs lielas zīmes un brīnumus, lai maldinātu (ja iespējams), pat izredzētos.

Uguns no debesīm, kas ir minēts 13,13 Atklāsmes kā viens no apzīmējumiem, otrais zvērs, kas nodrošina valsts iedzīvotājus, kas liecina viltus izliešanās "Svētā Gara" (salīdzināt ar Vasarsvētku notikumu - Apustuļu 2: 1-4), kas īsi pirms pasaules gala ir nepatiess, vai "Dievs" Izteiksme var apstiprināt nebībeliskas mācības (salīdzināt ar Mount Carmel notikumiem - skat 1 Kor 18,20-39).

Saskaņā ar 2 Korintiešiem 11,13-15 sātana lielākā krāpšana, ir tas, ka parādās kā gaismas eņģelis, lai mēģinātu atdarināt atnākšanu Jēzus Kristus (Mateja 24,23-24), un centīsies novirzīt cilvēkus no paklausības Dieva likumu un paklausība Viņa vārdu Zvērs un tās viltus mācības.

Milzīgs skaits cilvēku, tiks maldināts. Cilvēki domās, ka sātans ir Jēzus, viņš priekšgala uz leju un pievienoties pasaules viltus pamošanās (Atklāsmes 13:03). Real Dieva tautai (pārējais), bet netiks pievilti, jo katrs izvērtē mācībām, kas balstās uz Bībeli (Jesajas 8,19-20, 2Timoteova 02:15).

Bībele saka, ka Dieva likumus nevar mainīt (Mateja 05:18), tas rakstīts, ka tad, kad Jēzus atgriežas, katra acs skatīt viņam (Atklāsmes 01:07), nav hit Earth, bet saglabājas mākoņiem un prasa viņa cilvēkiem sevi (1Tesalonickým 4:16-17). Mums bija maldināts, jums ir jāzina, ko pēdējiem notikumiem un otro atnākšanu Raksti saka.

Katrā laikmetā Dievs bija virs zemes cilvēkiem, kuri palika uzticīgi viņu - kristiešu vajāšanu, kas pagānu Romā pirmajos gadsimtos AD viduslaikiem, kad Dieva tautai vajā pāvesta Romā. Tāpat ir, pat tad, ja darbojas visā pasaulē politiski-reliģisko varu, pilnvaras piemērot tiesību aktus ierobežo reliģijas brīvību un mēģinājumiem aizstāt patiesu pielūgsmi viltus dievkalpojumu.

Beigās lielākā daļa no pasaulē paklausīt par "zvēriem" un "runā statujas", un tie, kas atsakās pakļauties šī sistēma būs ekonomiski vājākajos (Atklāsmes 13,16-17) komandas. Līdz ar to nebeidzas. New World reliģiskās sistēmas, līdzīgi kā viduslaikos pāvesta amats, ieviesīs paklausība tā cienīgi viņa modeli. "Nepaklausīgs" vai "namos" cilvēki, ti, tiem, kas ir reliģisko politiskie spēki atsakās priekšgala, tiks vajāti, viņi rīkojas ar valsts procesos (Matthew 10,18, Mar 13,11), tiks ieslodzīts (Lūkas 21,12), un pēc tam laiž pār tām ir nāve (Atklāsmes 20:04).

Tas bija tajā laikā, skaidri parāda, kas pieder palieka Dieva tautas, izrādās, kurš ir patiesa sekotājs Jēzus Kristus. Izrādās, kurš paliek uzticīgs Dieva patiesību, pat zem liela spiediena. Ikvienam būs jāizvēlas, kurā pusē nostāties, būs jāizvēlas, vai paklausīt Dievam, ne cilvēkiem.

Atklāsmes 14, 12 - Tas liecina, neatlaidībai svētajiem, kas tur Dieva baušļus un ticību uz Jēzu.

Ps 46,2-3 - Dievs ir mūsu patvērums un mūsu spēks, palīdzēs problēmas vienmēr ir bijis pierādīts. Tāpēc mēs ne bailes, lai gan zemes un apgāza fondi ir pārvietots kalnos sirdī jūru.

Jesajas 41,10 - Nebīsties, jo Es esmu ar tevi: ne nemierīgi, es esmu jūsu Dievs. Mēs varam piegādāt drosmi, es izmantot, es atbalstu savus labās rokas taisnīgumu.

Matthew 10,22 - un jūs ienīst visu manu vārdu, bet tas, kas pacieš līdz galam, tiks izglābts.

Zvēra zīmes un numurs 666 tiks apspriesti atsevišķā pantā.


Līdzīgi raksti no kategorijas - Pravieši Bībeles un šodien

Katastrofu nāk, kad Dievs būs sakrata zemes!

405_blizi_se_katastrofa_kdy_buh_zatrese_zemi.jpg Bībele skaidri brīdina, ka viens no pēdējiem pazīmes pirms Jēzus Kristus nāk, ka Dievs ir kratot mūsu valstī. Mūsdienās visvairāk otro atnākšanu jau ir aizpildīta, vai aizpildījumu. Noziedzības un sacelšanos kurss ...
Atjaunināts: 18.02.2013
Pievienots: 02.04.2011
Lasījumi: 277560x

New Age - Mesijas Maitrea ar pravietojumiem

281_jezis_vs_lucifer_2.jpg New Age kustība pēdējos gados, pieaug pakāpeniski un nemanāmi, un izpaužas visās mūsu dzīves jomās. Kustība drīz kļuva slepeni, bet kopš 1984, kad viņš bija pavēlējis, publicēt un izplatīt pēc iespējas ...
Pievienots: 30.11.2010
Lasījumi: 149034x

Bībeles Prophecy - Daniel 2 - Pasaules vēsture

182_socha_bible_daniel.jpg Bībeles Prophecy - statuja Daniel, pārskats par pasaules vēsturēDievs Tas Kungs ir mūsu planētas vēsturē stingri savās rokās, mūsu valstī ir lieli plāni. Visiem bija pieredze ar diviem pravietiskā grāmatas par ...
Pievienots: 18.10.2010
Lasījumi: 271943x

Bībeles Prophecy - Kas ir antikrists? - Daniel Nodaļa 7

300_kdo_je_antikrist_papezsky_system.jpg Otrajā nodaļā Daniel Dievs atklāja pamata pravietisku skatu. Izmanto attēlu no metāla un akmens skaitļi, kas beigās simpātiju.Zelta galvas pārstāv Babilonijas impēriju, krūtīm bija sudraba attēlu Medo-Pers impēriju, simbolizē Grieķijas vara ...
Pievienots: 26.12.2010
Lasījumi: 333706x

Numurs Beast 666, no zvēra zīmes un Dieva zīmogs

447_666.jpg Iepriekšējos pantos mēs pētīta, kas saskaņā ar Daniel 7 un Atklāsmes nodaļas zvēra nodaļas 13 reizēm nevietā. Saskaņā ar pierādījumiem, kas mums deva Bībele pati par sevi, ir zvērs kas iznirst ...
Pievienots: 17.07.2011
Lasījumi: 417786x

Lv.AmazingHope.net - Zvērs no zemes un no zvēra tēlu - Atklāsmes 13,11